TREC GOLD CORE CM3 250 G JABŁCZAN KREATYNY
45,00 
Dostępność: -
Wybierz Smak:
Ilość
wysyłka do 24 godzin koszty wysyłki
Podziel się:
Ocena: 0 na 6 (opinii: 0) DODAJ OPINIĘ

TREC Cm3 Gold – to udoskonalona wersja najpopularniejszej kreatyny na rynku która opiera się na połączeniu stabilnej formy jabłczanu kreatyny z beta alaniną która posiada bardzo szerokie zastosowanie w poprawie parametrów wysiłkowych. Obie te substancje uzupełniają swoje działanie, dlatego doskonale sprawdzają się w okresie najbardziej wymagających treningów.

  • Najskuteczniejsze połączenie kreatyny i beta alaniny
  • Najwyższej jakości składniki aktywne
  • Znaczny wzrost siły i wytrzymałości
  • Wspiera budowę beztłuszczowej masy mięśniowej
  • Opóźnia symptomy pojawienia się zmęczenia
  • Pozwala na dłuższe i intensywniejsze treningi
  • Najwydajniejsza forma proszku

Cm3 Gold z elitarnej linii marki Trec jest jeszcze skuteczniejszym produktem od klasycznej, niezwykle popularnej wersji tej kreatyny. Sprawdza się doskonale zarówno w przypadków osób preferujących sporty siłowe jak i również opierające się o wysiłku długodystansowym bądź interwałowym. Jest to jeden z najlepszych produktów kreatynowych dla osób trenujących sporty walki gdyż w żaden sposób nie przyczynia się do gromadzenia nadmiernej ilości wody i pozwala na zachowanie suchej sylwetki. Co bardzo istotne kreatyna jest jednym najdokładniej poznanym i najskuteczniejszym naturalnym anabolikiem który może powodować realne przyrosty masy mięśniowej przy zapewnieniu optymalnej podaży budulca w postaci białek.

Jako jedna z niewielu substancji na rynku kreatyna posiada potwierdzoną skuteczność przez tysiące niezależnych badań co najlepiej świadczy o jej potencjale. Nie wykazuje ona również żadnych skutków obciążających organizm i to nawet podczas długotrwałej suplementacji. Beta alanina jest idealnym związkiem do łączenia z kreatyną co również zostało wielokrotnie udowodnione. Przy pracy nad wytrzymałością mięśniową bądź siłą sprawdza się doskonale korzystając z odmiennych szlaków metabolicznych, jednak dodatkowo wspierając działanie kreatyny. Połączenie tych dwóch substancji zapewnia również bardzo szybką regeneracje i zmniejszone odczuwanie zmęczenia, a sam efekt jest o wiele bardziej odczuwalny niż w przypadku suplementowania ich oddzielnie.

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Mogą Cię zainteresować