Suplementy dla Sportowców

Brak produktów w wybranej kategorii spełniających kryteria wyświetlania.

Suplementy dla sportowców

SUPLEMENTY NA SIŁOWNIE I TRENINGI INDYWIDUALNE

Takie produkty często cieszą się nie najlepszą opinią - głównie przez stereotypy i całkowity brak znajomości tematu. Znasz to, prawda? Ludzie widząc piękną i wyrzeźbioną sylwetkę, są gotowi bez zastanowienia podsumować to słowem "steryd". Nie wiedzą nic o ciężkim treningu, latach wyrzeczeń i trudnych postanowieniach - ale my nie o tym. Naszym celem jest przekonanie Cię, że zdrowe i sprawdzone odżywki nie tylko są całkowicie bezpieczne, ale wręcz wskazane - zwłaszcza jeśli wysiłek fizyczny to dla Ciebie codzienność.

Nie da się opowiadać o naszych produktach, bez sięgnięcia do podstaw - sportu i organizmu, a tak się składa, że znamy się na tym jak mało kto. Sport nas po prostu jara. Musisz wiedzieć, że kiedy ostro trenujesz, Twoje ciało nie ma lekko. Po części sam to czujesz - przez zakwasy, rwący ból czy drobne kontuzje. Musisz jednak wiedzieć, że to nie wszystko - leje się pot, a z nim witaminy. Przy systematycznym treningu wiele się traci, a braki trzeba uzupełniać i po to są właśnie suplementy.

Nie tylko wspomagają regenerację, ale są niezbędne dla zmęczonych i obolałych mięśni. Musisz też znać podstawy - aminokwasy to białko, a białko pełni funkcje budulcowe, dlatego spożywane przy odpowiednim wysiłku i diecie, daje fenomenalne efekty. Mimo to powiedzenie, że stosowanie aminokwasów ma sens tylko przy budowie masy mięśniowej, nie jest prawdą. Stosowanie dobrych odżywek jest wskazane także w przypadku redukcji. Najprościej będzie więc zapamiętać taki wniosek - jeśli trenujesz, to nie powinieneś zapominać o suplementacji, dla własnego zdrowia.

SUPLEMENTY DLA SPORTOWCÓW - CO I JAK?

Pewnie nie raz słyszałeś, że odżywkę proteinową powinieneś spożyć od razu po treningu. Nie ma nic złego w takim podejściu, ale to nie wszystko. Równie dobrym pomysłem będzie spożycie suplementów godzinę lub dwie przed wysiłkiem fizycznym, ponieważ w ten sposób dostarczysz niezbędne aminokwasy, które skutecznie ochronią mięśnie przed procesami katabolicznymi. Suplementacja, która wspomaga budową tkanki mięśniowej, sprowadza się z reguły do białka i protein, a te można spożywać także w innych porach dnia.

Bardziej doświadczeni już na tyle polubili swoje odżywki, że zaczęli je stosować jako jeden z elementów codziennej diety i to właśnie takie podejście jest najbardziej profesjonalne. Takie produkty mają przecież uzupełnić Twój codzienny jadłospis w mikro i makroskładniki, których w innym przypadku by Ci brakowało. Dlatego też dodawanie suplementów do różnych potraw - naleśników czy ciast, to świetny nawyk każdego sportowca.

SKLEP Z ODŻYWKAMI OD TOPOWYCH PRODUCENTÓW

Nie można zapominać o tym, że odżywka wcale nie musi być dobra. Jeśli zależy Ci na dobrych efektach, powinieneś szukać sprawdzonych produktów, które zdobyły już powszechne uznanie wśród sportowców. W WarHouse oferujemy tylko i wyłącznie najlepsze odżywki, które mają realny wpływ na Twoją kondycję, budowę i samopoczucie. To nie tylko białko, proteiny czy BCAA - to kompletny zestaw witamin i minerałów, które powinny być pod ręką każdego sportowca.

Takie podejście pozwoli Ci zmaksymalizować efekty swoich treningów, a przecież o to właśnie chodzi. Czasami jednak te efekty przychodzą bardzo późno lub co gorsze, nie przychodzą wcale. To niekoniecznie musi być Twoja wina. Być może Twoja dieta nie jest kompletna i brakuje Ci czegoś w mikro lub makro. Zwykła witamina to za mało - skoro trenujesz jak profesjonalista, powinieneś także odżywiać się jak profesjonalista. Z WarHouse staje się to dziecinne proste. Polubi to nie tylko organizm, ale także sylwetka.

Warunki przechowywania naszych odżywek nie są szczególnie wymagające. Producenci zadbali o to, by opakowanie skutecznie chroniło sam produkt. Ty jedynie musisz uważać, żeby nie zamoczyć zawartości i dokładnie je zamykać po dawkowaniu każdej porcji, to w zasadzie wszystkie warunki przechowywania. Proste, prawda? To w końcu ma być wygodne w użyciu - zwłaszcza że wielu decyduje się na koktajl właśnie po treningu. Dlatego też wszystko musi się zmieścić do torby i być gotowe do użycia w każdej chwili.

Doskonale wiemy, że spora część sportowców jeszcze nie spróbowała profesjonalnych odżywek. Pierwszy raz bywa kłopotliwy - co wybrać, które suplementy będą akurat dla mnie? Jak je dostosować do diety? Takie pytania przewijają się bez końca, a my zawsze jesteśmy gotowi udzielić na nie odpowiedzi. Dlatego też, jeśli coś jest dla Ciebie nie jasne, chciałbyś o coś dopytać i zaczerpnąć porady kogoś doświadczonego - śmiało napisz do nas! Razem na pewno uda nam się dobrać odpowiednią suplementację.