Suplementy Spalacze Tłuszczu

Suplementy spalacze tłuszczu

JAK SKUTECZNIE REDUKOWAĆ TKANKĘ TŁUSZCZOWĄ?

Zacznijmy od tego, że pod terminem"spalacz tłuszczu" może kryć się absolutnie wszystko. Oczywiście czasy, kiedy etykieta wyraźnie kłamała i zatajała skład, już od jakiegoś czasu odchodzą do lamusa, ale faktem pozostaje to, że dalej można zdobyć w internecie substancje, które mogą mieć fatalny wpływ dla Twojego zdrowia. Wątpliwego pochodzenia produkty mogą zawierać wycofane z obiegu środki, jak chociażby odsuniętą w 2010 r. sibutraminę. Ten związek chemiczny przyczyniał się do zwiększającej się liczby zawałów serca czy udarów mózgu.

Wniosek wydaje się więc prosty - kupować warto tylko i wyłącznie ze sprawdzonego źródła. Żadne "chińskie zioła" nie będą tutaj gwarancją sukcesu. Mogą za to się przyczynić do utraty zdrowia. Produkty od sprawdzonych sprzedawców natomiast są całkowicie bezpieczne i można je stosować bez obaw o skutki uboczne - oczywiście jeśli postępuje się zgodnie z etykietą i zaleceniami. Skoro już wiadomo, że sprawdzone produkty można bez obaw stosować, pora na kolejne pytanie - czy te odżywki naprawdę działają? Jeśli tak to na ile są skuteczne oraz jak długo trzeba czekać na efekty? Odpowiedź na te i inne pytania zazwyczaj jest taka sam - to zależy. Od czego?

Przede wszystkim od diety i stylu życia. Nawet najlepsze produkty nie zdziałają wiele, jeśli nie będzie im towarzyszyła sumienna i radykalna zmiana w trybie życia. Walka z nadmiernym tłuszczem jest procesem długim i żmudnym, a jeśli ktoś obiecuje szybkie efekty bez pracy, to albo proponuje coś niezdrowego, albo kłamie. Warto mieć to z tyłu głowy, zwłaszcza że dobre spalacze tłuszczu od renomowanych producentów wcale nie są dobrem luksusowym - podobnie jak w przypadku pozostałych suplementów, kosztują stosunkowo niewiele i wystarczają na długo. Dlaczego więc miałbyś sięgać po coś potencjalnie niebezpiecznego? Nam też nie przychodzi do głowy żaden argument!

JAK WSPOMÓC ODCHUDZANIE?

Jak pisaliśmy wyżej - dieta i sport. Warto jednak rozwinąć ten temat i dopowiedzieć coś o właściwej aktywności fizycznej, która pomoże w redukcji tłuszczu i zrobi dogodne pole dla suplementów diety. Złotą zasadą spalania tłuszczu jest dostarczanie odpowiedniej ilości kalorii. Sama dieta może więc wystarczyć, ale to właśnie regularny trening przyczynia się do lepszego metabolizmu, a co za tym idzie przemiany materii. Przy próbie zrzucenia zbędnych kilogramów liczy się plan działania i motywacja, która pomoże trzymać się tego planu nawet w najbardziej kryzysowych momentach. Dlatego też do spalania tkanki trzeba się po prostu przygotować mentalnie. Odpowiednie nastawienie, brak ustępstw w postanowieniach i dobrze dobrane suplementy diety zaczną przynosić efekty - oczywiście jeśli będziesz wystarczająco wytrwały, by na nie poczekać.

Regularna aktywność zawsze wspomaga przemianę materii. Ponadto każdy trening przyczynia się do wzrostu dziennego zapotrzebowania kalorii, a co za tym idzie - możesz sobie na więcej pozwolić. Jeśli więc zachowasz dietę, efekty zaczną przychodzić jeszcze szybciej. Połączenie spalaczy tłuszczu z treningiem i zdrowym jest więc najlepszym pomysłem i zawsze daje najlepsze efekty. Prawdę mówiąc tylko wtedy suplement diety w postaci spalacza tłuszczu może przynieść zadowalające efekty.

Czego unikać w swojej diecie, żeby wspomóc spalanie tkanki tłuszczowej? W pierwszej kolejności powinieneś odstawić słodkie, gazowane napoje. Kolejnym krokiem powinna być stopniowa rezygnacja z tłustych mięs i zastąpienie ich tymi lżejszymi. powinieneś ograniczyć także smażenie i spożywanie pokarmów bogatych w tłuszcze nasycone. Przyjmij zasadę, że im Twój pokarm jest mniej przetworzony, tym lepiej. Warto jednak do wszystkiego podchodzić stopniowo, żeby się na starcie nie zniechęcić. Z reguły pierwsze tygodnie są najgorsze, bo wiążą się z największymi zmianami. Później wszystko przychodzi łatwiej, a efekty widoczne na pierwszy rzut oka potęgują satysfakcję i dodają jeszcze więcej motywacji.

Z CZEGO SKŁADA SIĘ DOBRY SPALACZ TŁUSZCZU?

Istnieje wiele różnych składników. Wszystko po to by jak najbardziej trafić w gust konsumenta. Nie da się jednak ukryć, że niektóre składniki są dużo ważniejsze przy spalaniu tkanki tłuszczowej, podczas gdy inne pełnią marginalną rolę. Co jest więc kluczowe? Na co zwracać szczególną uwagę?

Przede wszystkim na kofeinę. Warto, by guarana znalazła się w składzie Twojego spalacza, bo nie tylko zwiększa poziom energii, ale może też przyśpieszyć metabolizm spoczynkowy. Dlatego też kofeina jest jedną z najczęściej używanych substancji ergogenicznych. Jeśli zobaczysz, że suplement diety zawiera kofeinę, uznaj to za plus i to spory.

Dobrze, jeśli produkt zawiera także kapsaicynę. Ta została poddana wielu badaniom, które miały wykazać jej możliwości spalania tkanki tłuszczowej. Efekty były na tyle zadowalające, że kapsynoidy stały się ważnym elementem spalaczy tłuszczu. Efekty są szczególnie dobre, kiedy kapsaicynę łączy się z innymi substancjami. Którymi? A jakże, z pozostałymi składnikami popularnych i skutecznych spalaczy. Sam widzisz - skład jest przemyślany i oparty badaniami naukowymi, a to bardzo ważne dla zdrowia i nie wszystkie spalacze tłuszczu (niestety) mogą się tym pochwalić.

Fajnym dodatkiem jest także ekstrakt z zielonej herbaty. O tym, jak dobrze radzi sobie ten środek, być może już słyszałeś. Zielona herbata jest niezwykle popularna wśród osób, które planują zrzucić zbędne kilogramy. Co więcej, to jeden z nielicznych przypadków, kiedy efekty naprawdę są widoczne. Ekstrakt zielonej herbaty pomaga w redukcji tkanki tłuszczowej. Odpowiedzialne za to są Katechiny, które to znajdują się właśnie w zielonej herbacie.

To oczywiście nie wszystko. Warto pamiętać także johimbinie, forskolinie czy ekstrakcie z kwiatu szafranu - jeśli będą w Twoim spalaczu tłuszczu, to znak, że dobrze wybrałeś. Oczywiście Twój suplement diety będzie zawierał także masę innych składników. Wszystkie mają jednak to samo zadanie - spalanie tkanki tłuszczowej. Nie musisz więc martwić się na zapas, wystarczy postawić na sprawdzone produkty i wysoką jakość.

O CZYM PAMIĘTAĆ DECYDUJĄC SIĘ NA SPALACZE TŁUSZCZU?

Pewnie wiesz, że w nieodpowiednich ilościach i przy złej diecie, dosłownie wszystko potrafi zaszkodzić. Spalacze tłuszczu nie są tutaj żadnym ewenementem. To suplement diety, a w przypadku suplementacji zawsze należy zapoznawać się z etykietą i dostosowywać się do instrukcji. Przede wszystkim jednak nie powinieneś przekraczać zalecanych dawek. To nie działa tak, że im więcej się weźmiesz, tył szybciej pozbędziesz się komórek tłuszczowych. Nie bój się tych specyfików, ale postępuj rozważnie - wtedy na pewno będziesz zadowolony z efektów.

Ważne jest także, by spalacze stosować regularnie. Musisz jednak pamiętać, że czasami trzeba będzie od nich zrobić sobie przerwę. Dlaczego? Ponieważ organizm się do nich przyzwyczai, a efekty nie będą już zadowalające. Zazwyczaj spalacz tłuszczu powinno się stosować w ciągły sposób do 8 tygodni. Po tym czasie wypadałoby zrobić sobie krótką przerwę. Nie musisz się jednak bać, jeśli zachowasz dietę i trening, to nic złego się nie stanie - tłuszcz na pewno nie wróci.

Na jak długo odstawić swoje suple? Cóż, wszystko zależy od samego specyfiku. Zajrzyj więc do ulotki i sprawdź, co na ten temat pisze producent. Ogólnie rzecz biorąc - im bardziej dostosujesz się do ulotki, tym lepszych efektów możesz się spodziewać przy redukowaniu tłuszczu. Spalacze mają być przecież skuteczne, producentom na pewno na tym zależy, więc poleganie na etykiecie będzie najlepszym rozwiązaniem.

Spalanie tłuszczu będzie najbardziej efektywne, jeśli sam specyfik dodasz w momencie, kiedy Twoja dieta będzie już zbilansowana, a treningi dokładnie ułożone. Decydowanie się na spalacz tłuszczu w momencie, kiedy dopiero zaczynasz i nie masz jeszcze rozpisanej diety, a treningi są spontaniczne czy nieregularne, nie wpłynie na redukcję masy ciała. Rozpocznie za to okres przysłowiowych 8 tygodniu, po których będziesz musiał zrobić sobie przerwę.

SPALANIE TKANKI TŁUSZCZOWEJ Z SUPLEMENTAMI OD WARHOUSE

Takie produkty zawsze dedykujemy sportowcom. Odpowiednia suplementacja daje efekty, które w normalnych warunkach często są nieosiągalne. Dotyczy to zarówno redukcji, jak i budowy masy mięśniowej. Takie specyfiki są więc dla każdego sportowca: crossfitera, biegacza czy zwolennika treningów siłowych. Warto jednak zaznaczyć, że różne sporty oznaczają odmienne sylwetki, cele i ideały. Dlatego też jedni z pomocą odpowiednich suplementów redukują masę ciała, podczas gdy inni dążą do idealnej, suchej masy mięśniowej. To, w jaki sposób zachodzi redukcja tkanki tłuszczowej zależy przede wszystkim od ustalonej diety i treningów.

 

Można więc założyć, że jeden produkt może dać różne efekty, a wszystko zależy od tego, kto ten produkt stosuje. Dlatego też, jeśli masz pytania lub coś jest niejasne - napisz do nas, chętne Ci pomożemy! Z nami skutecznie pozbędziesz się niechcianej tkanki tłuszczowej i zadbasz o idealną sylwetkę na lata!