Wkładki do Rękawic Bokserskich

W naszym sklepie znajdziesz wkładki do rękawic bokserskich stosowane jako alternatywa dla taśm i owijek, dla zawodników, którzy cenią sobie wygodę i łatwość zakładania. 

Wkładki do rękawic bokserskich – WarHouse poleca do sportów walki

Używanie ich daje komfort i wygodę. Ich zakładanie jest szybsze i wygodniejsze, a dodatkowa warstwa pianki i żelu zwiększa amortyzację ciosów, dając większe bezpieczeństwo. Rękawice wyposażone są w technologię EverCool, która pozwala regulować temperaturę wewnątrz dzięki komorom wentylacyjnym i oddychającym materiałom. 
Kiedy trenujesz boks albo MMA, potrzebujesz dobrej ochrony rąk. W boksie główną bronią są ręce, więc standardowym wyposażeniem każdego zawodnika powinny być rękawice, a w nich wkładki. Wkładki do rękawic bokserskich wykonane są z elastycznego i odpornego na eksploatację materiału. Niektóre modele w naszym  sklepie WarHouse dostępne są w rozmiarze M bądź L. Pozostałe modele wkładek do rękawic są bezrozmiarowe. Rękawice należy używać wyłącznie pod rękawicami bokserskimi, nie nadają się do samodzielnego użytkowania.

Komfort, wygoda, wytrzymałość – cechy wkładek do rękawic bokserskich 

Wkładki do rękawic wykonane są z odpowiednich materiałów, co pozwala im na właściwe dopasowanie się do dłoni, opinając rękę, a zastosowanie specjalnej siateczki umożliwia wentylację rąk. Jednak mimo wentylacji zachowane są wszystkie niezbędne parametry prawidłowego wchłaniania wilgoci. Zastosowanie wkładki z żelu pozwala zredukować część uderzeń, podnosząc komfort użytkowania. Szukając odpowiedniego modelu wkładek do rękawic, zajrzyj na naszą stronę i wybierz takie, które będą dla Ciebie najodpowiedniejsze.

W naszym sklepie pracują osoby, które znają się na tym, co sprzedajemy i chętnie doradzą w doborze odpowiedniego produktu. Kupując u nas do wyboru masz kilka form wysyłki. Wybierz wygodną dla siebie. Towar wysyłamy w ciągu 24h! Prowadzimy także sklep MMA na platformie Allegro. Już dziś poznaj naszą atrakcyjną ofertę!