Rękawice MMA

RĘKAWICE DO MMA W OFERCIE SKLEPU WAR HOUSE

Jeżeli zaczynasz swoją przygodę z mieszanymi sztukami walki, czyli MMA to na pewno interesuje Cię najlepszy sprzęt treningowy. Rękawice używane są w treningu mieszanych sztuk walki podczas ćwiczeń, ale także podczas sparingów. Rękawice MMA można podzielić na dwie główne kategorie – rękawice sparingowe i treningowe. Rękawice sparingowe charakteryzują się masywniejszą i grubszą budową, dzięki czemu są w stanie zapewnić maksymalną ochronę sparingpartnerowi. W dodatku, w przeciwieństwie do większości rękawic treningowych, rękawice MMA sparingowe mają dodatkową ochronę kciuka. W czasie sparingu łatwo nabawić się kontuzji, a dzięki grubszej warstwie ochronnej uda Ci się uniknąć urazów. Oczywiście minusem tego typu rękawic MMA jest utrudnione chwytanie, ale dzięki temu zapewniają bezpieczny trening oraz większą stabilność nadgarstka. Szeroka gama produktów dostępna w naszym sklepie sprawi, że każdy, niezależnie od preferencji i stopnia zaawansowania, znajdzie odpowiednie rękawice sparingowe dla siebie.

RĘKAWICE SPARINGOWE DO TRENINGU MIESZANYCH SZTUK WALKI

Drugą kategorią są rękawice treningowe, przeznaczone do ćwiczeń MMA z użyciem worka czy tarcz, ale także do treningu chwytów i walki w parterze Wtedy amortyzacja uderzenia nie ma aż tak istotnego znaczenia. Tego typu rękawic MMA używa się również w czasie oficjalnych walk w niemal wszystkich federacjach. Nie nadają się zupełnie dla amatorów i początkujących adeptów mieszanych sztuk walki, z racji budowy i braku ochrony kciuka. Z tego samego tytułu odradzamy używanie ich w czasie sparingów. Są one lżejsze i mają odkryte palce, co pozwala na pewny chwyt, kontrolę i ochronę dłoni, przy jednoczesnym zmaksymalizowaniu obrażeń zadawanych uderzeniem. Rękawice chwytne do MMA sprawdzą się również przy pracy na worku lub tarczach.

Jeżeli zastanawiasz się jakie rękawice wybrać, zaczynając swoją przygodę z MMA, warto wyposażyć się w obie pary. Ich budowa jest na tyle uniwersalna, że zapewniają właściwą ochronę nie tylko palców, ale także nadgarstków. Takie rękawice są bardzo komfortowe i wygodne w noszeniu. Dobór rozmiaru zależy od budowy dłoni, rękawica MMA powinna ściśle przylegać i pewnie leżeć. 

RĘKAWICE MMA SPARINGOWE OD NAJLEPSZYCH PRODUCENTÓW

W ofercie sklepu WarHouse znajdziesz rękawice grapplingowe, sparingowe czy treningowe od najlepszych producentów, którzy pozycję na rynku zdobyli dzięki swojej jakości. Wszystkie dostępne artykuły wykonane są z najwyższej jakości materiałów, co pozwala na cieszenie się z każdej sekundy treningu. Proponujemy produkty najlepszych światowych marek, abyś mógł przeprowadzać ćwiczenia w pełnym komforcie i ze świadomością, że o bezpieczeństwo Twoich dłoni dbają najlepsze marki w branży. Używając rękawic MMA z naszej oferty, stawiasz na sprawdzoną jakość. Szeroka gama dostępnych rozmiarów i modeli spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających indywidualnego podejścia zawodników i amatorów MMA.

Jakość wykonania jest oczywiście kluczowa. Po raz kolejny nawiążemy tutaj do Twojego bezpieczeństwa. Rękawice MMA tylko z pozoru wydają się proste i nieskomplikowane. Tak naprawdę to przemyślany i pieczołowicie dopracowany projekt, który ma się sprawdzać w swojej roli. Dlatego też zawsze będziemy polecać Ci tylko i wyłącznie rękawice MMA, które spełniają najwyższe standardy. Zresztą, współpracujemy przecież z markami, które na pewno znasz, jeśli interesujesz się walkami na najwyższym poziomie. Rękawice do MMA chronią nie tylko dłonie zawodnika w czasie walki, ale także chronią przed poważnymi kontuzjami.

WYBIERZ ODPOWIEDNIE RĘKAWICE TRENINGOWE MMA

Warto wziąć sobie do serca to, że najlepsze rezultaty dadzą tylko i wyłącznie rękawice do MMA kupione pod Ciebie i Twoje potrzeby. Wiemy, że niektóre kluby udostępniają swój sprzęt osobom, które nie mają własnych rękawic do MMA. Wiemy też, że to może być naprawdę dobry sprzęt – problem leży gdzie indziej. W rękawicach MMA bardzo ważny jest odpowiedni rozmiar rękawic. Mówiąc konkretniej, rękawice do MMA muszą być jak druga skóra. Dzięki temu są maksymalnie doskonale dopasowane do dłoni. Wtedy można też mówić, że to „rękawice chwytne”, czyli takie, które umożliwiają komfortową pracę w parterze. Rękawice grapplingowe pod wieloma względami są podobne do zwykłych rękawic treningowych – kciuk musi być wolny i nic nie powinno krępować ruchów palców. Powtarzamy jednak – do tego potrzebny jest właściwy rozmiar rękawic.

Korzystając z dobrych rękawic MMA, szybko zapomnisz, że masz je na sobie. Ich zadaniem jest przecież zwiększenie bezpieczeństwa – zarówno Twojego, jak i sparingpartnera. Możesz być pewien, że różnicę poczujesz już w pierwszych minutach. Jeśli dopiero zaczynasz swoją przygodę, zalecamy dobieranie sprzętu, który jest Ci obecnie najbardziej potrzebny. Wnioskujemy bowiem, że Twoim celem powinno być użycie zarówno rękawic sparingowych, jak i treningowych. To nie tylko zmaksymalizuje efekty treningu, ale zapewni też kluczowe bezpieczeństwo i zminimalizuje ryzyko kontuzji. Takie rękawice do MMA można wykorzystywać również w innych sportach walki.

DOBRE RĘKAWICE DO MMA TO PODSTAWA

Jeśli Twoją pasją są sporty walki oraz MMA, doskonale zdajesz sobie sprawę, że bezpieczny, a zarazem wymagający trening, to podstawa w odniesieniu sukcesu. Do tego niezbędny jest także odpowiedni sprzęt, który znajdziesz w naszym sklepie. Współpracujemy z wieloma zawodnikami MMA, zarówno profesjonalistami, jak i amatorami z ogromną pasją i sercem do walki. Wszyscy postawili na rękawice wykonane ze skóry naturalnej lub wysokiej jakości skóry syntetycznej o zbliżonych parametrach, które wytrzymują naprawdę duże obciążenia, jednocześnie chroniąc użytkownika. Nie martw się, sporty walki i MMA to także nasza pasja. Doskonale wiemy, jaki sprzęt, czy gadżety do treningów, są naprawdę wartościowe. Rekawice MMA ze skóry (natóralnej lub syntetycznej) z odkrytymi palcami będą idealne zarówno do sparingu, jak i zawodów sportowych.

RĘKAWICE SPARINGOWE DO GRAPPLINGU I STÓJKI

Oferujemy Ci tylko takie produkty, które sami chcielibyśmy używać. Rękawice skórzane MMA nie są tutaj wyjątkiem. Zapraszamy do zakupów w naszym sklepie internetowym, gwarantujemy świetną jakość oraz konkurencyjne ceny!

rękawice do mma cenarękawice mma skleprękawice mma ufcrękawice mma kswrękawice mma pit bulljakie rękawice do mmarękawice mma do workarękawice do mmarękawice mma sparingowerękawice mma treningowerękawice mma damskierękawice chwytne mma