Rękawice MMA

Rękawice MMA do profesjonalnych treningów

Jeżeli zaczynasz swoją przygodę z mieszanymi sztukami walki, to na pewno interesuje Cię najlepszy sprzęt treningowy. Rękawice MMA można podzielić na dwie główne kategorie – sparingowe i treningowe. Te pierwsze charakteryzują się masywniejszą i grubszą budową, dzięki czemu są w stanie zapewnić maksymalną ochronę sparingpartnerowi. W dodatku, w przeciwieństwie do większości rękawic treningowych, artykuły z tej kategorii posiadają dodatkową ochronę kciuka. W czasie sparingu łatwo nabawić się kontuzji, a dzięki grubszej warstwie ochronnej uda Ci się uniknąć urazów. Oczywiście minusem tej wersji rękawic jest utrudnione chwytanie. Szeroka gama produktów dostępna w naszym sklepie sprawi, że każdy, niezależnie od preferencji i stopnia zaawansowania, znajdzie odpowiednie rękawice sparingowe dla siebie. Drugą kategorią są rękawice treningowe, przeznaczone do ćwiczenia z użyciem worka czy tarcz, ale także do trenowania chwytów i walki w parterze. Tego typu rękawic MMA używa się również w czasie oficjalnych walk w niemal wszystkich federacjach. Nie nadają się zupełnie dla amatorów i początkujących adeptów mieszanych sztuk walki, z racji budowy i braku ochrony kciuka. Z tego samego tytułu odradzamy używanie ich w czasie sparingów. Są one lżejsze i mają otwarte palce, co pozwala na lepszą kontrolę chwytu i ochronę dłoni, przy jednoczesnym zmaksymalizowaniu obrażeń zadawanych uderzeniem.

Rękawice MMA od najlepszych producentów

W ofercie sklepu WarHouse znajdziesz rękawice MMA od najlepszych producentów, którzy pozycję na rynku zdobyli dzięki swojej jakości. Wszystkie dostępne artykuły wykonane są z najwyższej jakości materiałów, co pozwala na cieszenie się z każdej sekundy treningu. Proponujemy produkty najlepszych światowych marek, abyś mógł przeprowadzać ćwiczenia w pełnym komforcie i ze świadomością, że o bezpieczeństwo Twoich dłoni dbają najlepsze marki w branży. Używając rękawic MMA z naszej oferty, stawiasz na sprawdzoną jakość. Szeroka gama dostępnych rozmiarów i modeli spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających indywidualnego podejścia sportowców.

Jakość wykonania jest oczywiście kluczowa. Po raz kolejny nawiążemy tutaj do Twojego bezpieczeństwa. Rękawice MMA tylko z pozoru wydają się proste i nieskomplikowane. Tak naprawdę to przemyślany i pieczołowicie dopracowany projekt, który ma się sprawdzać w swojej roli. Dlatego też zawsze będziemy polecać Ci tylko i wyłącznie rękawice MMA, które spełniają najwyższe standardy. Zresztą, współpracujemy przecież z markami, które na pewno znasz, jeśli interesujesz się walkami na najwyższym poziomie.

Wybierz odpowiednie rękawice sparingowe do MMA

Warto wziąć sobie do serca to, że najlepsze rezultaty dadzą tylko i wyłącznie rękawice kupione pod Ciebie i Twoje potrzeby. Wiemy, że niektóre kluby udostępniają swój sprzęt osobą, które nie mają własnych rękawic do MMA. Wiemy też, że to może być naprawdę dobry sprzęt - problem leży gdzie indziej. W rękawicach MMA bardzo ważny jest odpowiedni rozmiar. Mówiąc konkretniej, rękawice do MMA muszą być jak druga skóra. Dzięki temu są maksymalnie doskonale dopasowane do dłoni. Wtedy można też mówić, że to "rękawice chwytne", czyli takie, które umożliwiają komfortową pracę w parterze. Rękawice grapplingowe pod wieloma względami są podobne do zwykłych rękawic treningowych - kciuk musi być wolny i nic nie powinno krępować ruchów palców. Powtarzamy jednak - do tego potrzebny jest właściwy rozmiar rękawic.

Korzystając z dobrych rękawic MMA, szybko zapomnisz, że masz je na sobie. Ich zadaniem jest przecież zwiększenie bezpieczeństwa - zarówno Twojego, jak i sparingpartnera. Możesz być pewien, że różnicę poczujesz już w pierwszych minutach. Zalecamy jednak dobieranie sprzętu, który jest Ci obecnie najbardziej potrzebny. Wnioskujemy bowiem, że Twoim celem powinny być zarówno warianty sparingowe, jak i treningowe. To nie tylko zmaksymalizuje efekty treningów, ale zapewni też kluczowe bezpieczeństwo. Warto, prawda?

Dobre rękawice do MMA to podstawa

Jeśli Twoją pasją są sporty walki, doskonale zdajesz sobie sprawę, że bezpieczny, a zarazem wymagający trening, to podstawa w odniesieniu sukcesu. Do tego niezbędny jest także odpowiedni sprzęt, który znajdziesz w naszym sklepie. Współpracujemy z wieloma zawodnikami, zarówno profesjonalistami, jak i amatorami z ogromną pasją i sercem do walki. Wszyscy postawili na rękawice skórzane, które wytrzymują naprawdę duże obciążenia, jednocześnie chroniąc użytkownika. Nie martw się, sporty walki to także nasza pasja. Doskonale wiemy, jaki sprzęt, czy gadżety do treningów, są naprawdę wartościowe. Oferujemy Ci tylko takie produkty, które sami chcielibyśmy używać. Rękawice skórzane nie są tutaj wyjątkiem.

rękawice do mma cenarękawice mma skleprękawice mma ufcrękawice mma kswrękawice mma pit bulljakie rękawice do mmarękawice mma do workarękawice do mmarękawice mma sparingowerękawice mma treningowerękawice mma damskierękawice chwytne mma