Zaczynasz treningi? Wybierz odpowiednie rękawice MMA!

Jeżeli zaczynasz swoją przygodę z mieszanymi sztukami walki, to na pewno interesuje Cię najlepszy sprzęt treningowy. Rękawice MMA można podzielić na dwie główne kategorie – sparingowe i treningowe. Te pierwsze charakteryzują się masywniejszą i grubszą budową, dzięki czemu są w stanie zapewnić maksymalną ochronę sparingpartnerowi. W dodatku, w przeciwieństwie do większości rękawic treningowych, artykuły z tej kategorii posiadają dodatkową ochronę kciuka. W czasie sparingu łatwo nabawić się kontuzji, a dzięki grubszej warstwie ochronnej uda Ci się uniknąć urazów. Oczywiście minusem tej wersji rękawic jest utrudnione chwytanie. Szeroka gama produktów dostępna w naszym sklepie sprawi, że każdy, niezależnie od preferencji i stopnia zaawansowania, znajdzie odpowiednie rękawice sparingowe dla siebie.

Drugą kategorią są rękawice treningowe, przeznaczone do ćwiczenia z użyciem worka czy tarcz, ale także do trenowania chwytów i walki w parterze. Tego typu rękawic MMA używa się również w czasie oficjalnych walk w niemal wszystkich federacjach. Nie nadają się zupełnie dla amatorów i początkujących adeptów mieszanych sztuk walki, z racji budowy i braku ochrony kciuka. Z tego samego tytułu odradzamy używanie ich w czasie sparingów. Są one lżejsze i mają otwarte palce, co pozwala na lepszą kontrolę chwytu i ochronę dłoni, przy jednoczesnym zmaksymalizowaniu obrażeń zadawanych uderzeniem.

Rękawice MMA od najlepszych producentów

W ofercie sklepu WarHouse znajdziesz rękawice MMA od najlepszych producentów, którzy pozycję na rynku zdobyli dzięki swojej jakości. Wszystkie dostępne artykuły wykonane są z najwyższej jakości materiałów, co pozwala na cieszenie się z każdej sekundy treningu. Proponujemy produkty najlepszych światowych marek, abyś mógł przeprowadzać ćwiczenia w pełnym komforcie i ze świadomością, że o bezpieczeństwo Twoich dłoni dbają najlepsze marki w branży. Używając rękawic MMA z naszej oferty stawiasz na sprawdzoną jakość. Szeroka gama dostępnych rozmiarów i modeli spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających indywidualnego podejścia sportowców.