Rękawice bokserskie – zacznij trenować jak zawodowiec

W ofercie WarHouse dostępny są rękawice bokserskie zarówno do sparingów, jak i treningów na worku. Posiadamy również małe rozmiary, które znakomicie sprawdzą się dla najmłodszych adeptów sportów walki i kobiet, które coraz chętniej decydują się na taką formę aktywności fizycznej. Mniejsza waga takich rękawic bokserskich – z reguły 10 lub 12 oz – pozwala na swobodne prowadzenie treningów przy jednoczesnym zachowaniu dynamiki i komfortu. Pozwolą uniknąć zbędnych kontuzji i przeciążeń, które bardzo często przytrafiają się niedoświadczonym i źle wyposażonym osobom o mniejszej wadze. Ponadto, znajdziesz w WarHouse również rękawice do Muay Thai, które cechują się nieco lżejszą budową i wagą.

Rękawice bokserskie wysokiej klasy – dla amatorów i profesjonalistów

Szeroki wachlarz dostępnych produktów w tej kategorii pozwoli zaspokoić potrzeby nawet najbardziej wymagających fajterów. Niezależnie od tego, czy boksujesz już od kilku lat, czy dopiero zaczynasz swoją przygodę z tym fantastycznym sportem, znajdziesz u nas odpowiednie rękawice bokserskie. Oczywiście nasza załoga z przyjemnością odpowie na wszelkie pytania i doradzi w razie wątpliwości.

 

Oferujemy produkty najlepszych na rynku marek, takich jak Venum czy Hayabusa, dzięki czemu dostajesz gwarancję, że o jakość Twoich treningów dba uznana marka. Jakie są podstawowe zadania rękawic bokserskich? Przede wszystkim, mają chronić Twoje dłonie i nadgarstki przed kontuzjami i stłuczeniami. Dobranie odpowiedniego rozmiaru sprawia, że stawy są właściwie usztywnione, a rękawica nie spada w trakcie treningu. Wybór właściwej wagi pozwoli Ci cieszyć się ćwiczeniami przy użyciu worka lub w czasie sparingu. W dodatku, rękawice wysokiej jakości z wielowarstwową pianką zapewnią twojemu sparingpartnerowi ochronę przed uszkodzeniami twarzy i głowy.

 

Rękawice bokserskie z naturalnej skóry lub syntetyczne

 

Niezależnie od tego, jaki materiał wybierzesz, otrzymujesz najwyższej jakości rękawice bokserskie wykonane z dbałością o detale. Skóra naturalna polecana jest dla weteranów, którzy znają już swoje możliwości i wymagany rozmiar oraz wagę, oraz szukają sprzętu na długie lata. Z kolei syntetyczne rękawice sprawdzą się na początku przygody, ponieważ są tańsze i jeżeli zajdzie taka potrzeba, można szybciej przerzucić się na inne parametry.

rękawice bokserskie skleprękawice bokserskie damskiesklep z rękawicami bokserskimirękawice bokserskie mmarękawice bokserskie jaki rozmiarrękawice bokserskie wagarękawice bokserskie jak dobrać rozmiarrękawice bokserskie dragonrękawice bokserskie warszawarękawice bokserskie skóra naturalnarękawice bokserskierękawice treningowe