Ochraniacze Szczęki

Ochraniacze na zęby– podstawowe wyposażenie każdego adepta sztuk walki

Dość długie i rozległe korzenie zapuścił już mit, że ochraniacze szczęki niezbędne są tylko tym, którzy trenują uderzane sztuki walki, jak na przykład box, muay thai czy Seido-kaikan. Jest to jednak bardzo dalekie od prawdy, ponieważ szczęka, jak i cała czaszka, narażone są na kontuzje w każdym sporcie, który wymaga bliskiego kontaktu. Z tego powodu, coraz częściej widuje się osłony zębów w trakcie treningów walk opartych na chwytach takich jak BJJ, a czasami – zwłaszcza w młodszych grupach – Kyokushin.

Wielu producentów oferuje kilka różnych typów ochraniaczy zębów. Do najpopularniejszych wciąż należą oczywiście pojedyncze osłony żelowe, które znakomicie amortyzują uderzenia, jednocześnie chroniąc zarówno górne, jak i dolne rzędy zębów przed uszkodzeniami.

Profesjonalne ochraniacze na zęby - od najlepszych producentów od Warhouse

Znajdziesz u nas sprzęt treningowy, który spełni wszystkie Twoje wymagania – od jakości, przez długowieczność, aż po cenę. Pracownicy WarHouse z przyjemnością doradzą i wesprą fachową wiedzą każdego nowego i średnio-zaawansowanego adepta sztuk walki, ale to nie oznacza, że nie mamy nic dla zawodowców. Ochraniacze zębów z naszego katalogu pochodzą z oferty najlepszych i najbardziej rozpoznawalnych na rynku producentów. Znajdziesz tutaj między innymi:

Venum,

DBX Bushido,

Everlast,

i wiele, wiele innych firm, które na pewno widziałeś w trakcie zawodów czy gali. Współpracujemy tylko z najlepszymi, ponieważ naszym priorytetem jest zadowolenie Klientów. Dołącz do grona zawodowców, którzy zaufali WarHouse, i ciesz się rewelacyjnym sprzętem w niskiej cenie!

Zadbaj o swoją szczękę podczas treningu - ochraniacze zębów specjalnie dla Ciebie!

Jeśli należysz do osób, które trenują sporty, w których występuje walka - to jesteś w bardzo dobrym miejscu! Skoro już uprawiasz ten niebezpieczny sport, to musisz być świadomym tego, jak mocno narażone na wszelkie uszkodzenia i niebezpieczeństwa są Twoje zęby. Na pierwszy rzut oka, taki ochraniacz może wydawać się zupełnie zbędnym elementem Twojego przygotowania do treningu. W naszych propozycjach znajdziesz podstawowe rodzaje ochraniaczy zębów w różnych rozmiarach i formach. Wyszukasz u nas również ochraniacze żelowe - jeśli na takich najbardziej Ci zależy.

Jeśli należysz do miłośników sportów związanych z mma, to zastosowanie takich ochraniaczy w swoim codziennym treningu będzie bardzo dobrym pomysłem. Chroń swoją szczękę i sprawdź żelowe ochraniacze - u nas znajdziesz ochraniacz podwójny i pojedynczy - wybór zależy tylko i wyłącznie od Ciebie.

Jeśli uwielbiasz mma i szukasz czegoś na ochronę Twojej szczęki - to jesteś w dobrym miejscu. Dobrze uformowany ochraniacz nie powinien spadać. Z czasem ochraniacz może delikatnie zmienić swój kształt, dlatego zalecane regularne formowanie ochraniacza, natomiast zużyty lub uszkodzony należy wymienić na nowy model. Właśnie w naszej ofercie wyszukasz najlepsze ochraniacze, które pozwolą Ci należycie zadbać stan zębów. Niezależnie od tego, czy jesteś zaawansowanym zawodnikiem, czy mma trenujesz z czystego zamiłowania - to sport, który naraża każdy rejon ciała na jakiekolwiek uszkodzenie. Pamiętaj, że ochraniacz, jaki wybierzesz, będzie Ci służył przy każdym treningu, dlatego liczy się odpowiedni wybór. U nas znajdziesz wiele ochraniaczy, te pojedyncze jak i podwójne - wszystko warunkuje sposób, w jaki pragniesz chronić swoją szczękę, koniecznie sprawdź co mamy w ofercie!

Chroń swoje zęby podczas każdej walki - wybierz ochraniacz na zęby!

W sportach, gdzie występują silne uderzenia, bardzo istotnym i ważnym elementem ochrony, jest właśnie ochraniacz na zęby. Twoje szczęki są bardzo narażone na każdy najdrobniejszy uraz podczas tego, kiedy zaczynasz swoją walkę. Warto także pamiętać, że taki ochraniacz bardzo dobrze spełni swoją funkcję, nie tylko przy sportach mma i boksie, lecz również w mniej kontaktowych dyscyplinach, takich jak koszykówka czy piłka ręczna. Ochraniacz na zęby w przypadku każdego sportu, który wymaga od Ciebie bardziej dynamicznych, zdecydowanych i silnych ruchów, sprawdzi się rewelacyjnie.

Stosując dopasowany ochraniacz na szczęki, będziesz mógł być spokojny o ich bezpieczeństwo. To najlepsze rozwiązanie, aby Twoje zęby wszystkie zostały na swoim miejscu. Z naszym produktem do ochrony szczęk będziesz mógł w końcu trenować bez żadnych obaw z tyłu głowy!

Sprawdź propozycje ochraniaczy na zęby od Warhouse!

Ochraniacz zębów chroni Twoja szczękę przed destrukcyjnymi i silnymi ciosami, oprócz bezpośredniej bariery, odpowiednio dobrany i dopasowany ochraniacz wspomoże również kości, w których Twoje szczęki są osadzone. To świetny amortyzator uderzeń, który pomoże Ci także uniknąć złamania czy przemieszczenia się Twojej szczęki.

Ochraniacz na zęby niekoniecznie zagwarantuje Ci to, że w trakcie treningu nie odniesiesz żadnej kontuzji, jednak jest on bardzo skuteczny w celach ochronnych uzębienia oraz zapobiega wstrząsom, a jego noszenie warunkuje podstawowe bezpieczeństwo w agresywnych dyscyplinach sportowych. Dbanie o ochronę swojego uzębienia i zakładanie ochraniacza na każdym treningu to z pewnością bardzo dobry krok! W WarHouse gwarantujemy wysokiej jakości produkty!

ochraniacze na zębyochraniacze ju jitsuochraniacze muay thaiochraniacze mmaochraniacze szczękiochraniacz na szczękęochraniacze na szczękiochraniacz na szczękę z nadrukiemochraniaczochraniacze szczękaochrona szczękiochraniacz szczęki