Ochraniacze szczęki – podstawa wyposażenia każdego adepta sztuk walki

Dość długie i rozległe korzenie zapuścił już mit, że ochraniacze szczęki niezbędne są tylko tym, którzy trenują uderzane sztuki walki, jak na przykład box, muay thai czy Seido-kaikan. Jest to jednak bardzo dalekie od prawdy, ponieważ szczęka, jak i cała czaszka, narażone są na kontuzje w każdym sporcie, który wymaga bliskiego kontaktu. Z tego powodu, coraz częściej widuje się osłony zębów w trakcie treningów walk opartych na chwytach takich jak BJJ, a czasami – zwłaszcza w młodszych grupach – Kyokushin.

Wielu producentów oferuje kilka różnych typów ochraniaczy szczęki. Do najpopularniejszych wciąż należą oczywiście pojedyncze osłony żelowe, które znakomicie amortyzują uderzenia jednocześnie chroniąc zarówno górne, jak i dolne rzędy zębów przed uszkodzeniami.

Ochraniacze szczęki od najlepszych producentów w ofercie WarHouse

Znajdziesz u nas sprzęt treningowy, który spełni wszystkie Twoje wymagania – od jakości, przez długowieczność, aż po cenę. Pracownicy WarHouse z przyjemnością doradzą i wesprą fachową wiedzą każdego nowego i średnio-zaawansowanego adepta sztuk walki, ale to nie oznacza, że nie mamy nic dla zawodowców. Ochraniacze szczęki z naszego katalogu pochodzą z oferty najlepszych i najbardziej rozpoznawalnych na rynku producentów. Znajdziesz tutaj między innymi:

  • Venum,
  • DBX Bushido,
  • Everlast,

i wiele, wiele innych firm, które na pewno widziałeś w trakcie zawodów czy gali. Współpracujemy tylko z najlepszymi, ponieważ naszym priorytetem jest zadowolenie Klientów. Dołącz do grona zawodowców, którzy zaufali WarHouse, i ciesz się rewelacyjnym sprzętem w niskiej cenie!

ochraniacze na zębyochraniacze ju jitsuochraniacze muay thaiochraniacze mmaochraniacze szczękiochraniacz na szczękęochraniacze na szczękiochraniacz na szczękę z nadrukiemochraniaczochraniacze szczękaochrona szczękiochraniacz szczęki