Ochraniacze na piszczele – podstawowa ochrona przy treningu kopnięć

Co jest najbardziej istotnym elementem wyposażenia każdego, kto trenuje sporty walki, w których stosuje się kopnięcia? Oczywiście ochraniacze na piszczele – bez dwóch zdań. Czy to sparing, czy walka turniejowa, czy zwykły trening z użyciem urządzeń takich jak worek, osłona piszczeli jest wręcz niezbędna. Ochraniacze na piszczele sprawdzą się doskonale w czasie treningów takich sportów, jak MMA, kick-boxing, tajski boks (Muay Thai) i wiele innych sztuk walki wymagających kopnięć. Pozwolą one uniknąć przykrych kontuzji i uszkodzeń, a nawet poważnych kontuzji, przez które musiałbyś porzucić ćwiczenia. Niezależnie od wieku, kategorii wagowej i płci – ochraniacze na piszczele to absolutny must-have!

Ochraniacze na piszczele – jakie wybrać?

W ofercie WarHouse znajdziesz tylko ochraniacze na piszczele najwyższej jakości, wykonane z materiałów z górnej półki i z dbałością o każdy detal. Na co warto zwrócić uwagę wybierając ten typ ochraniaczy? Przede wszystkim powinny być lekkie, ale i wytrzymałe – aby nie obciążać nogi i nie spowalniać kopnięć, jednocześnie chroniąc goleń przed stłuczeniami, jakie mogą wywołać częste uderzenia (na przykład w przypadku boksu tajskiego). Kolejną, bardzo istotną cechą dobrych ochraniaczy na piszczele, jest budowa. Grubsze i lepiej amortyzujące uderzenia modele przeznaczone są do sportów, w których kopnięcia powtarzają się często, a sama walka prowadzona jest głównie w „stójce”. Lżejsze z kolei znakomicie sprawdzą się w przypadku sportów parterowych, jak MMA – nie krępują one ruchów i zapewniają pełną swobodę.

Wszystkie ochraniacze piszczelowe z naszej oferty, niezależnie od docelowego sportu ich użytkownika, wyposażone są w najnowsze technologie. Przekłada się to na skuteczne odprowadzanie wilgoci (potu), utrzymanie optymalnej temperatury ciała i odporność na uszkodzenia i odkształcenia. W katalogu WarHouse znajdziesz artykuły od najlepszych światowych producentów – ponieważ chcemy, abyś mógł czerpać przyjemność z każdej chwili spędzonej na treningu ukochanego sportu.

ochraniacze piszczeliochraniacze na piszczele everlastnakolanniki profesjonalnenagolenniki karatenagolennikiochraniacze nógochraniacze nagolennikinagolenniki muay thainagolenniki mmanakolanniki ochronnenagolenniki kickboxingochraniacze na piszczele do kickboxingu