Postaw na profesjonalne ochraniacze uszu, które nie zawiodą Cię w trakcie walki!

Poszukujesz odpowiedniej ochrony uszu, która zabezpieczy Cię przed powstawaniem niechcianych i bolesnych deformacji? Zaopatrz się w wysokiej jakości ochraniacz na uszy! W War House posiadamy produkty wyłącznie renomowanych producentów, którzy gwarantują Ci ochronę w trakcie każdego turnieju, treningu lub sparingu. 

Kalafiorowate uszy są problemem wielu sportowców operujących walką w parterze. Aby temu zapobiec, konieczne jest zdecydowanie się na ochraniacze na uszy. MMA to sport walki opierający się w dużej mierze na parterówce, podczas której dochodzi do otarć i uszkodzeń małżowin usznych. Prowadzi to nie tylko do przerostu tkanki, ale także do wyłączenia z treningów na długie tygodnie.

Niezależnie od typu sportu walki, jaki chcesz uprawiać, bezpieczeństwo jest najważniejsze – postaw na ochraniacz na uszy. Zapasy, podczas których dochodzi do wielu starć kontaktowych, również stwarzają zagrożenie dla sportowca. Wszelkie próby powalenia mogą skończyć się uszkodzeniem małżowin, dlatego niezbędne są ochraniacze na uszy. Zapasy mogą się wydawać nieinwazyjną dyscypliną, w porównaniu do MMA, jednak w trakcie zawodów każdy profesjonalista posiada ochraniacz na swojej głowie.

Najskuteczniejszą prewencję przed obrażeniami stanowią wysokiej klasy ochraniacze na uszy! BBJ również należy do dyscyplin stawiających na sprowadzanie przeciwnika do parteru. Wspomaganie się głową w większości kończy się naruszaniem uszu, które w efekcie są podrażnione, spuchnięte i nierzadko wymagają interwencji lekarskiej.

Ochraniacz na uszy – niezawodne wyposażenie każdego sportowca

Aby przeciwdziałać takiemu scenariuszowi, niezbędne jest noszenie ochraniaczy, których konstrukcja jest niezwykle prosta. Najczęściej są to dwa nauszniki, łączone ze sobą w miejscu czoła i tyłu głowy oraz zapinane specjalnym rzepem lub klamrą pod brodą. Dzięki temu nie zsuną się w trakcie wykonywania ruchów na macie i przeciwnik nie zerwie ich w trakcie parterówki.

Stworzone ze specjalnie wyselekcjonowanych materiałów nie ulegają zniszczeniom z powodu tarcia, a wytrzymałe szwy nie pękną podczas chwytów. Piankowa i przyjemna konstrukcja chroni Twoje uszy i zapewnia pełen komfort poruszania się. Tabela rozmiarów lub regulacja pozwalają Ci dopasować ochraniacz do swojej głowy tak, aby nie był za luźny, ani za mały.

Decydując się na trenowanie sportu, warto zaopatrzyć się w niezbędny sprzęt, który nie tylko posłuży przez długie lata, ale także ochroni Cię przed wszelkimi niepotrzebnymi urazami, mogącymi stopować Cię w drodze do celu. Sprawdź naszą ofertę i zamów ochraniacz na swoje uszy już dziś!