Ochraniacze na Uszy

OCHRANIACZ NA USZY - NIEZBĘDNY DODATEK KAŻDEGO SPORTOWCA SZTUK WALKI

Zastanawiasz się, czy ochraniacze na uszy są absolutnie niezbędne? Oczywiście, że tak! Mają wiele zalet, które pozwalają nam sądzić, że są jednymi z najbardziej potrzebnych akcesoriów w karierze każdego zawodowca. Przede wszystkim niezwykle skutecznie chronią uszy, a noszenie zapobiega otarciom głowy i czoła. Do tego są niezwykle wygodne, a ich używanie uchroni Cię przed wieloma przykrymi konsekwencjami m.in. zapasów.

Prawie każdy słyszał o kalafiorowatych uszach, prawda? Jest to jeden z głównych znaków rozpoznawczych wszystkich sportowców walczących na ringu, oktagonie lub macie. Aby nie doprowadzić do takiego stanu swoich uszu - zalecamy noszenie ochraniacza dopasowanego do indywidualnego rozmiaru głowy. Jeśli nie jesteś pewny, czy umiesz poprawnie odczytać wymiary lub chcesz sprawić prezent miłośnikowi sportu - postaw na uniwersalny rozmiar, który będziesz w stanie z łatwością dostosować do głowy swojej lub osoby obdarowywanej. Takie ochraniacze na uszy są równie wygodne, co modele kupowane na wymiar!

Na czym polega fenomen naszych produktów? Każdy rozmiar został opracowany tak, aby chronić najbardziej wrażliwe i wystawione na spotkanie z matą części głowy. Oprócz tego, że taki model zapobiega otarciom, to również pomaga lepiej znieść powalenia do parteru, w których często upada się na boki głowy. Używane wysokiej jakości materiały chronią uszy i sprawią, że nie będą zaczerwienione w trakcie starć z przeciwnikiem. 

Nawet w trakcie walki kontaktowej, gdy ociera się ciałem o ciało - wygodne ochraniacze będą wręcz niewyczuwalne. Stawiając na uniwersalny rozmiar nie musisz obawiać się, że zsunie się z twojej głowy lub ulegnie uszkodzeniom, które nie będą pozwalały na dalsze użytkowanie. Sprawdź, jak Tobie sprawdzą się ochraniacze na uszy, a gwarantujemy, że odczujesz znaczną różnicę podczas sparingów i walk!

POSTAW NA PROFESJONALNE OCHRANIACZE USZU, KTÓRE NIE ZAWIODĄ CIĘ W TRAKCIE WALKI!

Poszukujesz odpowiedniej ochrony uszu, która zabezpieczy Cię przed powstawaniem niechcianych i bolesnych deformacji? Zaopatrz się w wysokiej jakości ochronę uszu! W War House posiadamy produkty wyłącznie renomowanych producentów, którzy gwarantują Ci ochronę w trakcie każdego turnieju, treningu lub sparingu.

Kalafiorowate małżowiny są problemem wielu sportowców operujących walką w parterze. Aby temu zapobiec, konieczne jest zdecydowanie się na ochraniacze na uszy. MMA to sport walki opierający się w dużej mierze na parterówce, podczas której dochodzi do otarć i uszkodzeń małżowin usznych. Prowadzi to nie tylko do przerostu tkanki, ale także do wyłączenia z treningów na długie tygodnie.

Niezależnie od typu sportu walki, jaki chcesz uprawiać, bezpieczeństwo jest najważniejsze – postaw na ochraniacze. Zapasy, podczas których dochodzi do wielu starć kontaktowych, również stwarzają zagrożenie dla sportowca. Wszelkie próby powalenia mogą skończyć się uszkodzeniem małżowin, dlatego niezbędne są ochraniacze na uszy. Zapasy mogą się wydawać nieinwazyjną dyscypliną, w porównaniu do MMA, jednak w trakcie zawodów u każdego profesjonalisty zauważysz wygodne i dopasowane ochraniacze.

Najskuteczniejszą prewencję przed obrażeniami stanowią wysokiej klasy ochraniacze na uszy! BBJ również należy do dyscyplin stawiających na sprowadzanie przeciwnika do parteru. Wspomaganie się głową w większości kończy się naruszaniem uszu, które w efekcie są podrażnione, spuchnięte i nierzadko wymagają interwencji lekarskiej.

POSTAW NA WYGODNE OCHRANIACZE!

Aby przeciwdziałać takiemu scenariuszowi, niezbędne jest noszenie ochraniaczy, których konstrukcja jest niezwykle prosta. Najczęściej są to dwa nauszniki, łączone ze sobą w miejscu czoła i tyłu głowy oraz zapinane specjalnym rzepem lub klamrą pod brodą. Dzięki temu nie zsuną się w trakcie wykonywania ruchów na macie i przeciwnik nie zerwie ich w trakcie parterówki.

Stworzone ze specjalnie wyselekcjonowanych materiałów nie ulegają zniszczeniom z powodu tarcia, a wytrzymałe szwy nie pękną podczas chwytów. Piankowa i przyjemna konstrukcja chroni Twoje uszy i zapewnia pełen komfort poruszania się. Tabela z wymiarami lub regulacja pozwalają Ci dopasować rozmiar do swojej głowy tak, aby produkt nie był za luźny, ani za mały.

Decydując się na trenowanie sportu, warto zaopatrzyć się w niezbędny sprzęt, który nie tylko posłuży przez długie lata, ale także ochroni Cię przed wszelkimi niepotrzebnymi urazami, mogącymi stopować Cię w drodze do celu. Sprawdź naszą ofertę i zamów ochraniacz na swoje uszy już dziś!