Ochraniacze na kolana i łokcie

Postaw na profesjonalną osłonę ciała z ochraniaczami na kolana i łokcie!

Niezależnie od typu uprawianego sportu walki – ochrona ciała powinna być zawsze na pierwszym miejscu. Wystąpienie kontuzji potrafi wyłączyć z możliwości uprawiania ukochanego sportu na długie lata. Z tego powodu lepiej dmuchać na zimne i zakupić wysokiej klasy ochraniacze na łokcie i kolana! Zamortyzują nie jeden upadek i pozwolą w pełni skupić się na szlifowaniu niezbędnych umiejętności i technik. W ofercie sklepu War House posiadamy ochraniacze od renomowanych producentów, którzy dokładają wszelkich starań, aby ich produkty spełniały najsurowsze normy i sprawdzały się w absolutnie każdych warunkach.

Niechęć do zabezpieczania swojego ciała jest wielkim błędem i niejednokrotnie źle się dla zawodnika kończy. Oprócz wyjątkowego designu ochraniaczy gwarantujemy ich skuteczność oraz niezawodność. Obalenia na matę kończą się zwykle podpieraniem kolanami lub łokciami i z tego powodu te części są tak narażone na wszelkie urazy. Jakakolwiek rana, obtarcie lub rozcięcie będzie powodowało ból przy poruszaniu się i może nawet doprowadzić do niechcianej przerwy w treningach lub sparingach.

Nowoczesna technologia i materiały pozwalają na opracowanie ochraniaczy na kolana niekrępujących ruchów oraz niegniotących skóry. Mając je na sobie, jesteś w stanie zachować pełną wygodę i swobodę ruchów. Z tego powodu tak ważne jest zamówienie odpowiedniej jakości produktów. Na War House masz pewność, że ochraniacze będą Ci służyć przez długie lata i pozwolą uniknąć najróżniejszych urazów.

Ochraniacze na łokcie także można uznać za niezbędne, ponieważ przy upadku one również przyjmują na siebie cały impet spotkania z twardym podłożem. Konsekwencje nienoszenia ich mogą być duże. Bardzo łatwo jest uszkodzić i unieruchomić sobie całą rękę, co skończy się noszeniem temblaka, a nawet gipsu. Ochraniacze łokci wykonane ze specjalnych pianek oraz żeli skutecznie ochronią Twoją skórę, utwardzając się przy uderzeniu.

Ochraniacze kolan i łokci – nie tylko dla zawodowców sztuk walki

Jeśli nie jesteś profesjonalistą i zaczynasz swoją przygodę to tym bardziej powinieneś pomyśleć o skutecznej ochronie swojego ciała. Nie tylko zawodowców obowiązują wszelkie zasady bezpieczeństwa. Zakup ochraniaczy powinien być jedną z pierwszych Twoich decyzji, zwłaszcza na obszary tak wrażliwe jak łokcie i kolana. W sklepie War House oferujemy szeroki wybór ochraniaczy, które z pewnością przydadzą Ci się podczas nauki i ćwiczeń.

Wyjątkowa formuła elastycznego żelu sprawia, że w trakcie bliskiego spotkania z twardą powierzchnią, utwardzają się, chroniąc Twoje ciało przed ostrymi elementami nawierzchni oraz amortyzują upadek. Często pierwszym odruchem, jaki wykonuje człowiek w momencie upadku, jest podpieranie się i kierowanie siły na ręce lub nogi. Kierunek, w jakim leci ciało jest nieistotny – nasz organizm robi wszystko, aby jak najbardziej się zabezpieczyć. Do tego najlepiej sprawdzają się ochraniacze na kolana i na łokcie, które przyjmą na siebie całą siłę.

Ochraniacze na kolana oprócz pełnej ochrony mają za zadanie nie blokować nóg w trakcie wykonywania czynności niezbędnych do uzyskania przewagi w walce. Dodatkowo wykonane z elastycznego tworzywa przepuszczają powietrze, dzięki czemu skóra pod nimi może swobodnie oddychać. Technologia odprowadzająca wilgoć hamuje powstawanie jakikolwiek obtarć i odparzeń, a przylegający materiał zapobiega zsuwaniu się i spadaniu ochraniacza.

Ochraniacze na łokcie wykonane z równie wysokojakościowego materiału pozwalają całkowicie zgiąć rękę i nie czuć nieprzyjemnego ucisku w trakcie trzymania gardy lub wykonywania zamachów. Modele połączone ze stabilizatorem lepiej zabezpieczają stawy podczas wszelkich aktywności. Ochraniacze łokci stosowane najczęściej podczas treningów Muai Thai wyróżniają się wszechstronnością i funkcjonalnością również w innych sportach walki. Jeśli jesteś świeżo po kontuzji i wracasz dopiero do sprawności, to stabilizatory będą strzałem w dziesiątkę!

Ochraniacze na łokcie i kolana – obowiązkowe w ekwipunku każdego sportowca

Swoją wielozadaniowość ochraniacze kolan pokazują także podczas treningu sztuk walki opierających się na starciach w stójce. Szczególnie wszystkie usztywniające i stabilizujące, ponieważ wspierają stawy, które muszą być w pełnej gotowości do wysiłku. Podobnie sytuacja ma się z ochraniaczami łokci, które niekiedy służą do mocnego i szybkiego wyprowadzenia ciosu w przeciwnika, aby zapewnić sobie przewagę lub zwycięstwo.

Ochraniacze na kolana i na łokcie wykonane są z wysokogatunkowej bawełny połączonej z elastanem, który gwarantuje doskonałe przyleganie do skóry. Unikatowa technologia odprowadza wilgoć, a modele z żelową poduszką zabierają cały impet z uderzenia lub powalenia na matę. Wyprofilowana warstwa chroniąca najbardziej newralgiczne miejsca zapobiega kontuzjom i uszkodzeniom tak ważnych dla zawodnika miejsc. Niesprawne łokcie lub kolana mogą całkowicie zdyskwalifikować z wszelkich ćwiczeń na długie miesiące.

Starannie wyselekcjonowane produkty wiodących producentów ochraniaczy do sztuk walki zapewniają Ci także wysokiej jakości łączenia i szwy, które nie porwą się w trakcie walki. Wysokiej klasy materiał jest odporny na wszelkie ścieranie oraz uszkodzenia mechaniczne pojawiające się pod wpływem intensywnej walki w parterze. Właściwości termoaktywne sprawiają, że ochraniacze dostosowują się do temperatury Twojego ciała i wspomagają prawidłowy przepływ krwi w kończynach.

Sprawdź najwyższej jakości ochraniacze łokci oraz kolan!

Ochraniacze na łokcie mogą się wydawać zbędne, jednak w trakcie nauki nowych technik oraz szlifowania własnych umiejętności łatwo o różnorakie błędy. W trakcie upadków lub nauki wyprowadzania ciosów nic nie ochroni lepiej naszych stawów niż ochraniacze łokci. Odpowiednie dobranie rozmiaru gwarantuje, że wszelki stabilizator lub ochraniacz będzie leżał jak druga skóra i nie poczujesz żadnego dyskomfortu.

Nasze rzepki są jednymi z bardziej wrażliwych miejsc kończyn dolnych, zaraz obok stawów skokowych. Otarcia pojawiające się podczas wszelkich powaleń lub wjazdów w nogi potrafią przysporzyć wiele kłopotu. Z tego powodu ochraniacze na kolana z każdym dniem zyskują na popularności i uznaniu. Nie docenianie ich potencjału jest wielkim błędem, ponieważ ich pomoc jest nieoceniona nawet w trakcie walki w stójce. Z ochraniaczami kolan będziesz w stanie skutecznie blokować wszelkiego rodzaju dźwignie oraz klucze.

Jeśli zastanawiałeś się, czy warto zainwestować w ochraniacze na łokcie oraz kolana to już spieszymy z odpowiedzią – tak! Bez dwóch zdań są one jednym z najważniejszych elementów niezbędnika sportowca. Chcąc jak najdłużej czerpać przyjemność z treningów postaw na swoje bezpieczeństwo. Ochraniacze dostępne na War House dotrzymają Ci kroku, ochronią przed niepotrzebnymi urazami i pomogą stale zwiększać osiągi. Jesteś już zdecydowany? Sprawdź oferowane u nas ochraniacze na kolana i łokcie!