Tarcze PAO

Tarcze PAO treningowa – istotny element treningu sportów walki!

Nie od dziś wiadomo, że tarcze PAO ułatwiają trening, zarówno techniczny, jak i kondycyjny. Bez tego prostego gadżetu każde ćwiczenie mogłoby zabierać więcej czasu i być o wiele mniej skuteczne, dlatego, jeśli sport kontaktowy jest ważną częścią Twojego sportowego życia – koniecznie zainwestuj w tarcze treningowe. Czym dokładnie są tarcze PAO? Używane są do doskonalenia kombinacji ręcznych, są wystarczająco lekkie, by asystent trenującego mógł przemieszczać je odpowiednio szybko. Dzięki nim Twoje ciosy będą o wiele silniejsze i bardziej precyzyjne, to dobry sposób na polepszenie swojej techniki.

Tarcze PAO używane są przez prawie każdego zawodnika MMA, to jedna z najskuteczniejszych metod ćwiczeń, która zapewnia szybkie, dobre efekty. Odpowiednie tarcze to podstawa dobrego treningu, bez nich sprawa jest znacznie utrudniona, a efekt o wiele później zauważalny. Gdy istnieje okazja na usprawnienie swojego rozwoju, warto z niej skorzystać, nad tym nawet nie trzeba się zastanawiać. W naszej ofercie znajdziesz tarcze PAO, które zagwarantują Ci wysoką jakość, odporność na uszkodzenia i długą żywotność.

Tarcze muay thai PAO – trening na najwyższym poziomie!

Oferujemy Ci trwałe tarcze PAO, zakładane na przedramiona, które wytrzymają niejeden ciężki trening, nie będziesz musiał martwić się o to, że szybko ulegną zniszczeniu. Gwarantujemy Ci ich długotrwałość i niebywałą skuteczność, wiemy, że nasze tarcze są najlepsze, w końcu wkładamy dużo pracy w ich wybór. Z tego powodu Ty nie musisz zastanawiać się, czy proponowane przez nas tarcze na pewno sprawdzą się w swojej roli – możesz być pewny, że właśnie tak będzie.

Skup się na treningu i nie przejmuj się tym, że Twoje uderzenia są zbyt mocne i mogą zniszczyć tarczę – z nami Ci to nie grozi. Nasze tarcze są w stanie wytrzymać nawet silne ciosy, nie ulegając większej szkodzie. W końcu zostały stworzone właśnie po to, by znosić trudy podczas treningów i pomagać w rozwoju technik ręcznych każdego zawodnika. Grube wypełnienie i wzmocniona konstrukcja jest odporna na uszkodzenia, a dzięki czemu chroni trenera i pochłania siłę uderzeń.

Wypełnienie tarczy PAO to specjalna pianka zwaną regeneratem, która jest odporna na odkształcanie i charakteryzuje się doskonałymi właściwościami amortyzacyjnymi, dzięki temu możliwe jest bezpieczne ćwiczenie silnych uderzeń i kopnięć. Regenerat jest jednocześnie wytrzymały i lekki, co zapewnia trenerowi lub partnerowi treningowemu dużą swobodę ruchów z tarczami założonymi na przedramiona, aż po łokieć. Tarcze PAO posiadają wzmocnienia, dzięki którym są jeszcze bardziej odporne na rozerwanie wynikające z uderzeń. Szwy i uchwyty są wzmacniane, co zapewnia długą żywotność tarcz. Stabilne uchwyty również gwarantują dobrą przyczepność tarczy założonej na przedramię.

Tarcze do muay thai – gwarancja bezpiecznego treningu!

Tarcze PAO zakładane są na przedramiona, a ich długość obejmuje obszar od dłoni aż po łokieć. Tarcze są niezbędne podczas treningu w dyscyplinach takich jak wschodnie sztuki walki, kickboxing, MMA i boks. Komplet dwóch tarcz jest wymagany, żeby zapewnić skuteczne ćwiczenie. Tarcze PAO są idealnym narzędziem do ćwiczenia technik pięściarskich i kopnięć, a także uderzeń kolanami i łokciami. Dzięki skutecznej ochronie, którą zapewniają tarcze PAO trenerowi, można skutecznie ćwiczyć zarówno technikę, jak i siłę uderzeń.

Regularna praca na tarczach z trenerem lub partnerem jest kluczowym elementem treningu sportów walki. Systematyczne ćwiczenia znacznie podnoszą umiejętności zawodnika. Ćwiczenie na tarczach treningowych pozwala na wykształcenie płynności w połączeniu ciosów zadawanych łokciami, czy kolanami, buduje kondycję oraz zwiększa precyzję ataków. Tarcze PAO to komplet dwóch oddzielnych tarcz, które są zakładane na przedramię, a specjalne uchwyty utrzymują je w miejscu. Tarcze są stosowane głównie jako narzędzie treningowe w muay thai, ale z powodzeniem mogą być wykorzystane również do treningu elementów stójkowych w kontekście MMA i krav magi.

W naszym sklepie internetowym WarHouse możemy Ci zagwarantować najwyższa jakość oferowanych produktów, pochodzących od renomowanych producentów, sprawną wysyłkę, konkurencyjne ceny oraz fachową obsługę klienta, która w razie wątpliwości służy dobrą radą. Zamów już dziś i przekonaj się sam, że dołożymy wszelkich starań, żeby Twoje tarcze treningowe dotarły do Ciebie najszybciej, jak to tylko możliwe! Znamy się na treningu sportów walki, dlatego możesz nam zaufać!