Tarcze Bokserskie

Tarcze do boksu w ofercie WarHouse - niezastąpione przy trenowaniu uderzeń


Treningi na worku na pewno pomagają rozwinąć kondycję i ogólną umiejętność wyprowadzania ciosów, ale jak to mówią zawodowcy i starzy wyjadacze – worek nie odda. Trener czy sparingpartner z tarczami też nie, ale będzie mógł przemieszczać się, co pozwoli na jeszcze lepsze rozwinięcie techniki i dynamiki. Tarcze bokserskie dostępne w ofercie sklepu WarHouse to gwarancja najwyższej jakości, ponieważ oferujemy artykuły sygnowane marką najlepszych na rynku producentów. Wysoka jakość wykonania, odporność na uszkodzenia i doskonała amortyzacja uderzeń czynią z tarcz bokserskich proponowanych przez WarHouse najlepszą propozycję. Dzięki zastosowaniu tarczy, łapy trenera z pewnością nie będą już boleć! Zapoznaj się z ofertą naszego sklepu. WarHouse to idealne miejsce dla zawodników sportów walki. Boks, kickboxing, MMA a może muay thai? Oferowane przez nas tarcze treningowe sprawdzą się podczas ćwiczeń na wielu salach treningowych! Dzięki nim doprecyzujesz swoje ruchy, kopnięcia i uderzenia. Mamy nadzieję, że dołączysz do grona naszych klientów, a zakupy w naszym sklepie będą dla Ciebie prawdziwą przyjemnością. Tarcze treningowe z naszej oferty wykonane są z wysokiej jakości materiałów. Na pewno będziesz zadowolony z kupna takiego sprzętu treningowego!

 

Tarcze bokserskie z WarHouse - uniwersalny sprzęt treningowy


W jakim sporcie uderzanym sprawdzą się tarcze? Odpowiedź brzmi – w każdym! Od oczywiście, boksu, przez kick-boxing, muay thai czy MMA, aż po sztuki walki takie jak karate kyokushin, w których dynamika podczas treningów jest niezwykle istotna. Tarcze bokserskie pozwalają na przeprowadzenie efektywnych treningów, które znacznie rozwijają szybkość, koordynację i siłę ciosu zawodnika. Tarcze pomagają też w ćwiczeniu poszczególnych kombinacji uderzeń i refleksu, a w drugą stronę - siły nóg. Wysoka jakość ich wykonania odciąża trenera (lub sparingpartnera) i wyrabia umiejętność amortyzacji ciosów. Pozwala także swobodnie przemieszczać się po sali treningowej. Zastosowanie materiałów z górnej półki z kolei przekłada się na długą żywotność sprzętu treningowego, a co za tym idzie, nie będziesz tracił cennego czasu na poszukiwania zamienników. Zamienniki często wykonane są z kiepskiej jakości materiałów, szybko się psują oraz mogą skutkować trwałymi obrażeniami po długim czasie korzystania z nich. Jeżeli szukasz odpowiednich akcesoriów treningowych, to nie mogłeś trafić lepiej – tarcze bokserskie to jedne z najbardziej uniwersalnych akcesoriów na rynku! Trening sportów walki nigdy nie był aż tak wydajny! Tarcze treningowe bokserskie, a może tarcze kickboxing? Proponowane przez nas tarcze treningowe są uniwersalne! Trenuj ruchy, siłę kopnięć i ulepszaj swoją technikę. Tarcze treningowe z pewnością umożliwią Ci osiągnięcie Twojego celu.

Podczas treningów najważniejsze jest bezpieczeństwo. Aby doznać kontuzji, wystarczy jeden nieprzemyślany ruch. Podczas treningów zawodnik wykonuje serię kopnięć i uderzeń. Ciosy to naturalna część treningów. Regularne ćwiczenia doskonalą umiejętności, jednak mogą być niebezpieczne. Tarcza treningowa ochroni Ciebie, Twoje go trenera lub partnera przed niechcianymi kontuzjami. Tarcze są wypełnione pianką poliuretanową i amortyzują uderzenia i kopnięcia. Tzw. łapki przydadzą Ci się podczas treningu boksu, MMA, a właściwie to w każdym sporcie uderzanym.

 

Tarcze treningowe - skorzystaj z wygodnej formy zakupów online w sklepie WarHouse


Pamiętaj o tym, że tarcze muszą być dostosowane do rodzaju treningu, jaki wykonujemy. Oferowane przez nas tarcze treningowe są wyprofilowane, dzięki czemu nie zsuwają się z rąk. Ostatecznie - tak, z całą pewnością warto z nich korzystać! Decyzję determinuje fakt, że tarcze są wytrzymałe, a przy tym bardzo lekkie. Nie chcemy przecież dodatkowo męczyć naszego trenera lub partnera dodatkowym obciążeniem, prawda? Dzięki tarczom łapy trenera bądź Twojego partnera będą amortyzowane, ponieważ są wypełnione pianką poliuretanową. Z pewnością oboje będziecie zadowoleni z efektów, jakie dadzą wam oferowane przez nas tarcze treningowe.

Trening zwany "tarczowaniem" pomaga zawodnikom sztuk walki doskonalić swoje poczucie dystansu oraz koordynację ręka-oko. Odpowiedni trening pozwoli Ci także zyskać na precyzji przy uderzeniach oraz podczas kopnięć, a także odwrotnie - z pewnością zyska także Twój czas reakcji. Dobrym pomysłem jest także symulacja walki z trenerem, gdzie odwzorowujemy w jak największym stopniu sytuacje typowe dla bokserskich pojedynków oraz momenty ofensywne i defensywne. Tarcza treningowa z naszej oferty sprawdzi się podczas wielu Twoich treningów. Co ciekawe, tarcze treningowe określane są także jako łapy bokserskie, tarcze trenera, łapki bądź łapy trenera. Trenujesz boks, a może inne sporty walki? Jeśli tak, na pewno doskonale zdajesz sobie sprawę, że trening z tarczą treningową jest znacznie efektywniejszy, niż trening bez tarczy. Wysokiej jakości tarcze znajdziesz w ofercie naszego sklepu WarHouse!

Tarczowanie znakomicie sprawdza się zarówno u zaawansowanych pięściarzy, jak i wśród początkujących, którzy jeszcze nie są gotowi na sesje sparingowe z oponentem. Narzędzie umożliwia też zróżnicowanie aspektów, na jakich chcesz się skupić podczas treningów – od dynamicznych uderzeń, aż po defensywę! Warto dodać, że treningi z tarczą świetnie wzmocnią więź między Tobą a trenerem. Będziesz mógł dzięki temu lepiej ocenić intencje przeciwnika, ponieważ nauczysz się po prostu lepiej oceniać sytuację i umiejętności defensywne swojego przeciwnika. Z samym trenerem będziesz mógł porozumiewać się bez słów, więc ćwiczenia będą zdecydowanie dużo wydajniejsze, a efekty bardzo szybko widoczne. Niezależnie od tego, czy chcesz ćwiczyć tylko ciosy, czy kopnięcia, tarcza treningowa z naszej oferty sprawdzi się doskonale podczas Twoich ćwiczeń. Co więcej, tarcze treningowe mają większe wymiary niż równie często używane tarcze pao. Większe wymiary tarczy umożliwiają przeprowadzenie bezpiecznego treningu, niezależnie od tego, czy oddajemy tylko ciosy, czy uderzenia z serią kopnięć. Sport to zdrowie, jednak aby tak było, trzeba zadbać o bezpieczeństwo podczas ćwiczeń. Chcesz kupić tarczę? W WarHouse zamówienie złożysz online! Zapraszamy do zakupów w naszym sklepie.