Tarcze Bokserskie

TARCZE BOKSERSKIE – NIEZASTĄPIONE PRZY TRENOWANIU UDERZEŃ

Treningi na worku na pewno pomagają rozwinąć kondycję i ogólną umiejętność wyprowadzania ciosów, ale jak to mówią zawodowcy i starzy wyjadacze – worek nie odda. Trener czy sparingpartner z tarczami też nie, ale będzie się ruszał, co pozwoli na jeszcze lepsze rozwinięcie techniki i dynamiki. Tarcze bokserskie dostępne w katalogu WarHouse to gwarancja najwyższej jakości, ponieważ oferujemy artykuły sygnowane marką najlepszych na rynku producentów. Wysoka jakość wykonania, odporność na uszkodzenia i doskonała amortyzacja uderzeń czynią z tarcz bokserskich proponowanych przez WarHouse najlepszą propozycję. Dzięki zastosowaniu tarczy, łapy trenera z pewnością nie będą już boleć!

Przydatne podczas treningu, ale zalecane są także, jeżeli chcesz się po prostu wyżyć. Cena takich tarcz również nie należy do wysokich, oczywiście wszystko zależy od nas samych i od naszych oczekiwań. Tarcze treningowe z pewnością są świetnym narzędziem, a Twoje łapy nigdy nie będą czuć się lepiej!

TARCZE BOKSERSKIE – W JAKIM SPORCIE UDERZANYM ICH UŻYWAĆ?

Odpowiedź brzmi – w każdym! Od, oczywiście, boksu, przez kich-boxing, Muay Thai czy MMA, aż po sztuki walki takie jak Karate Kyokushin, w których dynamika podczas treningu jest niezwykle istotna. Tarcze bokserskie pozwalają na przeprowadzenie efektywnych treningów, które znacznie rozwiną szybkość, koordynację i siłę ciosu zawodnika. Pomagają też w ćwiczeniu poszczególnych kombinacji uderzeń i refleksu, a w drugą stronę siły nóg. Wysoka jakość ich wykonania odciąża trenera (lub sparing partnera) i wyrabia umiejętność amortyzacji ciosów. Zastosowanie materiałów z górnej półki z kolei przekłada się na długą żywotność artykułów, a co za tym idzie, nie będziesz tracił cennego czasu na poszukiwania zamienników. Zamienniki często są wykonane z kiepskiej jakości materiałów, szybko się psują oraz mogą skutkować trwałymi obrażeniami po długim czasie korzystania z nich. Jeżeli szukasz odpowiednich akcesoriów treningowych, to nie mogłeś trafić lepiej – tarcze bokserskie to jedne z najbardziej uniwersalnych na rynku! Trening sportów walki nigdy nie był aż tak wydajny!

OSTATECZNIE - CZY WARTO Z NICH KORZYSTAĆ?

Pamiętaj o tym, że tarcze muszą być dostosowane do rodzaju treningu, jaki wykonujemy. Ostatecznie - tak, z całą pewnością warto z nich korzystać! Decyzję determinuje fakt, że są one wytrzymałe, a przy tym bardzo lekkie. Nie chcemy przecież dodatkowo męczyć naszego trenera lub partnera dodatkowym obciążeniem, prawda? Z pewnością oboje będziecie zadowoleni z efektów, jakie wam da tarcza!

Z pewnością jednym z czynników, na jaki zwracasz uwagę, jest cena. Dobrą tarczę treningową kupisz za blisko 100 zł. Na pewno nie jest to wysoka cena za efektywny oraz profesjonalny trening, ponieważ trening zwany "tarczowaniem" pomaga nam doskonalić swoje poczucie dystansu oraz koordynację ręka-oko. Odpowiedni trening pozwoli Ci także zyskać na precyzji przy uderzeniach, a także odwrotnie - z pewnością zyska także Twój czas reakcji. Dobrym pomysłem jest także symulacja walki z trenerem, gdzie odwzorujemy w jak największym stopniu sytuacje typowe dla bokserskich pojedynków oraz momenty ofensywne i defensywne. Odpowiednio dobrana muzyka także doda Ci wigoru!

Tarczowanie znakomicie sprawdza się zarówno u zaawansowanych pięściarzy, jak i wśród początkujących, którzy jeszcze nie są gotowi na sesje sparingowe z oponentem. Narzędzie umożliwia też zróżnicowanie aspektów, na jakich chcesz się skupić podczas treningu – od dynamicznych uderzeń, aż po defensywę! Warto dodać, że treningi z tarczą świetnie wzmocnią więź między Tobą, a trenerem. Będziesz mógł dzięki temu lepiej ocenić intencje przeciwnika, ponieważ nauczyć się po prostu lepiej oceniać sytuację i umiejętności defensywne przeciwnika. Z samym trenerem będziesz mógł dzięki temu porozumiewać się bez słów, więc treningi będą zdecydowanie dużo wydajniejsze, a efekty będą widoczne o wiele szybciej. Jak widzisz, cena 100 zł za takie korzyści, jest zdecydowanie opłacalna. Skorzystaj z tarczy bokserskiej już teraz!