Tarcze Treningowe

Tarcze bokserskie w ofercie sklepu WarHouse

Tarcze treningowe to bez wątpienia obowiązkowe narzędzie dla każdego, kto trenuje sztuki walki. Ułatwiają one trening techniczny oraz kondycyjny - nie będziesz musiał męczyć swoich dłoni oraz partnera uderzeniami bez tarczy. Pozwalają one na wyrobienie silnych oraz precyzyjnych ciosów. Pamiętaj jednak, aby dopasować rozmiar oraz ciężar tarczy do rodzaju treningu, który wykonujesz. Wszystko zależy od tego, czy preferujesz techniki ręczne, czy też kopnięcia. W sklepie WarHouse znajdziesz produkty wielu światowych marek, które są niezwykle popularne wśród osób kultywujących sport. Tarcze treningowe (tzw. łapki) znajdują szerokie zastosowanie w przypadku trenowania kick-boxing, Muay Thai, MMA, aż po sztuki walki takie jak Karate Kyokushin... no i oczywiście w przypadku boksu. Tarcze można polecić całym sercem zarówno profesjonalistom, jak i amatorom. Innym, ważnym elementem jest również fakt, że tarcze wzmocnią więź między Tobą a partnerem treningowym. Dzięki temu wasze wspólne ćwiczenia będą jeszcze bardziej owocne. Nauczysz się, jak ocenić intencje przeciwnika, a tym samym, odpowiadać mu na nie odpowiednią reakcją! Tarcze treningowe to po prostu coś, co trzeba mieć!

WarHouse - tarcze trenera do polepszenia jakości treningów

Łapy trenera, nawet te w niższych cenach pozwolą Ci cieszyć się o wiele wydajniejszym treningiem. Lekkość tarczy możesz wykorzystać podczas treningu serii uderzeń, ponieważ jej rozmiar pozwala na szybką oraz wygodną zmianę pozycji. Możesz być pewny, że taka tarcza przetrzyma wiele uderzeń i nie będzie specjalnie męczyć Twojego trenera! Możesz także wybrać większe wymiary tarczy. Dzięki tarczy będziesz mógł ćwiczyć nie tylko siłę swoich ciosów, ale także pracę nóg. Jeśli podczas treningów lubisz dawać z siebie 100%, to tarcze treningowe na pewno przypadną Ci do gustu. Dzięki zastosowaniu tarcz bardzo szybko zauważysz efekty podczas treningów. Wolisz amortyzację ciosów lub sam wolisz je zadawać? Jak widzisz, sklep WarHouse oferuje Ci to, co najlepsze! Tarcze wysokiej jakości znajdziesz właśnie u nas!

Tarcze treningowe bokserskie - w WarHouse kupisz je online

Boks to nie tylko ciosy. To jeden z najbardziej popularnych sztuk walki, a tarcze bokserskie oraz rękawice to podstawowe akcesoria wykorzystywane przez zawodników boksu podczas każdego treningu. Tarcze bokserskie są o wiele bardziej wydajne niż trening bez nich. Ich podstawową zaletą jest fakt, że oferują o wiele szybszy rozwój mięśni oraz wyuczenie się odpowiednich technik pięściarskich. Możesz poprosić trenera o zamianę rolami, ponieważ utrzymanie tarczy pod wpływem silnych ciosów, także możesz potraktować jako formę treningu. O wiele lepiej uderza się w tarcze bokserskie niż w puste dłonie. Dzięki tarczy Twoje ćwiczenia będą wydajniejsze. Stosowanie zamienników, podróbek lub niesprawdzonych produktów może być bardzo ryzykowne. Ucierpią na tym Twoje doznania treningowe! Pamiętaj o tym, że tarcze pochodzące z nieznanego źródła często wykonywane są z kiepskiej jakości materiałów, co z kolei przekłada się na ich żywotność oraz jakość Twoich ćwiczeń. Ucierpią na tym także inne aspekty treningowe jak na przykład czas trwania ćwiczeń. Możesz także w łatwy sposób uszkodzić siebie lub partnera. Bezpieczeństwo podczas treningów to podstawa, a te może być zapewnione wyłącznie przez wysokiej jakości tarcze bokserskie. Tarcze bokserskie oferowane przez nasz sklep przetrwają niejeden trening. To zakup na lata! Niezależnie od tego, czy jesteś zawodnikiem boksu, trenujesz MMA, karate czy Muay Thai - swoje bezpieczeństwo zawsze stawiaj na pierwszym miejscu. Tarcze bokserskie znajdziesz w ofercie naszego sklepu. Tarcze z naszej oferty przetrwają silne ciosy i kopnięcia podczas wielu treningów w towarzystwie Twojego trenera. Sprawdź i przekona się sam.  Tarcze z naszej oferty to zakup na lata!

Wysokiej jakości łapy trenera w ofercie sklepu WarHouse

Istotny jest także fakt, że tarcze treningowe wykonane są z wysokiej jakości materiału, jakim jest pianka poliuteranowa, a dodatkowo zastosowany często przeplot nylonowy powoduje, że łapki są nie do rozdarcia podczas ćwiczeń. Tego rodzaju łapki polepszają jakość treningów, niezależnie od tego, czy jesteś zawodnikiem boksu, czy karate. Tarcze wykorzystywane są w wielu dyscyplinach. Dzięki nim treningi stają się znacznie efektywniejsze. Wiele początkujących osób ma dylemat, gdy staje przed wyborem odpowiedniej dla siebie tarczy. Wbrew pozorom, wybór tarczy ze skóry syntetycznej nie zawsze oznacza słabszą jakość. Najbardziej powszechne usterki dotyczą rozerwania szwów, a te występują niezależnie od tego, jakiego rodzaju skórę kupisz. Naturalna skóra jest mniej narażona na rozerwanie, ale cena tarcz ze skóry naturalnej jest o wiele wyższa. To czy zdecydujesz się na wybór tarczy ze skóry naturalnej, czy ze skóry syntetycznej zależy wyłącznie od Ciebie. 

Powszechnym błędem podczas wyboru tarczy jest pomijanie aspektu wentylacji. Jak zapewne wiesz, nie ma to wpływu na trwałość tarcz, ale jest to istotne podczas treningów. Dzięki zastosowaniu wygodnego miejsca do chwytu, dłonie nie będą pocić się ani niespodziewanie nie wyślizgną się podczas zadawania ciosów. Jeśli trenujesz, na pewno wiesz, że uderzenia i kopnięcia oddawane podczas treningów są bardzo silne. Łapy trenera muszą przetrwać każdy cios i kopnięcie, dlatego tak ważne jest, aby materiał, z którego jest wykonana tarcza, cechował się wysoką jakością. Tarcza treningowa wykonana ze słabej jakości materiału nie przetrwa serii kopnięć, bo przecież sporty walki to nie tylko ciosy, ale także kopnięcia. 

WarHouse - tarcza treningowa dostosowana do Twoich potrzeb

Podstawowym wyróżnikiem tarcz jest ich waga. Lekka tarcza treningowa ułatwia swobodne przemieszczanie się zarówno zawodnikowi, jak i trenerowi. Niektórzy jednak preferują nieco cięższe tarcze tajskie. Doskonale sprawdzają się podczas kopnięć, ponieważ mają one o wiele dłuższy profil. Możesz również spotkać się z opiniami, że uderzając pięścią w tarcze tego typu, ma się wrażenie, że uderza się w ciężkie worki treningowe. Cięższe tarcze tajskie używane są przez osoby bardziej doświadczone i mają większe wymiary niż tarcze PAO. Lekkie tarcze treningowe PAO polecane są początkującym zawodnikom. Tarcze to doskonałe narzędzie używane podczas treningów przez zawodników różnych sportów walki np. Muay Thai, MMA, karate, boks. Częstym z kolei błędem popełnianym przez amatorów jest to, że dobierają oni tarcze o nieodpowiedniej wadze. Warto więc zapytać o poradę swojego trenera, który z pewnością pomoże wybrać odpowiednią tarczę.

WarHouse - tarcze treningowe do różnych sportów walki 

Każdy trener powie Ci to samo - warto zaopatrzyć się tarczę! Jeżeli do tej pory nie miałeś okazji, aby zapoznać się z tego rodzaju tarczą, to nic straconego! Nawet jeśli dopiero zaczynasz swoją przygodę z MMA, karate, boksem lub chcesz specjalizować się w innych dyscyplinach, to tarcza zdecydowanie polepszy Twoje doznania treningowe. Co więcej, efekty Twojej ciężkiej pracy będą bardzo szybko widoczne. Jeśli podczas treningów oddajesz silne ciosy i serię kopnięć, koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą. Oferowane przez nas tarcze przetrwają niejedno uderzenie. Nawet seria silnych kopnięć im niestraszna! 

Jak widzisz, kupno odpowiedniej dla siebie tarczy to ważny oraz przyjemny aspekt treningów. W prosty i szybki sposób polepszy Twoją siłę i kondycję oraz zadba o jeszcze lepsze relacje z partnerem. To z kolei przełoży się na umiejętność przewidywania ruchów oraz intencji przeciwnika. Szybki wzrost siły w krótkim czasie to marzenie każdego sportowca. Teraz masz okazję to sprawdzić. Czego chcieć więcej? Tarcza treningowa jest uniwersalna, dlatego używana jest przez zawodników różnych sportów walki. Tarcze wykorzystywane są do wielu ćwiczeń m.in. do ciosów i kopnięć. Tarcze treningowe, których materiał przetrwa niejedną serię kopnięć i uderzeń, kupisz u nas online. Z tarczą Twoje treningi odmienią się nie do poznania. W WarHouse oferujemy produkty wysokiej jakości pochodzące od zaufanych i cenionych producentów.