Owijki bokserskie – trenuj jak prawdziwy zawodowiec

Lubisz boksować, ale często po treningu bolą Cię dłonie, i nie wiesz dlaczego? Przecież użyłeś rękawic! A może jesteś zawodowym pięściarzem? Jeżeli tak, to na pewno zdajesz sobie sprawę z tego, jak wielkie znaczenie dla wartościowych treningów mają owijki bokserskie! Te specjalistyczne bandaże chronią kostki przed otarciami i stłuczeniami, usztywniają nadgarstki i zabezpieczają stawy przed poważniejszymi kontuzjami. Stosując wysokiej jakości owijki bokserskie będziesz w stanie wydłużyć treningi na worku czy z tarczami, bez niepożądanych skutków ubocznych.

Owijki bokserskie w WarHouse – to jakość, na którą warto postawić

W naszym katalogu znajdziesz owijki bokserskie z fabryk najlepszych na świecie producentów akcesoriów do wszelkich sportów walki. Z ich pomocą nie tylko podniesiesz jakość treningów i oszczędzisz sobie wielu nieprzyjemnych obtarć czy stłuczeń, ale również uchronisz rękawice przed absorbowaniem potu. Profesjonalne bandaże bokserskie pomogą Ci zadbać zatem nie tylko o dłonie i stawy, ale też sprzęt. W zależności od wielkości dłoni i preferencji trenującego, stosuje się różnej długości owijki bokserskie. Materiał, z jakiego są wykonane też ma znaczenie. Bawełniane lepiej sprawdzą się w czasie dłuższych ćwiczeń na worku, z kolei wykonane z poliestru bandaże są doskonałe do sparingów czy walk na zawodach. Jeden fakt się jednak nie zmienia – jeżeli chcesz trenować jak zawodowiec, musisz zaopatrzyć się w odpowiednie owijki, a takie znajdziesz w WarHouse. Nasza marka to gwarancja najwyższej jakości. W razie wątpliwości – napisz do nas, z przyjemnością pomożemy w doborze właściwych akcesoriów!

owijki bokserskiebandaże bokserskie sklepmuay thai owijkiowijki żelowebandaże bokserskiebawełniane owijki bokserskietaśmy bokserskieowijki bokserskie cenabandaże bokserskie cenaowijki mmaowijki bokserskie sklepowijki muay thai