Owijki Bokserskie

Owijki bokserskie - sprzęt dla prawdziwego sportowca!

Lubisz boksować, ale często po treningu bolą Cię dłonie, i nie wiesz dlaczego? Przecież użyłeś rękawic! A może jesteś zawodowym pięściarzem? Jeżeli tak, to na pewno zdajesz sobie sprawę z tego, jak wielkie znaczenie dla wartościowych treningów mają owijki bokserskie! Te specjalistyczne bandaże chronią kostki przed otarciami i stłuczeniami, usztywniają nadgarstki i zabezpieczają stawy przed poważniejszymi kontuzjami. Stosując wysokiej jakości owijki bokserskie, będziesz w stanie wydłużyć treningi na worku czy z tarczami, bez niepożądanych skutków ubocznych.

Bokserskie bandaże idealne na Twój wymagający trening!

W naszym katalogu znajdziesz owijki bokserskie z fabryk najlepszych na świecie producentów akcesoriów do wszelkich sportów walki. Z ich pomocą nie tylko podniesiesz jakość treningów i oszczędzisz sobie wielu nieprzyjemnych obtarć czy stłuczeń, ale również uchronisz rękawice przed absorbowaniem potu. Profesjonalne bandaże bokserskie pomogą Ci zadbać zatem nie tylko o dłonie i stawy, ale też sprzęt. W zależności od wielkości dłoni i preferencji trenującego stosuje się różnej długości owijki do boksowania.

Materiał, z jakiego są wykonane, też ma znaczenie. Bawełniane lepiej sprawdzą się w czasie dłuższych ćwiczeń na worku, z kolei wykonane z poliestru bandaże są doskonałe do sparingów czy walk na zawodach. Jeden fakt się jednak nie zmienia – jeżeli chcesz trenować jak zawodowiec, musisz zaopatrzyć się w odpowiednie owijki, a takie znajdziesz w WarHouse. Nasza marka to gwarancja najwyższej jakości. W razie wątpliwości – napisz do nas, z przyjemnością pomożemy w doborze właściwych akcesoriów!

W naszym sklepie znajdziesz niemalże każdy rozmiar, w jakim występują bandaże bokserskie. Jeśli więc należysz do osób, które wprost uwielbiają trenować wszelkiego rodzaju sporty walki - musisz odpowiednio zadbać o swoje nadgarstki. W naszym sklepie znajdziesz oferty bandaży bokserskich, które spełnią wszystkie Twoje oczekiwania, a przede wszystkim - kompleksowo zadbają o ochronę Twoich dłoni. Wszystkie z bandaży są elastyczne - takie jak powinny być. Owijka bardzo dobrze usztywnia nadgarstek oraz chroni dłoń przed wszelkimi urazami. Takie bandaże zwiększają też poziom higieny, ponieważ takie taśmy bardzo dobrze pochłaniają wilgoć - warto więc zabrać je ze sobą na trening!

Zobacz, jakie taśmy bokserskie posiadamy w naszej ofercie - wybierz owijki dla siebie!

Jeśli boksujesz lub jesteś miłośnikiem sportów mma, to bandaże bokserskie powinny stanowić jeden z głównych elementów Twojego sportowego wyposażenia. Owijki są kluczowym elementem, który zapobiega wszelkim urazom, na jakie są narażone Twoje ręce podczas walki. Zadawanie ciosów gołymi rękoma, może być bardzo niebezpieczne i prowadzić do wielu groźnych dla życia i zdrowia sytuacji.

O to, jak bardzo niszczący wpływ na Twoje ręce mają sporty walki, nie trzeba nikogo przekonywać, jednak Ty sam powinieneś mieć świadomość tego, jak właściwie o nie zadbać. Siła z jaką uderzasz podczas walk, jest znacznie większa, niż możesz zdawać sobie z tego sprawę, dlatego w sportach takich, jak mma czy boks, stosowanie form ochrony rąk jest po prostu niezbędne. Jeśli więc trenujesz którąś z dyscyplin sportowych, gdzie korzystasz ze swoich dłoni - koniecznie zainwestuj w odpowiednie bandaże.

Skorzystaj z owijek przed treningiem - zadbaj o bezpieczeństwo swojego nadgarstka!

Mma, boks i inne sporty walki szczególnie mocno narażają życie zdrowie i bezpieczeństwo ich miłośników. Jeśli więc trenujesz któryś ze sporów, powinieneś wiedzieć, że bez dobrze dobranych owijek bokserskich się nie obejdzie. Elastyczne formy bandaży będą najlepszą opcja dla usztywnienia Twojego nadgarstka podczas każdego treningu. Sporty, w których używa się technik walk, mają bardzo długoletnią tradycję i brew pozorom to sport nie tylko dla tych bardzo pobudzonych ruchowo, lecz dla każdego, kto, choć odrobinę chce popracować nad własnym refleksem i kondycją.

Dla każdego pasjonata mma i boksu, mamy specjalne owijki, które są wręcz obowiązkowym asortymentem każdego pięściarza, amatora czy też zawodowca. Jest to obowiązkowy element każdego sportowca, ponieważ pełni on znaczącą funkcję ochronną i zabezpiecza Twoją dłoń przed wszelkiego rodzaju otarciami, stłuczeniami i innymi kontuzjami. Warto wiedzieć także, że używanie takich taśm ma również podłoże higieniczne, dłoń, która się poci, jest owinięta specjalnym bandażem pochłaniającym jej wilgoć, dzięki temu wszystkie nieprzyjemne zapachy zostaną pochłonięte. Nie posiadasz jeszcze swoich owijek? Sprawdź naszą ofertę i zainwestuj w ochronę swojej dłoni!

owijki bokserskiebandaże bokserskie sklepmuay thai owijkiowijki żelowebandaże bokserskiebawełniane owijki bokserskietaśmy bokserskieowijki bokserskie cenabandaże bokserskie cenaowijki mmaowijki bokserskie sklepowijki muay thai