Gumy Treningowe

Gumy treningowe to Twój sposób na doskonałą formę

Warto urozmaicać swój trening. Warto próbować czegoś nowego i szukać ćwiczeń, które szczególnie przypadną do gustu. Jeśli dochodzi do tego możliwość wykonania tych ćwiczeń w każdym miejscu, to wniosek może być tylko jeden - takie ćwiczenia są po prostu nieocenione, a gadżety, które to umożliwiają, powinny znaleźć się w torbie każdego sportowca. Właśnie dlatego od teraz kupisz u nas gumy, które będziesz mógł zabrać ze sobą dosłownie wszędzie. Dzięki temu nigdy nie przegapisz treningu i zawsze będziesz w doskonałej formie.

Taśmy do ćwiczeń są obecnie niezwykle popularne - zwłaszcza wśród zwolenników cross fitu i fitnessu. To oczywiście nie oznacza, że zwolennicy siłowni nie znajdą tutaj czegoś dla siebie - wręcz przeciwnie. To właśnie zwolennicy treningu siłowego powinni zdecydować się na nasze gumy oporowe, bo fitness czy cross fit nie wymaga tyle sprzętu, co trening siłowy. Czasami - mimo najszczerszych chęci - nie można odwiedzić siłowni, a w domu mało kto ma odpowiedni sprzęt. Odpowiedzią mają być właśnie gumy, które może i nie zastąpią prawdziwej sztangi, ale zawsze będą dobrą alternatywą. W końcu odpowiednio wykorzystując gumy, można ćwiczyć praktycznie każdą partię mięśni. To atut, obok którego nie można przejść obojętnie.

Gumy do ćwiczeń, które gwarantują rezultaty

Trening z wykorzystaniem ciężaru własnego ciała, potrafi dać fenomenalne rezultaty. Dodatkowy opór, który generują gumy podczas ćwiczeń, pozwala zwiększać intensywność ćwiczeń tak samo, jakbyś dokładał sobie kolejne ciężary. Dlatego też taki rodzaj treningu może być równie efektywny, co tradycyjne wyciskanie na siłowni. To oczywiście spore uproszczenie, a same gumy - mimo wszystko - na dłuższą metę nie będą aż tak efektywne. Nie zmienia to jednak faktu, że ciągle mówimy jedynie o alternatywie i pomocy, a jako taki dodatek, gumy do ćwiczeń sprawdzają się po prostu pierwszorzędnie.

Internet płonie od różnych poradników dotyczących trenowania z takimi gumami. Ćwiczeń jest multum, a nowe są nieustannie opracowywane przez kolejnych instruktorów i specjalistów. Wszystko po to, by zmaksymalizować efekty. Tobie pozostaje więc zaufać specjalistom i wybrać ćwiczenia, które najlepiej wpiszą się w charakter Twoich treningów. My jesteśmy natomiast pewni, że takie ćwiczenia znajdziesz bez problemu - bez względu na to, czy chodzi o fitness, czy zajęcia typowo siłowe.

Pomysłów jest tyle, że z pewnością nie będziesz się nudził. Nie będziesz też narażony na to, że jakaś partia mięśni pozostanie bez treningu. Cóż, tak naprawdę, to z pomocą tych niepozornych gum, zwykły pokój szybko możesz zmienić w prowizoryczną siłownię, która naprawdę przynosi efekty. W niektórych sytuacjach to prawdziwe zbawienie, a przekonali się o tym wszyscy, którzy mają z góry zaplanowane treningi i starają się ich za wszelką cenę trzymać.

Taśmy do ćwiczeń dla fighterów

W naszej ofercie znajdziesz także gumy oporowe, które pozwalają doskonalić swoje umiejętności bojowe. Walka z cieniem jest przecież podstawowym ćwiczeniem każdego doświadczonego fightera - bez względu na to, czy mamy na myśli boksera, zawodnika MMA, czy chociażby karatekę. Doskonale zaprojektowane gumy pomagają w udoskonalaniu dynamiki oraz szybkości uderzeń. Zyskują także mięśnie, które są zaangażowane w uderzenia. To oczywiście nie wszystko. Trenując w ten sposób, wyrabiasz sobie dobre nawyki, jak powracanie do gardy po uderzeniu. To absolutne podstawy, ale takie nawyki wyrabia się miesiącami żmudnych treningów. Kiedy już wejdą one w krew, efekty będą więcej niż satysfakcjonujące. Możesz być pewien, że każdy sparingpartner i trener szybko zobaczy różnicę.

Producenci zadbali o Twój komfort podczas treningu. Całość jest przemyślana i starannie zaprojektowana. Całość w żaden sposób nie krępuje ruchów. Jedynym wyzwaniem jest opór, który ma Ci pomóc w treningu. Każde inne przeszkody są wynikiem źle zaprojektowanego produktu. Możesz być jednak pewien, że u nas nie znajdziesz niczego takiego. Trening będzie taki, jak być powinien - wymagający i efektywny.

W wielu przypadkach możesz także liczyć stosowne udogodnienia. Guma do walki z cieniem jest wyposażona w stosowne szelki, które utrzymują całość w ryzach. Obecność takich udogodnień nie świadczy jeszcze o klasie producenta, ale już to, jak się z takich gum korzysta, jak najbardziej. W przypadku asortymentu z naszego sklepu, całość jest po prostu kompletna. Guma nie spada, nie przemieszcza się tam, gdzie nie powinna. Dzięki temu Ty możesz skupić się na tym, co jest najważniejsze, czyli solidnym treningu.

Gumy do ćwiczeń dla amatora i zawodowca

Jak już wspomnieliśmy, odpowiednia guma jest przeznaczona dla każdego sportowca - bez względu poziom zaawansowania i preferowane ćwiczenia. Można oczywiście zastanawiać się, czy zwykły opór gum potrafi oddać warunki treningu na typowej siłowni, ale gwarantujemy Ci, że wystarczy jeden trening, by się do tego przekonać. Jeśli już przekonasz się, jakim wyzwaniem mogą być gumy, szybko zyskasz ciekawą perspektywę dla siłowni - czasami to naprawdę wiele!

Komfort podczas treningu zapewnia nie tylko dobre wykonanie gum, ale też trwałość produktu. Doskonale wiemy o tym, że niektórzy użytkownicy narzekają na swoją gumę już po kilku treningach. Doskonale wiemy, że to niedopuszczalne. Gumy powinny przecież służyć długo - znacznie dłużej. To wybór na długie miesiące, jeśli nie lata. Nie powiemy tego o wszystkich gumach, ale na pewno  możemy potwierdzić, że gumy, które znajdziesz w naszej ofercie, zagwarantują Ci standardy, na których Ci zależy.

Masz jeszcze jakieś pytania? W takim razie niezwłocznie skontaktuj się z nami telefonicznie lub drogą mejlową. Z chęcią odpowiemy na wszystkie Twoje pytania, rozwiejemy wątpliwości i pomożemy wybrać odpowiednie produkty do ćwiczeń. Dzięki temu szybko zastąpisz siłownię swoim własnym pokojem. Będziesz mógł trenować w każdych warunkach. Weekendowy wyjazd, tydzień u rodziców lub zwykła przerwa od siłowni - codzienne niedogodności już nie będą powodem, żeby rezygnować z treningu!