RĘKAWICE BOKSERSKIE HAYABUSA THE PUNISHER
1 299,00 
Dostępność: -
Wybierz OZ:
Ilość
wysyłka do 24 godzin koszty wysyłki
Podziel się:
Ocena: 0 na 6 (opinii: 0) DODAJ OPINIĘ

Rękawice bokserskie renomowanej firmy HAYABUSA
model HAYABUSA The Punisher

Ten nieubłagany, zdeterminowany i bezwzględny antybohater narodził się z bólu i straty, ale znalazł cel. Rękawiczki Punishera zostały zainspirowane taktycznym sprzętem bojowym Franka Castle'a. Ciemnej, chropowatej konstrukcji towarzyszy ostrzeżenie Franka dla wszystkich, którzy mu się sprzeciwiają - czaszka Punishera.

Te rękawiczki powstały w oparciu o nasz bestsellerowy projekt T3. Zapewniają takie samo podparcie nadgarstka, ochronę dłoni i komfort, do jakich jesteś przyzwyczajony z Hayabusa. Każda z naszych rękawiczek Marvel opiera się na innej postaci.

Wszystkie nasze rękawice bokserskie Marvel Hero Elite są dostępne w dwóch różnych rozmiarach, 12 uncji i 16 uncji i zapewniają niezrównane wsparcie nadgarstka i wyrównanie dłoni dzięki naszemu opatentowanemu systemowi zapinania DUAL-X. To wsparcie nadgarstka jest nie tylko niezrównane, ale także niedostępne dla żadnej innej marki na świecie, więc jeśli chcesz mieć najlepsze rękawice bokserskie, będziesz musiał przyjść do najlepszej marki.

• Wiodące w branży wsparcie dla nadgarstków
• Wszechstronne, indywidualne dopasowanie dzięki Dual-X ™
• Zastrzeżona kompozycja pianki
• Bardzo wytrzymała skóra z mikrofibry
• Wyściółka antybakteryjna odporna na zapachy
• Certyfikat autentyczności

Kolor Czarny
Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Mogą Cię zainteresować