RĘKAWICE BOKSERSKIE HAYABUSA T3 - PURPLE / BLACK

599,00 
Dostępność: -
Wybierz OZ:
Ilość
wysyłka do 24 godzin koszty wysyłki
Podziel się:
Ocena: 0 na 6 (opinii: 0) DODAJ OPINIĘ

RĘKAWICE BOKSERSKIE HAYABUSA T3 - PURPLE / BLACK

Rękawice bokserskie Hayabusa T3 w kolorze fioletowo-czarnym przenoszą sportową akcję na wyższy poziom. Załóż parę tych stylowych fioletowo-czarnych rękawic bokserskich, aby mieć pewność, że zadasz mocne ciosy na ringu.
Szeroko zakrojone badania oznaczają, że te rękawice bokserskie są idealne do różnych poziomów treningu w boksie, a nawet w kickboxingu. Ponadto nagroda przyznana przez Men’s Health Magazine za najlepsze rękawice bokserskie w sezonie 2019/2020 jest również wyraźnym wskaźnikiem ich jakości i wydajności.
Dowiedzmy się więc, co otrzymujesz z tego produktu.
Trwała konstrukcja
Rękawice bokserskie Hayabusa T3 w kolorze fioletowym i czarnym skupiają się na wytrzymałej konstrukcji zapewniającej długotrwałe noszenie w tym sporcie kontaktowym. Spodziewaj się wysokiej jakości materiałów, takich jak sztuczna skóra Vylar, aby uzyskać solidny produkt, który wytrzyma lata ciosów.
Kiedy boksujesz na poziomie średniozaawansowanym lub zaawansowanym, potrzebujesz rękawic bokserskich, na których możesz polegać. Konstrukcja tych rękawic bokserskich sprawia, że ​​idealnie nadają się do sparingów, ćwiczeń partnerskich lub po prostu ochraniaczy lub worków bokserskich.
Ergonomiczny styl
Nic dziwnego, że te rękawice bokserskie mają ergonomiczną pozycję kciuka. Ergonomiczny kształt przekłada się na swobodę ruchów, co również poprawia komfort. Kilka dodatków zwiększa atrakcyjność tych rękawic bokserskich. Perforowana część dłoniowa poprawia przepływ powietrza, aby dłonie były chłodne, a pasek uchwytu oznacza, że ​​nie ma uginania się, które mogłoby odwrócić Twoją uwagę od celu.
Noszenie tych lekkich, ustrukturyzowanych rękawic bokserskich z dołączonym kciukiem daje wrażenie, że nosisz drugą skórę.
Komfort
Boks to bardzo energiczny, spocony sport, więc komfort jest niezbędny, abyś mógł ćwiczyć przez wiele godzin. Naturalnie twoje ciało obficie się poci, ale co ważniejsze, twoja twarz i ręce nadmiernie się pocą. W tym obszarze wewnętrzna tkanina AG™ zwiększa komfort, regulując temperaturę dłoni.

Kolor Fioletowy
Materiał Skóra prawdziwa
Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Mogą Cię zainteresować