RĘKAWICE BOKSERSKIE HAYABUSA T3 BLACK
549,00 
Dostępność: -
Ilość
Towar chwilowo niedostępny.
Podziel się:
Ocena: 0 na 6 (opinii: 0) DODAJ OPINIĘ

Rękawice bokserskie renomowanej firmy HAYABUSA
model HAYABUSA T3

Rękawice bokserskie Black Hayabusa T3 zostały zaprojektowane przez nasz wewnętrzny zespół ekspertów. Te rękawiczki są wynikiem obsesji na punkcie badań, rozwoju i testów. Zaczęliśmy projektować sprzęt do sztuk walki w 2005 roku iz tego powodu możemy zaoferować Państwu najlepsze rękawice bokserskie na świecie. Lata badań pozwoliły nam uczyć się metodą prób i błędów oraz nieustannie doskonalić nasz sprzęt. Ta innowacja w połączeniu z najnowocześniejszą technologią, w której byliśmy pionierami, oznacza, że ​​nigdzie indziej na świecie nie znajdziesz pary rękawiczek zbliżonych do serii Hayabusa.

Rękawice bokserskie Black T3 zostały specjalnie zaprojektowane, aby Cię chronić. Dzięki naszemu opatentowanemu systemowi zapinania DUAL-X możemy zapewnić Tobie i nadgarstkowi wsparcie, nie tylko niezrównane, ale także niedostępne dla żadnej innej marki. Jesteśmy jedyną firmą na świecie, która może produkować rękawice z tym specjalnym systemem zapinania, a to oznacza, że ​​jeśli chcesz jak najlepszej ochrony swoich dłoni, musisz przyjść do nas. Chcieliśmy nie tylko Cię chronić, ale także dać Ci coś, z czego czujesz się dumny, zakładając za każdym razem, gdy wchodzisz na siłownię i właśnie dlatego poświęciliśmy tyle samo czasu na pracę nad stylem rękawic, jak nad technologią.

Rękawice mają czarny pasek na twarzy, a wewnętrzna strona również jest czarna. Tuż pod czarnym paskiem mamy kolejny pasek węgla, a reszta rękawicy jest całkowicie czarna. Musiałbyś być szalony, żeby nie pokochać tego projektu i wierzymy, że otrzymasz najlepiej wyglądające rękawiczki na rynku. Możemy być stronniczy, ale zostaliśmy wybrani najlepszymi rękawicami bokserskimi roku 2019, przeczytaj artykuł w Men's Health, aby się przekonać.

Wszystkie nasze produkty są bogate w funkcje i te rękawice nie są wyjątkiem.
• Po pierwsze, wszystkie nasze rękawice T3 są wyposażone w opatentowany system zapinania Dual-X. Ten projekt wykorzystuje dwa paski, które krzyżują się ze sobą, zapewniając dopasowanie przypominające koronkę bez kłopotów z ich wiązaniem. Ponieważ Hayabusa ma patent na ten projekt, oznacza to, że jesteśmy jedyną marką na świecie, która może zaoferować Ci tę funkcję. Więc jeśli uważasz, że wsparcie nadgarstka jest ważne, wiesz, do kogo się zwrócić. Ale nie poprzestaliśmy na tym, zbudowaliśmy również szynę z tyłu rękawic. Te 4 blokujące się szyny w połączeniu z naszym systemem zapinania Dual-X zapewniły najlepsze wsparcie nadgarstka w swojej klasie.

•  Wykonane ręcznie z najwyższej jakości skóry PU, seria T3 została zaprojektowana, aby zapewnić najlepszą wydajność podczas pracy z torbą i sparingów, ponieważ zapewnia doskonałą odporność na pękanie, ścieranie i rozdarcia.

• Wszystkie nasze rękawiczki są wyposażone w technologię antybakteryjnej wyściółki, której celem jest zahamowanie rozwoju bakterii, co pomaga zapobiegać przyczynie największego bólu głowy każdego boksera z rękawiczkami, jakim jest zapach. Fakt, że może to pomóc w zminimalizowaniu nieprzyjemnego zapachu, oznacza, że ​​rękawiczki pozostają dłużej świeże i nie musisz się martwić o częstą ich wymianę. Dodaliśmy również kciuk z mikrofibry, który pomaga szybko usunąć pot z twarzy podczas treningu, dokładnie jak opaska.

• Nasze profesjonalne rękawice Hayabusa T3 są idealne do boksu, kickboxingu, a nawet do Muay Thai. I nie ma żadnych ograniczeń co do tego, jak możesz ich używać, świetnie nadają się do ciężkich treningów na worku i sparingów. Występują w wielu wariacjach kolorystycznych. Wszystkie są dostępne w rozmiarach 10 uncji, 12 uncji, 14 uncji i 16 uncji. Skoro już wiesz już wszystko o naszych rękawiczkach, na co czekasz, kup parę i przekonaj się sam.

Kolor Czarny
Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Mogą Cię zainteresować