RĘKAWICE BOKSERSKIE ADIDAS HYBRID 50
139,00 
Dostępność: -
Ilość
Towar chwilowo niedostępny.
Podziel się:
Ocena: 0 na 6 (opinii: 0) DODAJ OPINIĘ

RĘKAWICE BOKSERSKIE ADIDAS HYBRID 50

Rękawice bokserskie wykonane z wytrzymałej skóry ekologicznej, wykorzystywane głównie w klubach bokserskich do sesji treningowych. Bardzo popularne ze względu na atrakcyjną cenę i dobrą jakość. Wielowarstwowa wyściółka zapewnia optymalną amortyzację. Szerokie zapięcie na  rzep.

Jednym z najpopularniejszych modeli są rękawice Adidas HYBRID 50, które wykonano z wytrzymałej skóry ekologicznej, czyli inaczej mówiąc – materiału syntetycznego PU. Rękawice mają kolor czarno-czerwony, z dużym logo i charakterystycznymi paskami. Model świetnie sprawdza się podczas treningów, ponieważ nie wymaga pomocy osób trzecich przy zakładaniu. Pięściarz może samodzielnie je włożyć, a następnie dopasować do nadgarstka za pomocą rzepu. Rękawice HYBRID 50 wypełnia wielowarstwowa wyściółka, która dodatkowo gwarantuje właściwą amortyzację i świetnie absorbuje ciosy. 

Rękawice bokserskie HYBRID 50 opracowane zostały z myślą o optymalizacji ruchów, energii i bezpieczeństwa. Zastosowana konstrukcja sprzyja owocnym treningom, odpowiednio zabezpieczając dłonie i nadgarstki przed ewentualnymi urazami. Na uwagę zasługuje wygoda, którą rękawice zawdzięczają prawidłowej budowie i ergonomii. Za sprawą elastycznej opaski i rzepu możliwe jest dobre dopasowanie rękawic do dłoni, co sprzyja precyzji ruchów i wysuwanych ciosów. Nie bez znaczenia jest również estetyka – odpowiednia zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn.

Kolor Czarny
Materiał Skóra syntetyczna
Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Mogą Cię zainteresować