REAL PHARM OMEGA 3 STRONG 60 kaps ZDROWIE DHA EPA
29,00 
Dostępność: duża
Ilość
wysyłka do 24 godzin koszty wysyłki
Podziel się:
Ocena: 0 na 6 (opinii: 0) DODAJ OPINIĘ

Real Pharm Omega 3 Strong – krótka charakterystyka produktu.

Suplement diety Real Pharm Omega 3 Strong jest doskonałym źródłem nienasyconych kwasów tłuszczowych, z podwójnym wiązaniem w pozycji 3, czyli kwasów eikozapentaenowego (EPA) oraz dokozaheksaenowego (DHA). Kwasów, które w warunkach naturalnych występują w tłustych rybach morskich i przypuszczalnie odpowiadają za długowieczność i małą liczbę chorób sercowo-naczyniowych wśród mieszkańców basenu Morza Śródziemnego (regularne spożywanie kwasów EPA oraz DHA istotnie zmniejsza ilość zgonów z przyczyn kardiologicznych).

Kwasy tłuszczowe z rodziny omega 3 – potencjalne korzyści regularnego spożywania.

Kwasy tłuszczowe z rodziny omega 3, w świecie medycznym, uważane są za bardzo zdrowe i wykazujące szereg działań prozdrowotnych, a nawet leczniczych. Wśród nich można wymienić:

  • Spowolnienie rozwoju miażdżycy – choroby, której rozwój wiąże się z powikłaniami takim jak zawał mięśnia sercowego, czy udar niedokrwienny mózgu.
  • Obniżenie ciśnienia tętniczego u osób chorujących na chorobę nadciśnieniową – tym samym EPA i DHA niwelują kolejny czynniki ryzyka zgonu z przyczyn sercowo-naczyniowych.
  • Zmniejszenie częstotliwości akcji serca.
  • Poprawienie funkcji nerek i zmniejszenie szansy ich uszkodzenia – wiele badań udowodniło potencjalne nefroprotekcyjne działanie kwasów tłuszczowych omega 3.
  • Działanie przeciwzapalne – kwasy tłuszczowe z rodziny omega 3 zmniejszają syntezę cząsteczek prozapalnych.

Jak widać, suplement diety Real Pharm Omega 3 Strong, stosowany regularnie, może znacznie zmniejszać ryzyko pojawienia się oraz rozwoju chorób sercowo-naczyniowych poprzez niwelowanie czynników tymże patologią sprzyjających.

Real Pharm Omega 3 Strong – uwagi co do stosowania.

Suplement diety Real Pharm Omega 3 Strong nie może i nie powinien być stosowany jako substytut lub zamiennik zdrowej oraz zbilansowane diety. Opisywany przez nas preparat może bowiem stanowić jedynie dodatek i uzupełnienie diety, o ciężko dostępne w naszych warunkach, nienasycone kwasy tłuszczowe z rodziny omega 3.

Co więcej, preparat Real Pharm Omega 3 Strong powinien być przechowywany w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Należy bowiem pamiętać, że mimo jego bezpieczeństwa oraz prozdrowotnego charakteru, jego nadmierne spożycie przez dziecko może wywołać negatywne konsekwencje zdrowotne wymagające kontaktu z lekarzem.

Na koniec, należy wspomnieć, że suplement diety Real Pharm Omega 3 Strong nie jest zalecany dla kobiet będących w ciąży oraz kobiet karmiących piersią. Brak jest bowiem dowodów co do jego bezpieczeństwa w tych grupach.

Skład

Wielkość porcji: 1kaps.

Ilość porcji w opakowaniu: 60

Wielkość opakowania: 60kaps.

Skład w porcji 1kaps.

Olej rybi 1000mg

EPA 500mg

DHA 250mg

Pozostałe składniki

Otoczka kapsułki (żelatyna)

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Mogą Cię zainteresować