Nowość
Tylko Online
-58,00 

Overlord Zestaw Do MMA Kask Ochraniacze Piszczeli Rękawice MMA Tournament Blue

539,00  597,00  cena obniżona: promocja cenowa na produkt

Overlord Kask Turniejowy Tournament Blue

Rozmiar:

Overlord Ochraniacze Piszczeli Tournament Blue

Rozmiar:

Overlord Rękawice MMA Tournament Blue

Rozmiar:
wysyłka do 24 godzin koszty wysyłki

Koszty i czas dostawy:

- Przesyłki wysyłamy od poniedziałku do piątku w ciągu 24h od złożenia zamówienia

- Darmowa wysyłka dla zamówień od 300 zł

- Sposoby dostawy: Kurier InPost, Paczkomaty, Poczta Polska

- Koszt wysyłki dla zamówień płatnych z góry - 9.99 zł 

- Koszt wysyłki dla zamówień płatnych przy odbiorze: Kurier InPost 15.99 zł Paczkomat 14.99 zł

- Przesyłki zagraniczne wysyłamy za pomocą kuriera GLS i Poczty Polskiej 

Sposoby płatności w sklepie online: 
- BLIK
- Przelewy24
- Raty PayPo (Zapłać za 30 dni)
- PayPal
- Płatność przy odbiorze
- Tradycyjny przelew bankowy 


Zwroty:
Jeśli rozmyśliłeś się lub zakupiony towar Ci nie odpowiada to możesz go nam odesłać w terminie 14 dni liczonych od dnia otrzymania przesyłki.

*Więcej informacji na temat zwrotów oraz reklamacji znajduję się TUTAJ

 

Overlord Kask Turniejowy Tournament Blue

Informacje ogólne
Uprawianie sportów kontaktowych takich jak Boks, Kickboxing, Muay Thai, Krav Maga czy MMA wiąże się z ryzykiem bardzo poważnych urazów. W przypadku głowy urazy te najczęściej obejmują otarcia naskórka, stłuczenia małżowin usznych, ale też złamania kości nosa. Wysokiej jakości kask amortyzuje siłę uderzenia, skutecznie chroniąc głowę przed niebezpiecznymi urazami, zachowując komfort użytkowania zapewnia bezpieczeństwo podczas treningów, sparingów i walk amatorskich, amortyzując i równomiernie rozprowadzając siłę ciosów, chroniąc przy tym obszar szczęki, uszu i policzków. Bardzo ważne jest również dopasowanie rozmiaru, by podczas treningu nie przesuwał się i jednocześnie nie ograniczał pola widzenia. Odpowiednio dobrany ochraniacz głowy zapewni komfort i bezpieczeństwo niezależnie od uprawianej dyscypliny. Rodzaj i jakość wypełnienia ochraniacza głowy odpowiada za absorpcję siły uderzenia oraz wstrząsów, ma więc decydujący wpływ na bezpieczeństwo jego użytkownika. Mocne zapięcia i system regulacji pozwalają precyzyjnie dopasować kask do wielkości i kształtu głowy, kask nie może się przemieszczać podczas przyjmowania ciosów. Do treningu zdecydowanie lepiej sprawdzi się lżejszy kask, ochraniacze głowy na zawody mają większą wagę. Obydwa rodzaje kasków muszą chronić czoło, brodę, kości policzkowe, szczękę i okolice uszu. Overlord proponuje modele posiadające dodatkową piankę amortyzującą w strefie policzka pozwalającą na równomierne rozłożenie siły ciosu kierowanego na nos. Dodatkowe, poziome przeszycie w strefie osłaniającej ucho zapobiega nagłemu wzrostowi ciśnienia w kanale słuchowym zewnętrznym chroniąc tym samym błonę bębenkową przed uszkodzeniem. Ochraniacz głowy jest szczególnie polecany sportowcom z już przebytymi urazami twarzoczaszki.
 
Overlord Ochraniacz głowy turniejowy Tournament
Konstrukcja turniejowego kasku MMA została opracowana przy współpracy ze Stowarzyszeniem MMA Polska. 
Doświadczenie i wiedza praktyków zaowocowała powstaniem lekkiego i zapewniającego szeroki kąt widzenia kasku, jednocześnie skutecznie chroniącego młodych adeptów MMA podczas Amatorskich Mistrzostw Polski. 
Turniejowy ochraniacz głowy Overlord® do MMA wykonany jest z wysokiej jakości, bardzo odpornej skóry syntetycznej DX.
Wypełnienie ochraniacza doskonale pochłania i równomiernie rozprowadza powstałą w wyniku silnych ciosów energię, dzięki zastosowaniu doskonale amortyzującej pianki EVA Foam, o grubości uzależnionej od stref które ma chronić. Najbardziej newralgiczne strefy głowy – czoło, kości policzkowe oraz potylicę chroni wielowarstwowa, najwyższej jakości pianka grubości 32 mm, okolica ucha chroniona jest panelem o grubości 20 mm.  
Trójstrefowy system regulacji pozwala bardzo precyzyjnie dopasować ochraniacz, tak by był stabilny i nie przemieszczał się podczas przyjmowania ciosów. 
Idealne mocowanie i dopasowanie dopełnia ergonomiczny pasek podbródkowy, który również stabilizuje ochraniacz i wzmacnia ochronę żuchwy.
Wewnętrzną wyściółkę kasku stanowi bardzo wysokiej jakości tkanina zapewniająca idealną cyrkulację powietrza, maksymalizuje wchłanianie i odprowadzanie wilgoci, ma właściwości antybakteryjne i antyalergiczne.
Ochraniacz turniejowy Overlord® zapewnia wyjątkowy komfort i skuteczną ochronę przed urazami.
 
Parametry techniczne
Poszycie zewnętrzne Najwyższej jakości, bardzo wytrzymała skóra syntetyczna 100% DX
Wypełnienie kasku Wielowarstwowa pianka o różnej gęstości EVA Foam
Materiał wewnętrzny Oddychająca tkanina antyalergiczna, ograniczająca wchłanianie wilgoci wewnątrz kasku, antybakteryjna, antyalergiczna
System regulacji Podwójny, hook & loop
Kolor Czarny
Rozmiar S, M, L, XL
 
Bezpieczeństwo & Komfort
Wzmocniona strefa ochrony ucha
Ergonomiczny profil, idealne dopasowanie do kształtu głowy
Wytrzymała, amortyzująca pianka o różnej gęstości amortyzująca uderzenia oraz zapewniająca ochronę przed kontuzjami i urazami 
Pełna ochrona czaszki z jednoczesnym zachowaniem szerokiego pola widzenia
Potrójny system regulacji, 
Dodatkowy panel ochronny okolicy potylicy mocowany mocnym zapięciem hook & loop 
Pasek podbródkowy nieograniczający ruchów
Wysokiej jakości oddychająca, antyalergiczna i antybakteryjna tkanina wewnętrzna
Rekomendowane przez Stowarzyszenie MMA Polska
Certyfikat bezpieczeństwa CE zgodnie z wytycznymi PN-EN 13277-1:2002 oraz oraz PN-EN 13277-4:2004/A1:2008
Wszystkie modele kasków marki Overlord® są wykonane ręcznie.
 
Nie zostawiać ochraniacza głowy w szczelnym, zamkniętym opakowaniu bezpośrednio po treningu.
 
Tabela rozmiarów
XS 51-52 cm
S 52-55 cm
M 55-58 cm
L 58-61 cm
XL >61 cm
 
UWAGA!
 
Ochraniacz głowy nie zapewnia pełnej ochrony przed urazami!
Wszelkie zanieczyszczenia, samodzielne zmiany w rękawicach, niewłaściwe użytkowanie mogą znacznie obniżyć ich właściwości ochronne!


Overlord Ochraniacze Piszczeli Tournament Blue

Informacje ogólne
Bolesne stłuczenia, a nawet złamania kości piszczelowej najczęściej występują w wyniku bezpośredniego urazu przedniej części podudzia i z tego względu ochrona tej okolicy jest tak istotna. Nie mniej należy pamiętać, że w trakcie wykonywania silnych kopnięć duże przeciążenia oddziałują również na grzbietową część śródstopia oraz staw skokowy, który jest najbardziej podatnym na urazy ze wszystkich stawów w ciele człowieka. Ochraniacz piszczeli i stopy jest niezbędnym sprzętem w sportach walki typu full contact, jego zadaniem jest ochrona przed kopnięciami rywala i w czasie zadawania uderzeń. Wybór odpowiedniego modelu ochraniaczy piszczeli i stopy zależy od uprawianej dyscypliny oraz stopnia zaawansowania. Muay Thai, Kickboxing czy Krav maga ze względu na wykonywanie dużej ilości mocnych kopnięć wymaga ochraniaczy dobrze wyprofilowanych, twardych i maksymalnie osłaniających nogi. W przypadku MMA ochraniacze piszczeli nie powinny ograniczać swobody ruchów, szczególnie podczas sparingu czy walki w parterze. Tego typu ochraniacze dzięki lekkiej konstrukcji pozwalają na większą precyzję uderzeń chroniąc jednocześnie przed kopnięciami przeciwnika. Obydwa rodzaje ochraniaczy powinny być wykonane z bardzo odpornych i trwałych materiałów i wykończone od wewnątrz antypoślizgową, oddychającą i pochłaniającą wilgoć mocną tkaniną. Odpowiednio dobrane ochraniacze piszczeli zapewnią komfort i bezpieczeństwo niezależnie od uprawianej dyscypliny sportów walki. Bardzo ważne jest również dopasowanie rozmiaru, aby podczas treningu nie przesuwały się i jednocześnie nie ograniczały swobody ruchów Przed niechcianymi kontuzjami piszczele ochronią również ochraniacze bawełniane, o których warto tutaj wspomnieć. Sprawdzą się bardzo dobrze m. in. w takich dyscyplinach jak Karate, Taekwondo, Kyokushin oraz w innych sztukach walki, podczas uprawiania których ochrona i atak nogami nie wymaga piszczeli ze stali. Overlord oferuje modele zarówno lżejsze, gwarantujące większą swobodę ruchów oraz cięższe, o wzmocnionej konstrukcji, świetnie sprawdzające się w technikach stosujących niższe i wyjątkowo silne kopnięcia. 
 
Overlord Ochraniacz Piszczeli i Stopy turniejowy Tournament
Jedyna w swoim rodzaju ochrona podbicia stopy i piszczeli, zaprojektowana przy współpracy ze Stowarzyszeniem MMA Polska, specjalnie dla młodych zawodników  i adeptów MMA - Turniejowe Ochraniacze Piszczeli do MMA Overlord. Nagolenniki wykonane są z wysokiej jakości skóry syntetycznej DX, wytrzymałej, bardzo trwałej i jednocześnie łatwej w czyszczeniu i konserwacji.
Turniejowe Ochraniacze Overlord® dzięki swojej niewielkiej masie oraz ergonomii zapewniają dużą swobodę ruchów podczas walk amatorskich, szczególnie docenianą w przypadku starć w parterze. Lekka konstrukcja doskonale sprawdza się podczas Mistrzostw Polski MMA, docenią je również miłośnicy starć w formule Muay Thai.
Nasze ochraniacze zawsze pozostają we właściwej pozycji, nawet podczas najbardziej wymagających zawodów dzięki neoprenowej skarpecie, regulowanej ściągaczem z zapięciem hook & loop, umożliwiającej również łatwe zakładanie i zdejmowanie.
Wewnętrzna, antypoślizgowa wyściółka jest wykonana z oddychającej tkaniny o właściwościach antyalergicznych, zapewniającej również bardzo dobrą wentylację.
Korpus ochraniacza Turniejowego do MMA Overlord wykonany jest z wielowarstwowej pianki o różnej gęstości - doskonale chroni, amortyzuje i minimalizuje skutki mocnych kopnięć i bloków.
Dodatkową ochronę zawodnika stanowi trójpanelowy ochraniacz stopy, mocowany za pomocą gumy.
 
Parametry techniczne
Poszycie zewnętrzne 100% Skóra syntetyczna DX
Wypełnienie ochraniacza Wielowarstwowa profilowana pianka o różnej gęstości EVA Foam 25-30 mm 
Materiał wewnętrzny Oddychająca tkanina antyalergiczna, ograniczająca wchłanianie wilgoci wewnątrz o właściwościach antybakteryjnych
Stopa Trójpanelowa, szeroka, wzmocniona wielowarstwową pianką EVA Foam 15-20 mm
Kolor Czarny, Czerwony, Niebieski
Rozmiar S, M, L, XL
 
Bezpieczeństwo & Komfort
Wielowarstwowa wyprofilowana pianka wypełniająca, o dużej gęstości, zapewniająca doskonałą ochronę przed kontuzjami
Duża powierzchnia ochrony piszczeli
Trójpanelowy ochraniacz stopy
Bardzo lekkie, komfortowe, mobilne
Oddychająca, antybakteryjna, niewchłaniająca potu podczas treningów tkanina wewnętrzna.
Stabilizująca neoprenowa skarpeta ze ściągaczem i zapięciem hook & loop
Rekomendowane przez Stowarzyszenie MMA Polska
CE zgodnie z wytycznymi PN-EN 13277-1:2002 oraz PN-EN 13277-7:2010
Wszystkie modele ochraniaczy piszczeli i stopy marki Overlord® są wykonane ręcznie.
 
Nie zostawiać ochraniaczy w szczelnym, zamkniętym opakowaniu bezpośrednio po treningu.
 
UWAGA!
Ochraniacze nie zapewniają pełnej ochrony przed urazami!
 
Wszelkie zanieczyszczenia, samodzielne zmiany w ochraniaczach, niewłaściwe użytkowanie mogą znacznie obniżyć ich właściwości ochronne!

 

Overlord Rękawice MMA Tourturament Blue

 

 

Informacje ogólne
 
Odpowiednio dobrane rękawice do MMA będą chronić nadgarstek przed kontuzjami i złamaniami, pozwalają na długi i intensywny trening zapewniając jednocześnie bezpieczeństwo i komfort. 
Rękawice do MMA w zależności od ich przeznaczenia różnią się od siebie kształtem, rodzajem użytych materiałów, dodatkowych wzmocnień określonych stref, elastycznością, długością paska i oczywiście bardzo istotnym dla bezpieczeństwa i komfortu odpowiednio dobranym rozmiarem. 
Osoby początkujące powinny zwrócić również uwagę na długość paska mocującego rękawice, możliwość dwukrotnego owinięcia nadgarstka stabilizuje i chroni przed jego kontuzją. 
Rękawice do MMA dzielą się na rękawice treningowe i rękawice do walki. 
Każdy z tych typów różni się kształtem, właściwościami i grubością zastosowanego wypełnienia oraz grubością pianki. 
Rękawice treningowe najczęściej są wykonane w wersji zamkniętej, z ochroną kciuka i pięści. 
Sparingowe rękawice do MMA, podobnie jak sparingowe rękawice bokserskie są wyraźnie miększe od rękawic treningowych, dzięki czemu lepiej chronią sparingpartnera przed skutkami bardzo silnych ciosów. 
Rękawice sparingowe mają dodatkowe wzmocnienie wykonane z amortyzującej i rozprowadzającej energię pianki. 
Grapplingowe rękawice do MMA, inaczej chwytne, muszą jednocześnie chronić dłonie nie ograniczając przy tym mobilności i możliwości chwytnych.
 
Model Overlord Tournament posiada aprobatę Stowarzyszenia MMA Polska, walczą w nim zawodnicy MMA podczas zawodów o mistrzostwo Polski.
Rękawice Overlord MMA Tournament to rękawice turniejowe przeznaczone dla adeptów MMA. Rękawice świetnie sprawdzają się w turniejach MMA.
Rękawice MMA Tournament Overlord skutecznie łączą bezpieczeństwo i ochronę podczas walk sparingowych i turniejów.
Lekka konstrukcja korpusu rękawicy, niewielkich rozmiarów profilowany panel do zbijania ciosów (bułka), oraz duża swoboda operowania palcami ułatwia walkę w parterze.
Wewnętrzna konstrukcja rękawicy, bezpośrednio pod otworami na palce została dodatkowo wyposażona w pas stabilizujący, który zapewnia idealne trzymanie i przyleganie rękawic.
Nadgarstek chroniony jest panelem grubości 10 mm wykonanym z pianki dużej gęstości, mankietem oraz paskiem z bardzo mocnym zapięciem hook & loop, dodatkową stabilizację rękawic zapewnia wszyta od wewnętrznej strony mankietu szeroka guma.
Przegubowa konstrukcja ochrony kciuka z doskonale absorbującą pianką Eva zapewnia pełną jego mobilność.
Wypełnienie korpusu rękawicy Overlord MMA Tournament stanowi wielowarstwowa, średniej gęstości pianka doskonale amortyzująca uderzenia.
Rękawice Overlord MMA Tournament wykonane są z najwyższej jakości skóry syntetycznej, są bardzo wytrzymałe i trwałe, odporne na zabrudzenia oraz wilgoć.
Bardzo wysokiej jakości perforowana tkanina stanowiąca wyściółkę rękawic zapewnia idealną cyrkulacje powietrza, maksymalizuje wchłanianie i odprowadzanie wilgoci, ma właściwości antybakteryjne i antyalergiczne.
Poszycie zewnętrzne Najwyższej jakości, bardzo wytrzymała skóra syntetyczna Wypełnienie rękawic Wielowarstwowa pianka śreniej gęstości Lahorey Sheet & Eva Foam Materiał wewnętrzny Oddychająca tkanina antyalergiczna, ograniczająca wchłanianie wilgoci wewnątrz rękawic, antybakteryjna, antyalergiczna
 
Parametry techniczne
 
Poszycie zewnętrzne Najwyższej jakości, bardzo wytrzymała skóra syntetyczna
Wypełnienie rękawic Wielowarstwowa pianka śreniej gęstości Lahorey Sheet & Eva Foam
Materiał wewnętrzny Oddychająca tkanina antyalergiczna, ograniczająca wchłanianie wilgoci wewnątrz rękawic, antybakteryjna, antyalergiczna
Mankiet Twardy, wzmocniony
Kolor Czarny, Niebieski, Czerwony
Rozmiar S, M, L, XL
 
Bezpieczeństwo & Komfort
 
-Aprobata Stowarzyszenia MMA Polska
-Przegubowa konstrukcja korpusu i kciuka
-Strefa nadgarstka chroniona panelem grubości 10 mm wykonanym z pianki dużej gęstości.
-Ergonomiczny profil, idealne dopasowanie do dłoni
-Wytrzymała, amortyzująca pianka o różnej gęstości Lahorey Sheet & EVA Foam kontrolująca i amortyzująca uderzenia oraz zapewniająca ochronę przed kontuzjami i urazami
-Swoboda ruchów, dzięki odsłoniętej wewnętrznej części dłoni
-Profilowana powierzchnia panelu do zbijania ciosów wzmocniona wielowarstwową pianką o różnej gęstości
-Szerokie, bardzo mocne zapięcie hook & loop usztywniające nadgarstek
-Wysokiej jakości oddychająca, antyalergiczna i antybakteryjna tkanina wewnętrzna
-CE zgodnie z wytycznymi PN-EN 13277-1:2002 oraz PN-EN 13277-7:2010
-Wszystkie modele rękawic bokserskich marki Overlord są szyte ręcznie.
-Nie zostawiać rękawic w szczelnym, zamkniętym opakowaniu bezpośrednio po treningu.
-Pamiętaj, aby używać owijek bokserskich, które przedłużą żywotność rękawic, a także zapobiegną kontuzjom nadgarstka.
Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Mogą Cię zainteresować