Overlord Tarcza Tajska Thai Pad Black/Gold 1szt

200,00 
Dostępność: Duża ilość
Ilość
wysyłka do 24 godzin koszty wysyłki
Podziel się:
Ocena: 0 na 6 (opinii: 0) DODAJ OPINIĘ

Informacje ogólne
Trening z tarczami to jeden z lepszych treningów, rozwijający umiejętności techniczne i taktyczne zawodnika, bez konieczności konfrontacji ze sparingpartnerem. 
Trening taki wspomaga doskonalenie umiejętności łączenia technik kopanych i uderzanych, poprawia siłę i celność kopnięć podczas treningu, oraz szybkość i refleks zarówno w ataku jak i obronie. 
Dzięki swojej konstrukcji tarcze Pao poza doskonaleniem ciosów i kicków umożliwiają również bezpieczny trening zadawania uderzeń łokciami oraz kolanami. 
Dzięki pracy nad technikami z doświadczonym trenerem, zawodnik jednocześnie pracuje nad atakiem i obroną, a popełniane błędy techniczne są korygowane na bieżąco. 
Podczas takiego treningu zapewnione jest wysokie tempo i maksymalna efektywność obciążeń, a trener ma możliwość sprawdzania szybkości reakcji sportowca i jego gotowość do odpierania niespodziewanych ataków przeciwnika. 
Trening z tarczami to praca, która wymaga bardzo dużo energii, dzięki czemu zwiększa pułap tlenowy i poprawia wytrzymałość. 
Jest to rodzaj treningu który rozwija umiejętność stosowania różnych stylów i przyzwyczaja do kontaktu z potencjalnym przeciwnikiem. 
Trening z tarczami wszechstronnie rozwija niemal wszystkie techniki stosowane w sportach walki i doskonale przygotowuje zawodników do sparingów i zawodów, gdyż odbywa się warunkach zbliżonych do warunków prawdziwej walki.

Tarcze Thai Pad Overlord to sprzęt opracowany z myślą o trenerach i zawodnikach, którzy doskonalą niemal wszystkie technik ataku i obrony wykorzystywane w Muay Thai, Kickboxingu, rozwijają również umiejętność łączenia różnych technik, z powodzeniem sprawdzą się w treningu zawodników MMA i Kravmagi. 
Trening z tarczami Overlord gwarantuje wszechstronność treningu dzięki możliwości stosowania wielu kombinacji kopnięć i ciosów zadawanych pod różnymi kątami. 
Wyprofilowany model Tarcz Thai Pad Overlord zapewnia bezpieczeństwo podczas treningu, kicki nie ześlizgują się podczas mocnych kopnięć. 
Modelu tarcz Thai Pad Overlord zapewnia trenującemu teamowi bardzo wysoki komfort i bezpieczeństwo treningu oraz zapewnia pewniejsze przyjmowanie uderzeń. 
Dzięki odpowiedniej powierzchni treningowej oraz niewielkiej masie, trener skutecznie kontroluje przyjmowane uderzenia, zawodnik może uderzać w tarcze z dużą intensywnością i siłą, przy zminimalizowanym ryzyku przeciążenia i kontuzji trenera. 
Tarcze Thai Pad Overlord wykonane są z najwyższej jakości skóry syntetycznej o bardzo dużej odporności i wydłużonej trwałości, łatwej w czyszczeniu i konserwacji. 
Wypełnienie stanowi wielowarstwowa pianka różnej gęstości o grubości 85 mm, której zastosowanie sprawia, że nasza konstrukcja tarcz charakteryzuje się doskonałymi właściwościami amortyzującymi oraz pochłaniającymi i rozprowadzającymi energię uderzeń. 
Stabilny i trwały uchwyt oraz paski zapinane bardzo mocnym zapięciem typu hoop & loop gwarantują bezpieczny i wygodny chwyt. 
Konstrukcja tarcz dzięki dodatkowej warstwie miękkiej pianki po wewnętrznej stronie skutecznie minimalizuje ryzyko kontuzji i urazów trenera.

Bezpieczeństwo & Komfort
Wyprofilowana powierzchnia treningowa
Strefa chroniąca przedramię dodatkową warstwą miękkiej pianki
Wygodne i bezpieczny chwyt tarczy oraz bezpieczne ułożenie dłoni
Wysoce wytrzymała pianka o różnej gęstości kontrolująca i amortyzująca uderzenia oraz zapewniająca ochronę przed kontuzjami i urazami
Równomierne tłumienie energii uderzenia
Podwójny, bardzo mocny, szeroki system mocowania i regulacji hook & loop
Bardzo lekkie i komfortowe

 

 

Parametry techniczne

Poszycie zewnętrzne Najwyższej jakości, bardzo trwała i wytrzymała skóra syntetyczna 100% PU
Wypełnienie Wielowarstwowa pianka 85mm o różnej gęstości Jumbo Foam & EVA
Wymiary 40 x 20 x 9 cm
Waga 950 g
Kolor Czarno-Złoty Mat
Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Mogą Cię zainteresować