Tarcze Venum

Tarcze Venum – nieocenione przy treningach nowych kombinacji i uderzeń

Jedną z największych zalet treningu na worku jest możliwość przećwiczenia nowych kombinacji i rozwinięcie koordynacji między kończynami a wzrokiem w indywidualnym tempie. Kiedy już jednak opanowane techniki zaczynają działać tak, jak powinny, przychodzi czas na przetestowanie ich w nieco trudniejszym środowisku. Do właśnie takich treningów znakomicie nadają się tarcze Venum. Wykonane są z wysokiej jakości materiałów (wewnątrz i na zewnątrz) dzięki czemu znakomicie amortyzują uderzenia, ale też są odporne na uszkodzenia i wytarcia. W WarHouse znajdziesz akcesoria sygnowane marką najlepszych producentów w doskonałej cenie, a tarcze Venum z pewnością należą do tego grona.

Tarcze Venum – od klubu bokserskiego aż po Dojo

Największą zaletą tarcz Venum, tak jak zresztą wszystkich tarcz bokserskich, jest fakt, że przydadzą się nie tylko adeptom pięściarstwa. Posłużą w trakcie treningów wszelkich sportów uderzanych, nawet takich, które bazują na kopnięciach. Pozwolą również na ćwiczenie precyzyjnych chwytów w rękawicach. Taka uniwersalność przekłada się na ich wciąż rosnącą popularność wśród właścicieli klubów sportowych. Rozwój dynamiki i kondycji zawodnika to dodatkowe atuty!

 

Tarcze Venum należą do najlepszych w swojej kategorii, zarówno pod względem jakości wykonania, stopnia amortyzacji, jak i ceny. Jeżeli długo szukałeś właściwego wyposażenia do swojej sali treningowej, to możesz odetchnąć z ulgą. W WarHouse znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz.