Rękawice bokserskie Venum

Rękawice bokserskie Venum

RĘKAWICE BOKSERSKIE VENUM – PROFESJONALNY SPRZĘT NIE TYLKO DLA ZAWODOWCÓW

W katalogu Warhouse znajdziesz wiele rozmaitych rękawic bokserskich – w tym francuskiej marki. Jest to sprzęt zarówno dla zawodowców, jak i tych, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z pięściarstwem. Znakomicie sprawdzą się w każdej sytuacji, czy to sparing, trening z tarczami czy na worku. Szeroka gama dostępnych rozmiarów sprawia, że z akcesoriów tej marki mogą skorzystać nawet najmniejsi i najmłodsi adepci sztuki bokserskiej.

Jak to w sporcie bywa, najważniejszy jest dobry start. Jeżeli ktoś się zniechęci albo odpadnie już na starcie, to z reguły nie wraca do tej dyscypliny. Dlatego też dobry sprzęt na start to krok w stronę mistrzostwa. W boksie ma to ogromne znaczenie, bo początkujący fighterzy nie mają techniki, która gwarantuje, że zadane ciosy nie przerodzą się w kontuzję nadgarstka. Taka może szybko zakończyć karierę. Wniosek? Jeżeli chodzi o zdrowie i komfort, nie ma sensu stawiać na wątpliwe produkty. W grę wchodzi tylko najlepszy asortyment - rękawice Venum.

Całość przekłada się na efekty. W końcu zawsze się powtarza, żeby trenować z najlepszymi. My dodamy tylko, że dobrze jest też postawić na wszystko, czego używają najlepsi. Mamy to w Warhouse! Rękawice bokserskie Venum to najwyższej jakości. Miękka skóra syntetyczna zapewnia bezkompromisową odporność - zarówno podczas ostrej walki, jak i treningów, a neopren pomaga utrzymywać regulację termiczną, dzięki czemu dłoń poci się mniej. W boksie ma to ogromna przewaga.

RĘKAWICE BOKSERSKIE VENUM DLA PRAWDZIWYCH WOJOWNIKÓW

Jeżeli uwielbiasz trenować na worku, ale masz problem z ciągłymi siniakami na kostkach i obtarciami na nadgarstkach, problem prawdopodobnie leży w doborze nieodpowiedniego sprzętu. Rękawice bokserskie Venum to najlepszy przyjaciel każdego miłośnika pięściarstwa, który każdą wolną chwilę spędza na doskonaleniu swojego warsztatu i nowych ciosów. Nie ma tu znaczenia, czy boksujesz kilka miesięcy, czy kilka lat, ponieważ w katalogu francuskiego producenta każdy znajdzie coś dla siebie.

Jesteśmy dobrze przygotowani. Nowy sprzęt znajdą u nas kobiety i mężczyźni. Bez względu na wielkość dłoni i preferencje - zawsze będziemy gotowi! W końcu właściwy rozmiar rękawic to podstawa, jeżeli chcecie wyeliminować ryzyko kontuzji nadgarstka.

Materiał, z którego wykonane są rękawice bokserskie Venum, nie tylko zapewnia ochronę przed kontuzją, ale jest też niezwykle wytrzymały. W końcu doskonale wiemy, że nasi klienci nie oszczędzają się na żadnych treningach. Dlatego też oferowanie Wam czegoś, co rozleci się po kilku/kilkunastu/kilkudziesięciu treningach jest całkowicie sprzeczne z naszą polityką. To, co przygotowaliśmy, będzie wiernym towarzyszem każdej rozgrzewki, każdego sparingu i każdej walki! Gwarantujemy długowieczność bez względu na warunki, w jakich przyjdzie Wam walczyć i trenować.

RĘKAWICE BOKSERSKIE VENUM - DLA KAŻDEGO, KTO MA WALKĘ WE KRWI

Francuska marka jest znana i ceniona w świecie MMA i boksu. Profesjonaliści sięgają po rękawice bokserskie Venum, bo zapewniają wszystko, czego można wymagać o takiego sprzętu. Skoro w pełni satysfakcjonują czołowych zawodników, to znaczy, że sprostają wymaganiom każdego - nawet najbardziej wymagającego klienta.

Rękawice bokserskie wykonane ze skóry syntetycznej to obecnie najlepszy wybór, który cechuje się fenomenalnym stosunkiem jakości do ceny. W praktyce oznacza to naprawdę solidny sprzęt w zaskakująco niskiej cenie. Kto powiedział, że profesjonalna pomoc musi być droga? Jesteśmy z Tobą w drodze na szczyt, bo przecież każdy zaczynał od zera!

Rękawice bokserskie, w których zaczyna się swoją przygodę to wielka wartość sentymentalna dla każdego boksera, zarówno amatora, jak i zawodowca. Nie bez powodu. Jak już wspominaliśmy, początki są z reguły najtrudniejsze. Jeżeli uda się przejść przez ten etap, to każdy kolejny trening jest jak wspinaczka, podczas której nie widać szczytu, ale wiadomo, że gdzieś tam jest.

Nie wiesz jak właściwie dobrać sprzęt? Boisz się, że zamówisz niewłaściwy rozmiar? Nie martw się, w końcu od tego tutaj jesteśmy! Skontaktuj się z nami, razem na pewno uda nam się dobrać idealne rękawice, które sprawdzą się na treningach, a później na pierwszych poważnych zawodach!