Rękawice bokserskie Venum – profesjonalny sprzęt nie tylko dla zawodowców

W katalogu Warhouse znajdziesz wiele rozmaitych rękawic bokserskich – w tym francuskiej marki Venum. Jest to sprzęt zarówno dla zawodowców, jak i tych, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z pięściarstwem. Znakomicie sprawdzą się w każdej sytuacji, czy to sparing, trening z tarczami czy na worku. Szeroka gama dostępnych rozmiarów sprawia, że z akcesoriów tej marki mogą skorzystać nawet najmniejsi i najmłodsi adepci sztuki boksowania.

Najwyższa jakość i staranność wykonania uchronią zawodników przed kontuzjami, otarciami i przeciążeniem nadgarstków. Rękawice bokserskie Venum to doskonały sprzęt, który zaskoczy Cię zarówno wytrzymałością, jak i efektami treningów, które w nich odbędziesz.

Rękawice bokserskie Venum dla prawdziwych wojowników

Jeżeli uwielbiasz trenować na worku, ale masz problem z ciągłymi siniakami na kostkach i obtarciami na nadgarstkach, problem prawdopodobnie leży w doborze nieodpowiedniego sprzetu. Rękawice bokserskie Venum to najlepszy przyjaciel każdego miłośnika pięściarstwa, który każdą wolną chwilę spędza na doskonaleniu swojego warsztatu i nowych ciosów. Nie ma tu znaczenia, czy boksujesz kilka miesięcy, czy kilka lat, ponieważ w katalogu francuskiego producenta każdy znajdzie coś dla siebie.

Rękawice bokserskie Venum wykonane są z materiałów najwyższej jakości, co przekłada się nie tylko na skuteczną ochronę dłoni przed kontuzjami, ale też ich długowieczność nawet przy najwyższej intensywności treningów. Jeżeli nie jesteś pewien, jaki model będzie dla Ciebie odpowiedni, napisz do nas! Pracownicy WarHouse z przyjemnością pomogą ci w wyborze właściwego sprzętu.