Rashguardy krótkie - idealne na trening!

Rashguardy w wersji krótkiej charakteryzują się ogromną wygodą - zwłaszcza podczas treningów w ciepłe, letnie dni. Odsłonięcie większej części ciała pozwala skórze oddychać, a co za tym idzie, zachodzi proces naturalnego odprowadzania potu.

Wszystkie produkty, które znajdziesz w tej kategorii są mega elastyczne - wykonane z materiałów szybkoschnących, co sprawi, że po każdym wykonanym treningu można je przeprać i mieć pewność, że na następny dzień (a nawet w ten sam!) będą już suche!

Gwarancja dopasowania - rashguardy krótkie

Elastyczny materiał dopasowuje się do ciała, opinając sylwetkę - podkreśla to zarys mięśni, a jeśli chodzi o praktyczność - pozwala na odciążenie mięśni i zwiększenie przepływu krwi. Trening jest wykonywany szybciej, efektywniej i sprawniej - a przecież właśnie o to chodzi! Wilgoć odprowadzana jest na zewnątrz, co dobrze sprawdza się zarówno podczas ciepłych, jak i zimnych dni.

Rashguardy krótkie, które znajdziesz w naszej ofercie raczej nie są polecane do uprawiania treningów partnerskich - ze względu na odsłonięte łokcie i przedramiona, które będą narażone na mikrourazy.

W naszej ofercie znajdziesz rashguardy krótkie różnych producentów, w różnych rozmiarach, wersjach kolorystycznych, jak i wzorach, które przykuwają uwagę. Wyróżnij się i postaw na sprawdzone produkty!

rashguardy krótkierashguard krótki rękawrash guardrashguard męskierashguard skleprashguard polskarashguard na siłownięrashguard marvelrashguard koszulkirashguard koszulkarashguard promocjarashguard siłownia