Rashguardy Długie

ĆWICZYSZ SPORTY WALKI? KONIECZNIE ZAINWESTUJ W RASHGUARDY DŁUGIE!

Rashguardy (najlepiej długie), to nic innego jak koszulka przystosowana do sportów ekstremalnych. Jej głównym celem jest ochrona przed różnego rodzaju infekcjami skórnymi i obtarciami, na które narażone jest ciało ćwiczącego. Koszulka typu rashguard została stworzona w Australii, specjalnie dla osób trenujących sporty wodne, ale szybko pokochała ją cała sportowa społeczność.

Rashguard długi rękaw dla dodatkowego zabezpieczenia

Nie dość, że chroni przed infekcjami, to jeszcze doskonale przepuszcza powietrze, pozwalając skórze swobodnie oddychać, co znacznie zwiększa skuteczność treningu. Dużym plusem jest sposób, w jaki koszulki są uszyte, specjalistyczne szwy nie ograniczają swobody ruchu, pozwalając na bardziej precyzyjne uderzenia lub uniki. To wszystko przekłada się na ich wygodę, która podczas treningu jest niezwykle ważna, w końcu nikt nie chce, żeby w ćwiczeniach przeszkadzała źle uszyta koszulka.

Każdy trening to bardzo wymagający czas dla naszego ciała i umysłu. Musimy dawać z siebie sto dziesięć procent normy. Wzmożony wysiłek oraz litry potu, które z zostawiamy to element każdego treningu na macie. Warto zadbać o odpowiednie zabezpieczenie naszych łokci, pleców czy barków przed nieprzyjemnymi otarciami. Rashguard długi rękaw to gwarancja bezpieczeństwa w tym zakresie. Załóż długi rękaw, ponieważ skomplikowane chwyty i obalenia, sprawiają, że nawet podczas najlżejszego treningu nie jesteśmy w stanie wyeliminować mikro otarć, które w połączeniu ze starą, zakurzoną matą potrafi wywołać bardzo nieprzyjemne podrażnienia.

Zadbaj o siebie, zapewniając maksymalny komfort, zakładając idealny rashguard. Odzież ta, nie tylko zabezpiecza, ale także dzięki swojej przylegającej budowie w komfortowy sposób odprowadza wilgoć z naszego ciała. Doskonale wiemy, jak jest to ważne w sportach kontaktowych, podczas których wykonujemy naprawdę katorżniczą pracę nad samym sobą. 


Każdy wymagający trening, to nie tylko powierzchowne urazy skóry, ale także kontuzje wynikłe z przetrenowania. Wszelkiego rodzaju naciągnięcia czy naderwania to bardzo nieprzyjemne sytuacje. Nawet kiedy są to tylko zwyczajne zakwasy, warto zastanowić się nad współczesnym rozwiązaniami. Jednym z nich będzie rashguard z długim rękawem, który za sprawą swoich kompresyjnych właściwości pomoże w procesie regeneracji mięśni. Długi rękaw delikatnie uciska, poprawiając ukrwienie naszych mięśni, dzięki, czemu łatwiej się rozgrzejemy w początkowych fazach treningu.

Dzięki tym zaletom coraz częściej stają się wyborem pośród szerokiego grona zawodników na całym świecie. Przez długi czas, na wszelkie mniejsze kontuzje stosowaliśmy standardowe rozwiązania, jak specjalne maści, czy masaże. Obecnie z pomocą przychodzi idealny rashguard, gdyż za jego sprawą łatwiej pozbędziemy się niechcianych zakwasów, a sam proces regeneracji po treningu będzie przechodził sprawniej.

Wygodna odzież rashguard z długim rękawem

Za każdym razem, kiedy zbliża się nasz wyczekiwany sparing, wiemy, że nie będzie lekko. Prawdopodobnie nabijemy sobie kolejnego siniaka albo mocno przeszorujemy kręgosłupem o matę. Szczególnie kiedy trenujemy regularnie, dociskając się do limitów swojej wytrzymałości, łatwo o niechciane otarcia. Jedno, czy dwa dla nikogo nie stanowi problemu. Gorzej, jednak kiedy sytuacja cyklicznie nawraca, powodując, że te delikatne ranki się ciągle odświeżają. Z pomocą przychodzi oczywiście rashguard z długim rękawem, który wyeliminuje w prosty sposób te problemy. Prawda, że to wspaniałe rozwiązanie? Naprawdę warto użyć nowoczesne rozwiązania, nawet w dziedzinie sportów walki.

Dzięki temu nasz ukochany trening stanie się jeszcze przyjemniejszy. Dbałość wykonanych szwów ma ogromne znaczenie, ponieważ to właśnie one będą trzymać rashguard długi rękaw w całości podczas wymagających ruchów. Sporty walki są wyjątkowo wymagające, a wszelkiego rodzaju odzież i ochraniacze, które stosujemy, poddawane są najwyższym testom. Gdy dochodzi do tego nieustanne przesączenie słonym potem, takie warunki szybko weryfikują jakość wykonania. Długi rękaw dodatkowo ochrania nasze łokcie, które są tak często narażone na wszelkiego rodzaju nieprzyjemne otarcia. 

Rashguardy mają swoje początki w sportach motorowodnych, gdzie ochrona przed podrażniającą słoną wodą, oraz krawędziami skutera, sprawiały wiele problemów podczas jazdy. Wykonane z syntetycznych materiałów najwyższej jakości, które są odporne na przetarcia, stały się obowiązkowym wyposażeniem każdego sportowca w tej dziedzinie. Odzież posiadające długi rękaw zapewnia także lepszy chwyt dla przeciwnika, który nie będzie już czuł dyskomfortu podczas sparingu. Sytuacja oczywiście dotyczy i Ciebie, gdyż kiedy Twój oponent będzie ubrany w taki strój, oboje będziecie mogli komfortowo walczyć. 

Rashguardy możesz kupić w najrozmaitszych kolorach, ponieważ materiał ten doskonale przyjmuje wysokiej jakości wydruki. W ten sposób możesz śmiało dopasować jeden z nich do swoich preferencji wizualnych, które są także ważne podczas wycieńczających sparingów.

DŁUGIE RASHGUARDY OD LAT PODBIJAJĄ ŚWIAT SPORTU!

Dlaczego warto kupić rashguardy długie? To przede wszystkim doskonała ochrona przed infekcjami i odparzeniami, które w zwyczajnym ubraniu zdarzają się bardzo często. Zapewnij sobie komfort podczas ćwiczeń i pozbądź się problemów, związanymi z infekcjami złapanymi na siłowni. Rashguardy długie zapewniają efektywniejszy trening, w nich zmęczysz się wolniej – w końcu Twoja skóra będzie mogła swobodnie oddychać, dzięki czemu będziesz miał o wiele więcej siły na ćwiczenia.

Rashguardy długie dostępne w ofercie WarHouse warte są swojej ceny - to przede wszystkim świetny sprzęt, doceniany przez sportowców z całego świata. Wykonane są z wysokiej jakości materiałów, które umożliwiają swobodne oddychanie skóry i lepszą kontrolę nad temperaturą ciała podczas treningu. W naszej ofercie znajdziesz rashguardy długie różnych, znanych marek: Venum, Bad Boy, Poundout itp. Stawiamy tutaj przede wszystkim na wysoką jakość produktów oraz ciekawe warianty kolorystyczne i unikalne wzory!