Odzież kompresyjna - specjalnie dla Twojej wygody

Skąd wiadomo, kiedy użyć odzieży kompresyjnej? Jeśli często trenujesz, stawiasz na regularne ćwiczenia i chcesz zobaczyć efekty swoich działań - dobrze będzie zainwestować w tego typu produkty. Głównym zadaniem takiej odzieży jest poprawienie ukrwienia - mięśnia i ścięgna w tym czasie pracują szybciej i wydajniej, a po zakończonym treningu w krótszym czasie się regenerują.

Historia, jaka posiada odzież kompresyjna, nie jest dosyć długa. Głównie takie koszulki czy skarpetki do biegania w wersji kompresyjnej, mają wywierać ucisk na mięśnie, poprawiając tym samym krążenie krwi i czas regeneracji mięśni. Odzież kompresyjna to rodzaj ubrania sportowego, który bardzo często używane jest do ćwiczeń na siłowni, biegania, czy jazdy na rowerze. Taka odzież sprawdza się bardzo dobrze przy każdym większym wysiłku. Taki rodzaj uniformu ma za zadanie wywierać ucisk na mięśniach, powodując tym samym poprawę krążenia krwi, co skutkuje również szybszym czasem regeneracji mięśni. Jeśli zastanawiasz się właśnie nad odzieżą kompresyjną - to czas zobaczyć nasze propozycje!

Zobacz wszystkie nasze oferty odzieży kompresyjnej - znajdź swój rozmiar!

Wśród produktów dostępnych na naszej stronie znajdziesz przede wszystkim odzież na górną partię ciała (koszulki, rashguardy) oraz dolną partię ciała (spodenki, legginsy). Każdy z produktów w 100% spełni swoje zadanie: poprawi jakość ćwiczeń oraz samopoczucie od razu po nim. Do wyboru masz produkty w różnych wariantach kolorystycznych, z wizerunkiem ulubionego superbohatera, a także jednolite kolorystycznie: np. czarne.

Dobierz rozmiar odzieży kompresyjnej do własnej sylwetki i ciesz się wysoką jakością materiału, dobrym samopoczuciem podczas ćwiczeń oraz zwiększoną ochroną przed mikrourazami.

Gwarantujemy, że odzież kompresyjna, którą znajdziesz w naszej ofercie, posłuży Ci przez długi czas i sprawi, że już nigdy nie wrócisz do wykonywania treningu w dresach! Zadaniem tej odzieży jest także ochrona przed otarciami, odparzeniami, które są częstym efektem intensywnych treningów. Postaw na sprawdzone modele w WarHouse!

Kompresja ma wiele zalet - zobacz, jakie koszulki kompresyjne i inne ubrania przygotowaliśmy specjalnie dla Ciebie!

Odzież kompresyjna to inaczej ubrania uciskowe, wykonane ze specjalnego, bardzo elastycznego i wygodnego materiału. Zalety, jakie posiadają ubrania kompresyjne, to cała masa argumentów, dlaczego warto ją zakładać. Takie ubrania ściśle przylegają do ciała i poprawiają swoim naciskiem krążenie krwi w całym organizmie. To właśnie kompresyjne uciski były dawniej stosowane w medycynie w leczeniu wielu chorób zapalnych, takich jak niewydolność żylna, czy obrzęki.

Dziś to dla niektórych nieodłączny element treningów, który pozwala utrzymać prawidłowe krążenie krwi podczas wysiłku. Jeśli trenujesz na siłowni, to zapewne wiesz, jak trening siłowy potrafi powodować mikrourazy w Twoich mięśniach - co skutkuje bolesnymi zakwasami na kolejny dzień. Kompresyjna odzież ma właśnie na celu temu zapobiegać, uciska ono mięśnie w odpowiedni sposób i wpływa na ich lepsze dotlenienie i ukrwienie, dodatkowo zmniejsza ona ból mięśni przy każdym wysiłku.

Dzięki odpowiedniej i dobrze dobranego uniformu kompresyjnego możesz poprawić swoje sportowe wynik i zwiększyć swój progres na treningach. Obecnie rynek zalewa fala kompresyjnych ubrań wszelkiego rodzaju, lecz tylko w naszym sklepie znajdziesz tą najlepszej jakości!

Zapewnij swoim mięśniom odpowiednią regenerację - zainwestuj w odpowiedni ubiór!

Jedna z najbardziej docenianych zalet. Jedna z nich jest zmniejszenie się ilości wydzielanego kwasu mlekowego w mięśniu i poprawa krążenia krwi. Taka kompresyjna koszulka wpłynie świetnie na problem drgających mięśni po ćwiczeniach, które często bywa sporym utrapieniem w trakcie wykonywanych ćwiczeń, szczególnie tych o charakterze siłowym. Najistotniejszym jednak zadaniem, jakie ma pełnić odzież kompresyjna, jest ograniczenie wstrząsów i wibracji, które odczuwa ciało podczas biegania, czy uprawiania innego dynamicznego sportu. Podczas treningów, ubrania kompresyjne sprawdzają się kapitalnie, to właśnie dzięki ich zastosowaniu, możesz liczyć na szybką odbudowę mięśni i przyspieszenie usuwania kwasu mlekowego, który nagromadzony w zbyt dużych ilościach powoduje powstawanie zakwasów, przez które odczuwasz dyskomfort w mięśniu i palący ból.

Dzięki temu, że kompresyjne ubrania są coraz bardziej popularne, każdy może z nich korzystać. Taki uniform odpowiednio zadba o poprawną technikę wykonywanych ćwiczeń, poprawia czucie głębokie oraz dodatkowo optycznie wyszczupli Twoja sylwetkę! Ludzie coraz częściej korzystają z ubrań kompresyjnych, głównie ze względu na własne upodobania i komfort. Taki uniform to bardzo dobre rozwiązanie, jeśli uprawiasz jakikolwiek sport. Zastosowanie takiego ubioru nie ograniczy Ci wykonywanych ruchów ani nie będzie się przesuwać na ciele. Wiedz również, że kompresyjny ubiór wpłynie na to, że po ćwiczeniach unikniesz obrzęków i niekomfortowego bólu. Zadbaj o efektywność każdego swoich ćwiczeń i własne samopoczucie i komfort - wybierz ubiór kompresyjny na swój trening!

spodenki kompresyjneodzież kompresyjna siłowniaodzież kompresyjna męskaodzież kompresyjna do bieganiaodzież kompresyjna co to jestodzież kompresyjna na łydkikompresyjna odzież sportowakompresyjna odzieżsportowa odzież kompresyjnaodzież kompresyjnaodzież kompresyjna na siłownieodzież kompresyjna a termoaktywna