Buty Bokserskie

BUTY DO BOKSU DLA WYMAGAJĄCYCH

Mike Tyson, Tyson Fury czy Anthony Joshua - wiesz co ich wszystkich łączy w ringu? Gracja w poruszaniu się, iście kocie ruchy oraz taneczny krok, który pozwala walczyć na zupełnie innym poziomie. Taką pewność siebie wyrabia się przez lata, podobnie zresztą jak same umiejętności. Żeby jednak poruszać się jak zawodowiec, musisz mieć sprzęt, który Ci to umożliwi. W przypadku boksu to raczej jasne, że chodzi o buty bokserskie - tak naprawdę, są one istotniejsze, niż mogłoby się to Tobie wydawać. Co tak właściwie zapewniają - lub raczej powinny zapewniać - buty bokserów? Opowiemy wszystko po kolei!

Na samym wstępie trzeba zaznaczyć, że takie produkty są dość specyficzne. Z jednej strony musi ono chronić stopę przed wszelkimi kontuzjami, a z drugiej powinno być lekkie i w zasadzie nieodczuwalne, tak żeby nie męczyć i w żaden sposób nie krępować ruchów. Cięższe buty spowalniają boksera i powodują szybsze zmęczenie. Może to doprowadzić do utraty równowagi i oddania przeciwnikowi przewagi. Producent zdaje sobie z tego sprawę i wie, że to spore wyzwanie. Spore, ale nie niewykonalne i widać to chociażby po naszej nowej ofercie. Znajdziesz w niej te same buty bokserskie, z których korzystają najlepsi na świecie. Tworzący je -profesjonaliści świetnie potrafią wyważyć zalety lekkiego materiału i solidną stabilizację kostki. Postaw na zakup ochronnych butów bokserskich wykonanych z solidnego tworzywa pozwalającego światowej klasy bokserom dyktować tempo walki!

SPRAWDŹ, DLACZEGO NIE WARTO TRENOWAĆ BEZ BUTÓW BOKSERSKICH

W boksie dosyć łatwo o kontuzję. Niektóre z nich potrafią wykluczyć zawodnika, zwłaszcza początkującego, nawet na kilka tygodni. Czasami t naprawdę frustrujące, zwłaszcza że wiele kontuzji można po prostu uniknąć. Producent butów bokserskich doskonale o tym wie, bo kolejne udoskonalenia jeszcze lepiej chronią stopy przed urazami. Przykład? Chociażby niska cholewka, która bez problemu dopasowuje się do każdego rodzaju stopy. Nawet coś tak niepozornego, jak wkładka, została starannie zaprojektowana, dzięki czemu obciążenie stopy jest jeszcze mniejsze, a amortyzacja jest po prostu wzorowa. Nie musisz się martwić także otarciami czy odciskami - producent zadbał o to, by modele zostały wykonane z najlepszych tkanin, które są przyjazne dla stopy. Jak to wszystko podsumować? Buty do boksowania powinny być wyjątkowe, jedyne w swoim rodzaju. Kryteria są rygorystyczne, ale wszystko to ma na celu zapewnienie komfortu i bezpieczeństwa przy decydowaniu się na sporty walki. Tworzone z lekkiego materiału będą w stanie zabezpieczyć stopę i dać wygraną dzięki szybkim ruchom, a źle dobrane z kolei powodują szybsze zmęczenie.

Ten sport jest niezwykle wymagający. Zawodowcy i amatorzy spędzają na treningach długie godziny w ciągu każdego tygodnia, a cięższe buty spowalniają boksera i sprawiają duży dyskomfort. Dlatego też wszystkie akcesoria, z których korzystają, powinny być możliwie jak najlepiej zaprojektowane. Z tego powodu w naszym sklepie znajdziesz tylko najlepsze buty bokserskie. Pozyskana mobilność pozwala na skuteczne i szybkie podejście przeciwnika oraz sforsowanie jego gardy. Dodatkowo chronią od utraty równowagi i zwiększają mobilność. Pozwala to na pełne wykorzystanie Twojego potencjału! Doskonale wiemy, że droga na szczyt jest wyboista i długa. My chcemy Ci jedynie pomóc w osiągnięciu własnych celów i z tego powodu proponujemy Ci produkty, które nie mają sobie równych i pozwalają wszystkim bokserom dyktować tempo walki. Materiały, z których są wykonane zapewniają pełną wygodę. Dzięki szybkim ruchom będziesz w stanie błyskawicznie znokautować przeciwnika!

STAWIAJ NAJLEPSZE OBUWIE BOKSERSKIE

Jak już wspomnieliśmy, boks to sport, który wymaga wielu poświęceń, a zawodowcy świetnie potrafią wyważyć, na ile mogą sobie pozwolić. Nie oznacza to jednak, że wszystkie kontuzje, wypadki i urazy, z którymi często muszą się zmierzyć początkujący, są też przypisane Tobie. Możesz się przed nimi zabezpieczyć, stawiając na odpowiedni i dobrze dobrany sprzęt. Z jednej strony to oczywiście rękawice, ale nie możesz zapominać przy tym także o butach. To właśnie one będą podstawą dla Twojej postawy, kroku. To wszystko jest naprawdę proste - chcesz walczyć jak zawodowiec? W takim razie musisz trenować jak zawodowiec, a do tego zawsze będą Ci potrzebne odpowiednie akcesoria!

Właśnie takie buty bokserskie znajdziesz w sklepie WarHouse. Wszystko, czego można wymagać od bokserskich butów, możesz oczekiwać od naszych produktów. Dzięki temu będziesz mógł trenować więcej, ciężej, a sam sport będzie przy tym bezpieczniejszy. Oczywiście buty bokserskie służą zarówno do treningów, jak i walki na każdym szczeblu kariery.  Dzisiaj każdy może sięgnąć po sprzęt z najwyższej półki, zwłaszcza że cena jest dużo przystępniejsza niż kiedykolwiek wcześniej. Szukaj wyłącznie ochronnych butów bokserskich wykonanych z najwyższej jakości tworzywa!

Pozostaje już tylko kwestia właściwego rozmiaru, ale w przypadku naszego sklepu, praktycznie nie ma o czym mówić. Przy każdym produkcie z naszej oferty znajdziesz tabelę rozmiarów, która pozwoli Ci dobrać odpowiednie buty bokserskie. Żadnych niespodzianek - z nami zawsze wiesz, co kupujesz.