Buty Bokserskie

Buty bokserskie dla wymagających

Mike Tyson, Tyson Fury czy Anthony Joshua - wiesz co ich wszystkich łączy w ringu? Gracja w poruszaniu się, iście kocie ruchy oraz taneczny krok, który pozwala walczyć na zupełnie innym poziomie. Taką pewność siebie wyrabia się przez lata, podobnie zresztą jak same umiejętności. Żeby jednak poruszać się jak zawodowiec, musisz mieć sprzęt, który Ci to umożliwi. W przypadku boksu, to raczej jasne, że chodzi o buty - tak naprawdę, są one istotniejsze, niż mogłoby się to Tobie wydawać. Co tak właściwie zapewniają - lub raczej powinny zapewniać - buty boksera?

Na samym wstępie trzeba zaznaczyć, że takie obuwie jest nieco specyficzne. Z jednej strony musi ono chronić stopę przed wszelkimi kontuzjami, a z drugiej powinno być lekkie i w zasadzie nieodczuwalne, tak żeby nie męczyć i w żaden sposób nie krępować ruchów. Producent zdaje sobie z tego sprawę i wie, że to spore wyzwanie. Spore, ale nie niewykonalne i widać to chociażby po naszej nowej ofercie. Znajdziesz w niej to samo obuwie, z którego korzystają najlepsi na świecie.

Sprawdź, dlaczego nie warto trenować bez butów bokserskich 

W boksie dosyć łatwo o kontuzję. Niektóre z nich potrafią wykluczyć zawodnika - zwłaszcza początkującego - nawet na kilka tygodni. Czasami t naprawdę frustrujące, zwłaszcza że wiele kontuzji można po prostu uniknąć. Producent butów bokserskich doskonale o tym wie, bo kolejne udoskonalenia jeszcze lepiej chronią stopy przed urazami. Przykład? Chociażby niska cholewka, która bez problemu dopasowuje się do każdego rodzaju stopy. Nawet coś tak niepozornego, jak wkładka, została starannie zaprojektowana, dzięki czemu obciążenie stopy jest jeszcze mniejsze, a amortyzacja jest po prostu wzorowa. Nie musisz się martwić także otarciami czy odciskami - producent zadbał o to, by obuwie zostało wykonane z najlepszych tkanin, które są przyjazne dla stopy. Jak to wszystko podsumować? Buty do boksu powinny być wyjątkowe, jedyne w swoim rodzaju. Kryteria są rygorystyczne, ale wszystko to ma na celu zapewnienie komfortu i bezpieczeństwa.

Ten sport jest niezwykle wymagający. Bokserzy spędzają na treningach długie godziny w ciągu każdego tygodnia. Dlatego też wszystkie akcesoria, z których korzystają, powinny być możliwie jak najlepiej zaprojektowane. Z tego powodu w naszym sklepie znajdziesz tylko najlepsze z produktów przeznaczonych dla boksera. Doskonale wiemy, że droga na szczyt jest wyboista i długa. My chcemy Ci jedynie pomóc w osiągnięciu własnych celów i z tego powodu proponujemy Ci obuwie, które nie ma sobie równych.

Stawiaj najlepsze buty bokserskie

Jak już wspomnieliśmy, boks to sport, który wymaga wielu poświęceń. Nie oznacza to jednak, że wszystkie kontuzje, wypadki i urazy, z którymi często muszą się zmierzyć początkujący, są też przypisane Tobie. Możesz się przed nimi zabezpieczyć, stawiając na odpowiedni i dobrze dobrany sprzęt. Z jednej strony to oczywiście rękawice, ale nie możesz zapominać przy tym także o butach. To właśnie one będą podstawą dla Twojej postawy, kroku. To wszystko jest naprawdę proste - chcesz walczyć jak zawodowiec? W takim razie musisz trenować jak zawodowiec, a do tego zawsze będzie Ci potrzebne odpowiednie obuwie.

Właśnie takie znajdziesz w sklepie WarHouse. Wszystko, czego można wymagać od bokserskich butów, możesz oczekiwać od naszych produktów. Dzięki temu będziesz mógł trenować więcej, ciężej, a sam sport będzie przy tym bezpieczniejszy. Oczywiście to obuwie służy zarówno do treningów, jak i walki na każdym szczeblu kariery. Sportowe obuwie bokserskie nie jest tutaj żadnym wyjątkiem - czasy, w których zawodowcy korzystali z niedostępnych dla innych akcesoriów, już dawno minęły. Dzisiaj każdy może sięgnąć po sprzęt z najwyższej półki, zwłaszcza że cena jest dużo przystępniejsza niż kiedykolwiek wcześniej.

Pozostaje już tylko kwestia właściwego rozmiaru, ale w przypadku naszego sklepu, praktycznie nie ma o czym mówić. Przy każdym produkcie z naszej oferty znajdziesz tabelę rozmiarów, która pozwoli Ci dobrać odpowiednie buty. Żadnych niespodzianek - z nami zawsze wiesz, co kupujesz.