KIMONA GI

Kimona GI. W pierwszej kolejności postaw na jakość

Odpowiedni strój w przypadku uprawiania sportów walki to absolutna podstawa. W Warhouse mamy dla Ciebie całą gamę propozycji, które w środowisku zyskały doskonałą renomę. Interesują Cię kimona GI? W takim razie doskonale trafiłeś. U nas znajdziesz produkty najlepszych producentów, w doskonałych cenach. 

Kluczowym kryterium jakości kimona GI jest rodzaj plecionki, z której wykonana jest bluza. Czym jest plecionka? To odpowiedni rodzaj bawełny, w której włókna są dosłownie przeplatane na różne sposoby. Zapewnia to o wiele większą trwałość i odporność materiału na uszkodzenia, co w sporcie jest szczególnie ważne. Oczywiście, podobnie jak inne, i ten rodzaj materiału posiada określoną gramaturę. Zasada jest prosta: grubość materiału wyrażana jest w gramach na metr kwadratowy. Im więc wyższa gramatura tym kimono GI jest cięższe, ale też teoretycznie bardziej wytrzymałe.

Warhouse ma dla Ciebie propozycje kimona GI

Oferowane przez nas kimona GI to produkty najwyższej jakości, które sprawdzą się maksymalnie dobrze zarówno na profesjonalnych zawodach, jak i w trakcie codziennego treningu. To także doskonały wybór dla osób, które dopiero chcą zacząć swoją przygodę z tym pięknym sportem. W Warhouse wyznajemy zasadę, że wszystko trzeba robić na 100%. Dlatego wybierając kimono do jiu jitsu nie możesz iść na kompromisy. Nie tak postępują mistrzowie!

Kimono jiu jitsu musi być praktyczne. W naszym sklepie znajdziesz więc propozycje z ultralekkich tkanin perłowych, ze wzmocnionymi kołnierzami, zapobiegającymi absorpcji potu i bakterii. To zresztą nie jedyne ich zalety. Przy tym szybko schną, są impregnowane oraz dekatyzowane dla optymalnego dopasowania. Z kolei wykorzystanie materiału Pre-shrunk skutkuje nie kurczeniem się kimona w praniu. Jak widzisz, ze swojej strony dokładamy wszelkich starań, abyś mógł pracować na najlepszym możliwym sprzęcie. Wykorzystaj to!

kimono sklepgi bjj sklepkimono jiu jitsukimono do jiu jitsubjj gi sklepkimono bjj sklepkimono jiu jitsu sklepgi do bjj sklepkimona bjj sklepkimona sklepjiu jitsu kimonokimona gi