Nordic Naturals Sklep

Tłuszcze w diecie są szczególnie ważne – niestety spora część osób ma ich w diecie spory niedobór. Tak też zauważył założyciel marki, której historia zaczęła się w Norwegii. Po emigracji do Stanów Zjednoczonych poznał nową kulturę oraz sposoby żywienia – brakowało mu w nich oleju z wątroby dorsza, który ludzie w Norwegii spożywali jako stały element diety. Właśnie dzięki temu znalazł świetne rozwiązanie – założenie swojej marki!

Nordic Naturals – sklep War House ceni dobre składy ich produktów

Olej z wątroby dorsza zawiera liczne składniki mineralne, niezbędne do prawidłowego funkcjonowania naszego organizmu. To prawdziwa bomba witaminowa, o czym Norwegowie wiedzą doskonale. Marka Nordic Naturals powstała w 1955 roku i do dzisiaj cieszy się ogromną popularnością. Ich suplementy diety są dzisiaj produktem nr 1 w USA, jeśli chodzi o suplementację  Omega 3.

Produktów Nordic Naturals nie mogło więc zabraknąć i w naszej ofercie. Doskonale wiemy, że tłuszcze są niezbędne dla zachowania prawidłowej, zdrowej i zrównoważonej diety. Właśnie dlatego stawiamy na markę Nordic Naturals. Sklep War House ceni ich naturalny skład i filozofię marki. W ich produktach nie znajdziesz olejów karotanowych, czy syntetycznych witamin i dodatków.

Dobrze wyposażony sklep – Nordic Naturals uzupełnieniem diety sportowca

Szukając bezpiecznych i naturalnych suplementów diety, które będą oferowały najwyższą jakość, możesz śmiało zerknąć do naszej oferty. Znajdziesz tam marki, które oferują produkty o bezpiecznym działaniu. Producentowi oleju z wątroby dorsza Nordic Naturals zdecydowanie można zaufać – w swojej ofercie mają również witaminy dla najmłodszych. Sumiennie dbają więc o jakość swoich produktów.