Leone Sklep

Nie ma chyba wielbiciela boksu, który nie znałby dzisiaj marki Leone. To mediolańska marka, która działa prężnie od 1947 roku, produkując odzież i akcesoria dla bokserów. Ich produkty uznawane są dzisiaj za kultowe, a sama marka jest rozpoznawalna na całym świecie. Również w naszej ofercie możesz liczyć na szeroki asortyment ich produktów, w tym oczywiście na pięknie wykonane, skórzane rękawice bokserskie.

Leone – sklep War House stawia na kultową markę

Marka Leone jest nieprzemijającym liderem na rynku bokserskim. Chcąc zacząć swoją przygodę z tym pięknym sportem, warto postawić właśnie na nią – wyposażając się w ich akcesoria sportowe, możesz mieć pewność, że Twoje treningi będą wydajne, a rękawice doskonale dopasowane do dłoni. Kluczową rolę odgrywa tutaj ich wykonanie - solidne i trwałe. Wszystko dzięki ponad 70 latom doświadczenia na rynku!

W ostatnich latach marka Leone przeżywa prawdziwy renesans, prężnie rozwijając się na arenie międzynarodowej. Producent zdobywa swoimi produktami kolejne rynki zagraniczne i zawiera liczne umowy sponsorskie z największymi gwiazdami sportu. Ty również możesz wyposażyć się w artykuły marki Leone. Nasz sklep przygotował dla Ciebie szeroką ofertę produktów.

Postaw na niezawodny sklep – Leone w naszej ofercie

Wiesz, dlaczego stawiamy w naszej ofercie na tę kultową markę? Oczywiście nie tylko za sprawą jej renomy. To przede wszystkim producent stawiający na jakość – niezbędną cechę każdego profesjonalnego sprzętu sportowego. Produkty Leone zdecydowanie wyróżniają się na tym polu. Przekonaj się sam i zwiększ przyjemność płynącą z każdego treningu.