JARROW FORMULAS METHYL FOLATE 1000mcg - 100 caps
84,00 
Dostępność: brak
Ilość
Towar chwilowo niedostępny.
Podziel się:
Ocena: 0 na 6 (opinii: 0) DODAJ OPINIĘ

Methyl Folate ((6S)-5-methyltetrahydrofolic lub (6S)-5-MTHF) -

Jest najbardziej biologicznie aktywną postacią kwasu foliowego. W przeciwieństwie do standardowego kwasu foliowego, 5-MTHF może przekroczyć barierę krew-mózg .

WSPARCIE W CZASIE CIAŻY - Centers for Disease Control zaleca suplementację kwasu foliowego dla wszystkich kobiet w wieku rozrodczym. Przyjmowanie kwasu foliowego jest szczególnie ważne przed poczęciem i we wczesnej ciąży, ponieważ największa potrzeba na jego przyjmowanie jest w pierwszym trymestrze - kiedy kobieta może nawet nie wiedzieć, że jest w ciąży.

WIELE KORZYŚCI - Aktywny kwas foliowy jest idealnym suplementem dla poprawy nastroju, zdrowia serca, rozwoju płodowego i wsparcia układu nerwowego. Wspomaga również grupę metylowa co jest niezbędne dla wielu biochemicznych procesów konwersji, w tym syntezy serotoniny, melatoniny i DNA.

Methyl Folate ((6S)-5-methyltetrahydrofolic lub (6S)-5-MTHF) jest najbardziej biologicznie aktywną postacią kwasu foliowego. Quatrefolic® jest etapem rozwoju dostarczania folianów czwartej generacji. Przy pewnych wrodzonych błędach metabolizmu i różnych stresach fizjologicznych transformacja kwasu foliowego w aktywną postać kwasu foliowego nie odbywa się prawidłowo lub jest niewystarczająca.  W przeciwieństwie do kwasu foliowego, 5-MTHF może przekroczyć barierę krew-mózg .

Dawkowanie

Zalecana 1 kapsułka dziennie z jedzeniem lub zgodnie z zaleceniami wykwalifikowanego dietetyka.

Tabela Składu

Opakowanie: 100 kapsułek

Porcja: 1 kapsułka

Ilość porcji w opakowaniu: 100

Konsystencja: kapsułka

SKŁADNIKI:

Folian (Quatrefolic, kwas (6S)-5-metylotetrahydrofoliowego)

  • Zawartość w porcji: 1000mcg
  • w 100 g:
  • *RWS: 500%

Pozostałe składniki

Celuloza i stearynian magnezu (źródło roślinne). Kapsułka składa się z żelatyny.

Nie zawiera  pszenicy, bez glutenu, bez soi, bez nabiałów, bez jaj, bez ryb / skorupiaków, bez orzeszków ziemnych / orzechów.

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Mogą Cię zainteresować