JARROW FORMULAS ALPHA LIPOIC ACID - KWAS ALFA LIPONOWY 100MG Z BIOTYNĄ - 180 CAPS
69,00 
Dostępność: Średnia ilość
Ilość
wysyłka do 24 godzin koszty wysyłki
Podziel się:
Ocena: 0 na 6 (opinii: 0) DODAJ OPINIĘ

JARROW FORMULAS - KWAS ALFA LIPONOWY 100MG, Z BIOTYNĄ

Suplement marki Jarrow Formulas wspomaga procesy metaboliczne wspierając pracę układu pokarmowego. Wspomaga kondycję włosów, skóry i paznokci.

W skład produktu wchodzą:  

  • Biotyna - witamina B7 albo, inaczej mówiąc, witamina H. Najczęściej mówi się o biotynie jako o witaminie piękna ze względu na to, że – jak pokazują badania – jej odpowiedni poziom wpływa na wygląd włosów i skóry. Witamina B7 przyczynia się do prawidłowego metabolizmu energetycznego i makroskładników, a także wpływa na funkcjonowanie układu nerwowego. Niedobory biotyny objawiają się między innymi wypadaniem włosów oraz łamliwymi paznokciami. 
  • ALA kwas alfa-liponowy - Skrót ALA pochodzi od angielskiego alpha lipoic acid. Jest to organiczny związek chemiczny należący do grupy wielonienasyconych tłuszczów omega-3. W przeciwieństwie do kwasów endogennych, ALA nie jest syntezowana przez organizm ludzki i musi być dostarczana wraz z pożywieniem. Jego naturalnym źródłem są owoce (m.in. chia, kiwi, borówka), orzechy, oleje roślinne (zwłaszcza lniany) oraz soja.
Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Mogą Cię zainteresować