Czapki Extreme Hobby

Czapki extreme hobby - stworzone z myślą o Waszej wygodzie

Czapka to niezbędny element w szafie każdego sportowca. W porze letniej zapobiegnie udarom słonecznym, a w okresie jesienno-zimowym ochroni przed chłodem, wiatrem i śniegiem. W naszym sklepie Warhouse znajdziesz model czapki extreme hobby w kilku wersjach kolorystycznych.

Uprawiając sporty zimą, należy się zmierzyć z różnymi, czasem nieprzyjemnymi warunkami atmosferycznymi. Rozpoczynając przygodę ze sportem, trzeba pamiętać o zaopatrzenie się w strój do tego przygotowany. Uprawiając różne dyscypliny na dworze, narażeni jesteśmy na zimny wiatr, silny mróz, przy czym nasze ciało doznaje ogromnego wysiłku. Wybierając odzież dla aktywnych osób, musimy pamiętać, aby zapewnić sobie komfort cieplny. Nasze czapki extreme hobby są w stanie zapewnić należyte odprowadzenie wilgoci oraz prawidłową cyrkulację powietrza. Dostępna w dwóch rozmiarach pozwala dobrać rozmiar w pasujący pod Twój obwód głowy. 

Czapka jesienno-zimowa to jeden z elementów garderoby, który przy uprawianiu sportów, powinien się znaleźć na pierwszym miejscu. Istotną sprawą jest, że podczas aktywności z nieprzyjemnymi warunkami atmosferycznymi, nie najlepszym rozwiązaniem jest biała czapka zimowa. Jasny kolor podatny jest na zabrudzenia. W naszej ofercie znajdziesz czapki na głowę w ciemnej kolorystyce. Dzięki temu nie będziesz musiał myśleć o plamach, zabrudzeniach korzystając z aktywnych sportów na powietrzu.

Jesienią i zimą dni stają się coraz krótsze. Wiele osób szuka wymówki, ale ograniczyć swoją aktywność. Prawdą jest, że tylko mocno wypracowana forma zimą, da efekt wiosną, w postaci lepszej kondycji. Uprawianie sportów zimą może być przyjemne, ale należy pamiętać o izolacji termicznej, jaką zapewni nam czapka extreme hobby. Dostępna w dwóch rozmiarach: S-M (obwód głowy do 61 cm) oraz L-XL (obwód głowy powyżej 61 cm), sprawi, że dopasujesz ją idealnie na swoją głowę. Mniejszy rozmiar najczęściej wybierany jest przez kobiety, a większy przez mężczyzn. Z tyłu czapki znajduje się żakardowa metka z logo.

Warhouse poleca - czapki zimowe extreme hobby na ekstremalne warunki

Bez względu na porę jesienną czy też zimową większość osób zapomina o izolacji termicznej, zaniedbując element garderoby, jakim jest czapka jesienno-zimowa, a co za tym idzie brak ochrony na głowę. Tymczasem czapka zimowa to niezbędna część naszego ubioru, w celu zachowania właściwej termoregulacji ciała.

Materiał, z jakiego są wykonane nasze czapki extreme hobby to bawełna, która zapewnia bardzo dobre wchłanianie wilgoci z otoczenia. Dzięki wysokiej higroskopijności może wchłonąć nawet 25% pary wodnej i to bez efektu mokrego materiału. Jej kolejną z zalet jest zatrzymywanie ciepła, więc jest odpowiednia, kiedy na dworze zmagamy się z nieprzyjemnymi warunkami atmosferycznymi. Bawełna to materiał antyalergiczny, więc osoby zmagające się z alergiami mogą bez obaw kupować czapki extreme hobby. Bawełna bardzo dobrze rozciąga się, więc bez problemu dopasujesz czapki pod swój obwód głowy. Kolejną zaletą czapki wykonanej z bawełny jest to, że nie chłoną one tak mocno zapachów, jak inne materiały, a ewentualne spieranie ich nie zabiera zbyt wiele czasu. Czapki extreme hobby to doskonały wybór jako czapka jesienno-zimowa.

Dla osób aktywnych zachowanie izolacji termicznej jest niezbędne, a czapki extreme hobby zapewniają komfort i wygodę w użytkowaniu. Model czapki extreme hobby pasuje na każdy obwód głowy, ponieważ dostępna w dwóch rozmiarach, pozwala na wybór odpowiedniego.