DBX Bushido Cleaner 200ml Odświeżacz Do Sprzętu Sportowego Środek Czyszczący Do Tkanin

49,00 
Dostępność: Duża ilość
Ilość
wysyłka do 24 godzin koszty wysyłki
Podziel się:
Ocena: 0 na 6 (opinii: 0) DODAJ OPINIĘ

Środek czyszczący DBX CLEANER to produkt przeznaczony do dbania o higienę sprzętu sportowego – zwłaszcza rękawic bokserskich, obuwia, kasków i ochraniaczy. 

Specjalnie opracowana receptura preparatu oddziela cząstki brudu od powierzchni tkaniny dzięki czemu szybko,  łatwo  i  skutecznie  czyści zabrudzone powierzchnie, oraz znacznie ogranicza ponownie przeniknie zabrudzeniom w głąb wyczyszczonej już powierzchni.

Głównym składnikiem czyszczącym preparatu jest aktywny tlen który nie osłabia struktury czyszczonej tkaniny oraz nie osłabia jej koloru.

 

Zalety preparatu czyszczącego DBX CLEANER:

- Usuwa zabrudzenia tkanin powstałe podczas treningu (pot, krew, złuszczony naskórek)

- Utlenia molekuły bakterii, wirusów i pleśni

- Nie osłabia struktury ani koloru tkaniny

- Nie powoduje alergii

 

Jak to działa?

Podczas treningu w twój sprzęt sportowy wsiąka pot, który w połączeniu z wysoką temperaturą oraz złuszczonym naskórkiem i zanieczyszczeniami z zewnątrz stanowi doskonałe środowisko rozwoju dla pleśni i grzybów.

Pleśnie i grzyby nie tylko powodują nieprzyjemny ale mogą również prowadzić do alergii oraz trudnych w leczeniu infekcji grzybicznych.

Wygoda użytkowania

Stosowanie preparatu jest bardzo wygodne, wystarczy spryskać zabrudzoną powierzchnię i pozostawić aż do wyschnięcia  (minimum kilka godzin). Aktywny tlen utlenia molekuły bakterii, pleśni oraz zanieczyszczeń pozostawiając delikatny świeży zapach.

Po wyschnięciu w razie potrzeby można przetrzeć czyszczoną powierzchnię suchą ścierką w celu usunięcia pozostałości. W przypadku intensywnych i  zaschniętych zabrudzeń czynność należy powtórzyć.

Uwaga: preparat służy do czyszczenia tkanin a nie powierzchni skórzanych lub skór syntetycznych dlatego w przypadku czyszczenia sprzętu sportowego spryskuj tylko obszary pokryte tkaniną np. w przypadku kasków lub ochraniaczy na golenie jedynie powierzchnie wewnętrzne.
 

Duża wydajność 

DBX CLEANER jest preparatem bardzo wydajnym, w trakcie pojedynczego czyszczenia np. rękawic lub kasku zużywa się ok 2-5 ml dlatego  200 ml butelka wystarcza na ok 40 - 50 zabiegów czyszczenia.

 

 

Parametry techniczne odświeżacza: ·       

  • Pojemność butelki: 200 ml
  • Przeznaczony do czyszczenia tkanin w sprzęcie sportowym
  • Dozownik pozwalający na spryskanie czyszczonej powierzchni
  • Wyprodukowany w Polsce
Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Mogą Cię zainteresować