Carlson Labs Sklep

Kwasy tłuszczowe omega 3 są niezbędne do prawidłowego funkcjonowania organizmu. Zapobiegają chorobom i pomagają utrzymać pozytywny nastrój. Mają działanie prozdrowotne. Wspierają zdrowe funkcjonowanie serca i  świetnie wspomagają odporność. To tylko kropla w morzu zbawiennych właściwości zdrowych tłuszczów. Jest ich znacznie więcej! Bez nich Twój organizm nie jest w stanie prawidłowo funkcjonować. 

Carlson Labs – sklep War House poleca ich produkty

Marka Carlson Labs powstała w 1965 roku. Mała firma prowadzona w mieszkaniu założycielki, w szybkim tempie rozrosła się do ogromnych rozmiarów. Naturalne produkty marki Carlson Labs są znane na całym świecie. Cieszą się sporym zainteresowaniem wśród osób dbających o swoje zdrowie. Dziko poławiany dorsz norweski arktyczny, wchodzący w skład produktów Carlson Labs, to gwarancja najwyższej jakości. 

Produktów tej marki nie mogło zabraknąć w naszej ofercie. Sprawdź nasz sklep. Carlson Labs posiada szeroką ofertę produktów zawierających m.in. kwasy omega 3, witaminę D3, tran, olej z łososia, cyk, czy olej rybny. Postaw na produkty najwyższej jakości i ciesz się dobrym zdrowiem. 

Wybierz niezawodny produkt - Carlson Labs gwarancją dobrego zdrowia

Zastanawiasz się nad kupnem produktów firmy Carlson Labs? Sklep War House posiada spory asortyment. Dopasuj produkt do twoich potrzeb. Nie dopuść do niedoboru tak ważnych składników w twoim organizmie. Odpowiednie suplementy i witaminy pozwolą czuć Ci się dobrze w swoim ciele.