Adidas Zestaw Bokserski Worek Rękawice Czarno-Biały

449,00 
Dostępność: Duża ilość
Ilość
wysyłka do 24 godzin koszty wysyłki
Podziel się:
Ocena: 0 na 6 (opinii: 0) DODAJ OPINIĘ

Zestaw bokserski adidas to idealny zestaw startowy „wszystko w jednym” dla młodych ludzi w wieku od 10 do 16 lat, którzy chcą uczyć się boksu w domu. 4-punktowe zawieszenie można łatwo przymocować do sufitu za pomocą stalowego haka (brak w zestawie!). Rękawice bokserskie są wykonane z imitacji skóry i bardzo miękko wyściełane. Worek treningowy jest wykonany z nylonu i jest wypełniony wyłącznie resztkami tekstyliów.

 

 

Zestaw bokserski adidas


Zestaw bokserski adidas to idealny zestaw startowy „wszystko w jednym” dla młodych ludzi w wieku od 10 do 16 lat, którzy chcą uczyć się boksu w domu. 4-punktowe zawieszenie można łatwo przymocować do sufitu za pomocą stalowego haka (brak w zestawie!). Rękawice bokserskie są wykonane z imitacji skóry i bardzo miękko wyściełane. Worek treningowy jest wykonany z nylonu i jest wypełniony wyłącznie resztkami tekstyliów.


Dostępne w następujących rozmiarach i kolorach:


Zestaw bokserski adidas Youth jest dostępny w następujących rozmiarach: - Rękawice bokserskie: 8 uncji - Worek treningowy: ok. 75 x 30 cm - 16 kg Wszystkie dostępne w kolorze: - czarny / biały.


Korzyści z zestawu bokserskiego


- Rękawice bokserskie model Speed ​​50 wykonane z wytrzymałej sztucznej skóry (8 uncji) - Worek treningowy wykonany z nylonu spadochronowego - Wypełniony tekstyliami (zeskanowany worek)

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Mogą Cię zainteresować